Jump to content
Masatenisi.org Forum

Samsunda Halka Açık Turnuva

Guest cengiz52

Recommended Posts

Arkadaşlar Samsun Masa Tenisi İl Temsilcisi Vedat DEMİRCİ beyden aldığım habere göre 24 ekim cumartesi günü Stadın yanındaki Atatürk Kapalı Spor Salonunda Cumhuriyet Bayramı Etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet Kupası adı altında Halka açık 15 yaş üstü ve altı olmak üzere iki katagoride ferdi masa tenisi müsabakaları yapılacaktır.

Cumartesi günü saat 8:00-8:30 gibi kayıtlar yapılacaktır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

24 ekim 2009 samsun açık turnuvası sonuçlandı.Emeği geçenlere ve tüm katılımcılara teşşekkürler.

1.ADEM BONCUKOĞLU (GİRESUN)

2. CEMREHAN (SAMSUN)

3.ABDULLAH (SAMSUN)

4.ERKAN KIZILTAŞ (GİRESUN)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

24 ekim 2009 samsun açık turnuvası sonuçlandı.Emeği geçenlere ve tüm katılımcılara teşşekkürler.

1.ADEM BONCUKOĞLU (GİRESUN)

2. CEMREHAN (SAMSUN)

3.ABDULLAH (SAMSUN)

4.ERKAN KIZILTAŞ (GİRESUN)

Adem ve Erkan Hocam, herikinizide tebrik ederim, özellikle Adem Hocamı. Gittin Samsunda da birinciliği aldın.

Sadece doğu değil, orta ve doğu karadenizde birinciliğin tescil edilmiş oldu...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

samsundaki turnuvaya katılan ve de dereceye girenleri tebrik ediyorum. trabzondaki tt raiting e katılamadım. samsundakinede. turushan hocamdan değilse batıya da açılamadık. ben sağlık sorunlarımızdan dolayı samsundaki turnuvayada katılamadım. erkan hocam gökhan hocam ve adem hocamlara 2 tane öğrencimi emanet etmek zorunda kaldım. sağ olsunlar beni kırmadılar. öğrencilerimide turnuvaya götürdüler. bu arkadaşlarıma özellikle teşekkür ediyorum. sağolsunlar. çocuklarda boş dönmediler ikiside derece yapmışlar. ellerinde kupalarıyla çok mutluydular.

bu tür organizasyonlara trabzon gibi samsun il temsilciliğide başlıyor galiba... inşallah ordu ve giresun da faaliyete geçer.

bu tür halka açık iller arası turnuvaların karadenizde artması dileğiyle...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 41 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..