Jump to content
Masatenisi.org Forum

İstanbul Büyükler Takım Ve Ferdi İl Birinciliği

Recommended Posts

Forumdan kimler katılıyor acaba? Biz Fenerbahçe Veteran kulübü olarak hem takım hem ferdi maçlara katılacağız. Katılan diğer takımlara başarılar dilerim. Gelenlerle turnuvada görüşmek üzere. bye1.gif

UPS olarak bizde katılıyoruz Bora. Umarım görüşürüz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

UPS olarak bizde katılıyoruz Bora. Umarım görüşürüz.

[/ quote]

Sadece İstanbul'da ki takımlar mı katılacak? Yoksa Başka illerden de katılım olcak mı ? Cevabınızı bekliyorum arkadaşlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sadece İstanbul'da ki takımlar mı katılacak? Yoksa Başka illerden de katılım olcak mı ? Cevabınızı bekliyorum arkadaşlar...

Sadece İstanbul'daki kulüplerden lisansı çıkan sporcular katılabilecek. Örneğin Ankara takımında oynayıp ta İstanbul'da ikamet eden biriyseniz oynayamazsınız ama Ankara'daki il birinciliği maçlarında oynayabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Umut ben gazi oldum, malulen emekliye ayırdılar. Gözüme metal çapağı kaçtı uf oldu. Şu an sol gözüm bandajlı. Bir süre yeşil masalardan uzak kalacağım maalesef.

Konuyla ilgili espriler: Bu olay sonrası perspektifim değişti... Hayat birden derinliğini yitirdi... Artık olaylara tek yönlü bakıyorum... Sevaplarımın yarısı gitti (Güzele bakmak sevaptır)... Artık en favori yalanım "Görmedim" -Çikolata koymuştum masanın üstüne ne oldu? -Bilmem, görmedim... Lastik masrafım yarıya indi. Artık tam saha forehand oynayacağım... Pışşııık ben de o göz var mı?... Çanakkale'de vurdular beni türküsünü dinleyip videolara bakacağız artık.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Umut ben gazi oldum, malulen emekliye ayırdılar. Gözüme metal çapağı kaçtı uf oldu. Şu an sol gözüm bandajlı. Bir süre yeşil masalardan uzak kalacağım maalesef.

Konuyla ilgili espriler: Bu olay sonrası perspektifim değişti... Hayat birden derinliğini yitirdi... Artık olaylara tek yönlü bakıyorum... Sevaplarımın yarısı gitti (Güzele bakmak sevaptır)... Artık en favori yalanım "Görmedim" -Çikolata koymuştum masanın üstüne ne oldu? -Bilmem, görmedim... Lastik masrafım yarıya indi. Artık tam saha forehand oynayacağım... Pışşııık ben de o göz var mı?... Çanakkale'de vurdular beni türküsünü dinleyip videolara bakacağız artık.

geçmiş olsun hocam aman dikkat et kendine :(: timo gibi sende sakatlanıp bizi oyle çok uzun süre mahrum bırakma :gulumse: tekrar geçmiş olsun...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun Ongun, göz bu aman dikkat..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İstanbul İl Birinciliği Ferdi Maç Sonuçları;

Erkekler

1)Özkan ???

2)Oğuzhan Bingöl

3)Bora Dileri

4)Furkan Çekli

Bayanlarda İstanbul Veteran Derneğinden minik sporcu Simay Kulakçeken üstün bir performans göstererek şampiyon oldu..Diğer sporcuların ismini bilmediğim için yazamıyorum..Resmi sitede sonuçlar yayınlanınca burdan bildireceğim..Bora'yı da üstün performansından ve başarısından ötürü tebrik ediyorum..İnşallah daha iyi yerlere gelir..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hepinize teşekkür ederim. bu pazar fazlasıyla şanslıydım. smile.gif

minik sporcular; erkeklerde furkan çekli, bayanlarda simay kulakçeken turnuvaya damgasını vuran isimlerdi. favorileri birer birer eleyerek iyi dereceler yaptılar. furkan (4.), favorilerden umut doğan'ı; simay (1.) ise bayanların favorisi olan nihan uzal'ı 2-0 geriden gelip yendi. simay'ın geçen seneki performansı gözümün önüne gelince ne kadar geliştiğini daha net görüyorum. teknik ve taktik anlamda çok ilerlemiş, masada çok top tutuyor, olabildiğince az riske giriyor, masa başı oynuyor, hiç açılmıyor, ayakları hızlanmış ve şut yerine spine daha çok önem veriyor. genelde bayan sporcular şuta yönelik oynadıgı için, simay'ın etkili topspinleri rakiplerini rahatsız ediyor. kesmeye kesme şeklinde süren rallilerde de rakiplerine göre daha dayanlıklı ve kararlı. bu oyunuyla milli takım hocalarının gözüne girmiş olmalı. umarım kamplara davet edilir. furkan çekli kardeşimiz de gayet güzel oynuyor. ağırlıklı olarak orta mesafeden oynuyor ve simay gibi masada çok top tutmaya çalışıyor. boyu uzadığı ve servisleri geliştiği zaman çok tehlikeli bir oyuncu olacağı kesin. her iki kardeşime de başarılar diliyorum.

turnuvaya katılan ve dereceye giren diğer arkadaşlarımı kutluyorum.

Tahsin abi (Luiguoliang), seni ayrıca tebrik etmek istiyorum. Hem takımının ve sporcularının başarısından, hem de her yaştan oyuncuyu bir çatı altında toplayıp spora verdiğin destekten ötürü.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İşte ayrıntılı sonuçlar;

Takım Müsabakaları Sonuçları

Ferdi Müsabaka Sonuçları

Tülat Dündar Haydarpaşa Lisesi spor kulübünden lisanslıdır ve Haydarpaşa lisesi S.K. adına yarışmıştır. Lütfen düzeltirmisiniz.

4- TÜLAY DÜNDAR / İSVET

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 62 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..