Jump to content
Masatenisi.org Forum

2009 World Cup Champ Samsonov

Guest Aydın Ungan

Recommended Posts

Merhaba

2009 World Cup şampiyonu Samsonov'un raket kombinasyonunu bilen var ise lütfen yazsın.

Selamlar

Merhaba Aydın bey,

Ismarlayacaksanız adamın kolundan ısmarlayın Ben de düşünüyorum iki tanesi ucuza gelir. biggrin.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Sn.Emre

Aynı düşüncedeyim.Ben mavi süngerli çin milli takımı lastikleri ile oynadım.Ancak bu kahve veya siyah gibi idi.Muhtemelen Tibhar ın yeni lastiği olan Nianmor olabilir..

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Samsonov Kasım'da gelecek, dertler bitecek.

Geldiğinde yapışın adamın yakasına. Alın elinden raketini. Tahtasını, lastiğini, süngerini iyice bir inceleyin.

Neymiş, ne değilmiş açıklığa kavuşsun. Yoksa bu konu hakkındaki iddialar, tartışmalar sürer gider. Tibhar noter tasdikli resmi bir yazı gönderse bile inanmam ben şahsen. Bu devirde tibara bile güvenmeyeceksin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ümraniye ilçe emniyet müdürü sınıf arkadaşım olur. Kasımda geldiğinde rica ederim isterseniz.

Çin milli takımının kadrosunu bilen var mı? Genç bir takımla gelmiş olabilirler mi? Chen' in dünya sıralamasındaki yeri nedir?

Aslında merak ettiğim Samsonov gerçekten Çinlilerin üstünlüğüne sekte vurdumu. Yoksa Çinliler asıl takımlarıyla katılmadıkları için mi şampiyon oldu.

Samsonov hayranları lütfen hiddetlenmesin. Sonuçtan çok memnunum. Avrupalıların da çin karşısında başarılı olması memnuniyet verici. Darısı başımıza.

yok mu istanbul emniyetinde tanıdığı olan ya alalım bi gece karakola sorgulayalım :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ayrıca buradan izleyebilirsiniz. ttcountenance diğer yarı final maçları da var özellikle maze-chen maçı iyimiş ama yazık olmuş maze'e

Not: kişinin diğer videoları da gayet kalitelidir ve takip edilmesi önerilir...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlginç. Bendeki kesinlikle koyu gri değildi. Alalı da çok olmadı, 3-4 hafta önce bir arkadaşa sattım. Ben beyaz diye hatırlıyorum ama krem, açık sarı filan da olabilir. Sattığım arkadaş mesajları görürse belki yanıtlar. Bunun dışında kural gereği koyu gri, siyah gibi koyu süngerler kırmızı lastikle kullanılamıyor, bu yüzden haifu blue whale'in, Juic Elite Nano'nun filan kırmızısı ya yoktur ya da süngeri başka renktir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan Bey, kafama takıldı. Yanlış hatırlıyor olmayasınız. Ben kendi hatırladığımın ötesinde yabancı forumda da kısaca araştırdım, beyaz sünger deniyor. Sizinki özel Samsonov edition olmasın ?:gulumse:

Evet haklısınız Emre bey. Eve gelip baktım şimdi.Koyu gri değil, açık krem rengi.1 ayda o kadar çok eskidi ki, ondan 5 ay önce aldığım ve halen çok iyi durumda olan Juic Nano'ya aklım gitmiş.Bir an beni de heyecanlandırdınız Samsonov Edition deyip...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tibhar Grip S.

Arkadaşlar bu lastiği deneyeniniz yada kullananınız var mı acaba? Varsa, bu lastik hakkında biraz yorumda bulunursanız sevinirim. Yorumlarınızı esirgemeyin lütfen. Bu lastiği çok merak ediyorum. Sanırım SamsAnov forehandde kullanıyormuş. Hissi nasıldır? Spini Tenergy'e göre nasıldır? Serviste spine çok önem veririm. Hızı iyi midir? Boll TriCarbon tahta üzerinde Bryce Speed 2.1 lastikleri 3 kat solüsyonlayıp Tibhar Clean Tuning ile 5 su yıkadıktan sonra oynamaya alışık biri olarak bana yavaş gelir mi acaba? Oyun tarzım daha çok forehandden uzaktan spinli çakma ve backhandden masaya yakın falsolu biçme şeklinde. Acaba bu lastik backhande uygun mudur? Kontrolü uzaktan kumandalı helikopterlerin kontrolü kadar zor mudur? Bir de bu lastiğin ağırlığı ne kadardır? Ben H3 economic class commercial flight 2.2mm lastiklerden daha hafif olan bir lastik arıyorum. Abilerim çok soru sordum kafanızı şişirdim kusura bakmayın ama bir de bu lastiği bayan doktordan hasarsız ikinci el en ucuza alabileceğim bir semt pazarı adresi verebilirseniz çok iyi olur. Daha önce hiç lastik yapıştırmadığım için (önceki lastiklerimi hep okuldaki elişi dersi öğretmenim yapıştırmıştı, solüsyon yasağından sonra uhu kullanamadığı için emekli oldu) acaba zımbalasam olur mu? Bana daha uygun olacak lastik ve tahta tavsiyeleriniz varsa, hatta becerebileceğim bana daha uygun bir spor dalı söyleyebilirseniz pek makbule geçer. Şimdiden teşekkürler.

