Jump to content
Masatenisi.org Forum

Trabzon Turnuva

Recommended Posts

Ayrıntıları ve maç yorumlarını sonra yapacağım :gulumse: Maç skorlarını tt-rating sistemine girdim. Özet olarak günün tablosu;

1-Adem BONCUKOĞLU

2-Şener BAYRAK

3-Erkan KIZILTAŞ

4-Turushan ÖVGÜ

5-Hasret BAYRAK

6-Gürkan KARAHAN

Dereceye giren ve katılan tüm oyuncuları kutlarım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çok güzel bir günün ardından turnuvayı sonuçlandırdık, dereceye giren ve turnuvaya katılan herkesi kutluyorum ve şimdiden 24 şubat trabzonun kurtuluşu nedeniyle yapılacak para ödüllü turnuvaya herkesi davet ediyorum

bu arada elinden geldiğince kendini hazırlayan ararat1973 (necati) hocayı gruplardan çıkma başarısı gösterdiğinden dolayı özellikle kutluyor, ibrahim hocanın da bir sonraki turnuvada daha iyi performans göstererek gruplardan çıkacağını düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu arada elinden geldiğince kendini hazırlayan ararat1973 (necati) hocayı gruplardan çıkma başarısı gösterdiğinden dolayı özellikle kutluyor, ibrahim hocanın da bir sonraki turnuvada daha iyi performans göstererek gruplardan çıkacağını düşünüyorum

zaten grubu kolaydı.ne hazırlaması. :whistle:

ne de olsa benim de emeğim var. :isterim:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:))))))) orasını bilemem valla hocam, ben gördüğümü söylüyorum, bu arada başarınızdan dolayı sizi de tebrik ederim, bir sonraki turnuvada hedef büyültüp üst gruplara kalmanızı dilerim

Teşekkür ederim Turushan Hocam. Gökhan Yasım ne dese haklı. Grubumda olursa bir galibiyetim garanti diyordum, gittim ona yenildim:)). Dereceye girenleri tebrik ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

doktorlarıma teşekkür ederim.zoruma giden grupta zorlayacak eleman olmadan gruptan çıkıp da sonrasında erkan hocayla oynayıp ilk ciddi maçımda tek mağlubiyetle elenmek oldu.ama turushan hocamın dediği gibi bir dahakine daha da iddialı gelecem haberiniz olsun. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turnuvaya katılma cesaret ve fedakarlığını gösteren karadenizimin ünye den rize ye kadar bütün masa tenisi severlerini saygıyla selamlıyorum.dereceye girenleri tebrik eder organizasyon komitesine ayrıca şükranlarımı iletirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..