Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lastik Yapıştırma Ve Kesme

turushanovgu

Recommended Posts

Sağ en üstte kullanıcı adınızın üzerine gelince açılan alt menüden "my videos"

Oradan videonun bulunduğu alanda "edit" düğmesine tıklayın.

Sonra da "Tags" girişi için bırakılan boşluğa bu kelimeleri yazabilirsiniz.

En son da en altta "save changes".

teşekkürler abim, şimdi daha kolay olacak :))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben çift taraflı bant kullanıyorum.üç şerit yanyana tam tahtayı dolduruyor.onları güzelce bir yapıştırdıktan sonra kenarlarını kesiyorum.kağıdı kaldırdıktan sonra üstteki yapışkan yüzeye lastiği yapıştırıyorum.ve kesiyorum.çok ucuz bu bantlar.kağıt yapıştırıcıların görevini görüyor.tanesi 4 lira belki 30-40 defa yapıştırma yapabiliyorsunuz.sökmesi de çok kolay kolonyayla lastik ve tahta hiç zarar görmeden sökülebiliyor.

ilgilenenler olursa yardımcı olabilirim.zira yapıştırıcılar çok pahalı.ben hala bunları kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben çift taraflı bant kullanıyorum.üç şerit yanyana tam tahtayı dolduruyor.onları güzelce bir yapıştırdıktan sonra kenarlarını kesiyorum.kağıdı kaldırdıktan sonra üstteki yapışkan yüzeye lastiği yapıştırıyorum.ve kesiyorum.çok ucuz bu bantlar.kağıt yapıştırıcıların görevini görüyor.tanesi 4 lira belki 30-40 defa yapıştırma yapabiliyorsunuz.sökmesi de çok kolay kolonyayla lastik ve tahta hiç zarar görmeden sökülebiliyor.

ilgilenenler olursa yardımcı olabilirim.zira yapıştırıcılar çok pahalı.ben hala bunları kullanıyorum.

Bu PSA kağıtlardan ben de aldım XIOM firmasınınmış. Bugün elimde olur herhalde. Siz de nasıl yapıştırdığınızı daha ayrıntılı anlatırsanız sevinirim. Üstteki anlatışınızdan biraz anlayabildiysem de daha ayrıntılı anlatırsanız sevinirim.

Bir de lastikteki atma olayını nasıl etkiliyor? Yapıştırıcıya göre daha uygun olduğunu söylüyorlar. Özellikle XIOM firmasının çift taraflı bantlarının lastiğe gelen tarafının yapıştırıcı özelliği daha kuvvetli olduğundan ve kağıt basınçlı olduğundan oyuna olumlu katkısı olduğu söyleniyor siz ne dersiniz kullanıcısı olarak?

Saygılar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdi bu videoları "lastik nasıl yapıştırılır?" diye mi yoksa "MASA NASIL NEŞTERLE ÇİZİLİR?" diye izleyeceğiz Doktorum.

Senin el tabii ki meslekten dolayı hassastır ama o neşteri eline başka kim alsa lastikle birlikte masayıda tahtaya yapıştırır vallahi... Şöyle altına kalın bir karton falan koysaydın fena olmazdı hani..

Emeğinden dolayı tşekkürlerimi sunarım. Sanırım birçok arkadaşımıza yardımcı olmuştur. Çok güzel bir çekim ve gösterim olmuş...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bistüri sapı ve ağzı medikal malzeme satanlarda olur, sap olmadan bistüriyi kullanman zor, 2 tip bistüri sapı var, biri küçük bistüriler için diğeri büyük olanlar için, sap yaklaşık 7-8 tl, bistüri ağzı kutusunda 100 adet var, o da 8-10 tl, bir kutu ile yaklaşık 50 çift lastik kesebilirsin, yani epey kullanışlıdır, 22 numaradan küçük bistüri ağzını pek önermiyorum çünkü daha küçükleri ile tahtayı eşitleyemiyorsun

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bistüri sapı ve ağzı medikal malzeme satanlarda olur, sap olmadan bistüriyi kullanman zor, 2 tip bistüri sapı var, biri küçük bistüriler için diğeri büyük olanlar için, sap yaklaşık 7-8 tl, bistüri ağzı kutusunda 100 adet var, o da 8-10 tl, bir kutu ile yaklaşık 50 çift lastik kesebilirsin, yani epey kullanışlıdır, 22 numaradan küçük bistüri ağzını pek önermiyorum çünkü daha küçükleri ile tahtayı eşitleyemiyorsun

Sizin kullandığınız tam ideal sanırım.. Bistüri ağzı kaç numara sizin kullandığınız ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada bir soru daha sormak istiyorum.. Yeni konu açıcaktım fakat burdan sormak daha mantıklı geldi.. Kenar bandı yapıştırırken onu nasıl yapıştırıyoruz ? Yani kendiliğinden yapışkanlı mı oluyor yoksa ayrı bir uhu yada vb yapıştırıcı ile mi yapıştırıyoruz ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yakında daha iyi görüntüler gelecek

( bu videoyu yeni hazırladım )

Turushan hocam, kutlarım. Çekimler çok başarılı geçmiş. Çok faydalı bir çalışma olmuş. Keşke yapıştırıcıyı S şekli yerine T şeklinde sürseydiniz de video markalı, tescilli olsaydı. Yarın korsan filmciler çin lastiğini kör desdereyle keser, ucuz zamkla yapıştırır aynı adla internete sürüverirler sizi de zan altında bırakırlar sonra.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 6 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..