Bu mesajda hatalı Türkçe kullanımı varsa msn adresim hophopnittakutop@hotMaLin.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben bu lastiğin yorumlarını yabancı forumlarda okudum. Kendim hiç görmedim ve oynamadım. Ama o kadar çok okuduktan sonra oynamış kadar bilgi ve tecrübe sahibi oldum. Şimdi lastiklerin mukayesesine gelince:

Ben hem bachandde hem de forehande tenergy05 ve 64'ü üstüste yapıştırarak oynuyorum. Eskiden Jun Mizutani tahta kullanıyordum ancak toplara dernekte kimse yetişemeyip oynayacak adam bulamayınca ve genel istek üzerine Primorac off-' ye geçtim. Bu haliyle senin bol solüsyonlu ve tuningli lastikle aynı etkiyi verir diye tahmin ediyorum.

Bu lastik Samsonov kullandığında kesinlikle benim çift köfteli hamburgere benzeyen kombinasyonumdan kesinlikle daha sipinli, daha hızlı, bloklarda daha iyi. Bu lastiği eğer paketin içinden bir de Samsonov çıkıyorsa (Bu versiyon Tim'den veya İruiru'dan siparişle geliyor) kesinlikle her seviyedeki oyuncuya tavsiye ederim. Eğer bu versiyonu bulamaz iseniz mevcut lastiğiniz kesinlikle daha iyi sonuç verecektir.

Bu arada zımba iyi sonuç vermiyor. Silikon deneyin (kırmızı renkli ısıya dayanıklı olanlarını tavsiye ederim).

Umarım faydalı olabilmişimdir. Daha detaylı sorular için özel mesaj atabilirsiniz.

Tibhar Grip S.

Arkadaşlar bu lastiği deneyeniniz yada kullananınız var mı acaba? Varsa, bu lastik hakkında biraz yorumda bulunursanız sevinirim. Yorumlarınızı esirgemeyin lütfen. Bu lastiği çok merak ediyorum. Sanırım SamsAnov forehandde kullanıyormuş. Hissi nasıldır? Spini Tenergy'e göre nasıldır? Serviste spine çok önem veririm. Hızı iyi midir? Boll TriCarbon tahta üzerinde Bryce Speed 2.1 lastikleri 3 kat solüsyonlayıp Tibhar Clean Tuning ile 5 su yıkadıktan sonra oynamaya alışık biri olarak bana yavaş gelir mi acaba? Oyun tarzım daha çok forehandden uzaktan spinli çakma ve backhandden masaya yakın falsolu biçme şeklinde. Acaba bu lastik backhande uygun mudur? Kontrolü uzaktan kumandalı helikopterlerin kontrolü kadar zor mudur? Bir de bu lastiğin ağırlığı ne kadardır? Ben H3 economic class commercial flight 2.2mm lastiklerden daha hafif olan bir lastik arıyorum. Abilerim çok soru sordum kafanızı şişirdim kusura bakmayın ama bir de bu lastiği bayan doktordan hasarsız ikinci el en ucuza alabileceğim bir semt pazarı adresi verebilirseniz çok iyi olur. Daha önce hiç lastik yapıştırmadığım için (önceki lastiklerimi hep okuldaki elişi dersi öğretmenim yapıştırmıştı, solüsyon yasağından sonra uhu kullanamadığı için emekli oldu) acaba zımbalasam olur mu? Bana daha uygun olacak lastik ve tahta tavsiyeleriniz varsa, hatta becerebileceğim bana daha uygun bir spor dalı söyleyebilirseniz pek makbule geçer. Şimdiden teşekkürler.

Bu mesajda hatalı Türkçe kullanımı varsa msn adresim hophopnittakutop@hotMaLin.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

...Fh : Tibhar Grip-S...

Yaw tamda mevsimi gelmişken öyle üstünde Grip falan yazan lastik peşinde koşmayalım isterseniz. Grip D olsaydı tamam "Domuz Gribi" lastiği diyecektim ama bu daha gelişmişi sanırım. (Grip S=Süper Grip veya Sıçan Gribi demek sanırım... rengide sıçanlar gibi grimsi falan...)

Varsa aşısı gidip yaptırayım hemen. İstanbul'a Samsenov (küçük ünlü uyumu kullanılarak yazılmıştır) geldiğnide maç falan teklif ederim kabul eder sonra bana da bulaştırır mazallah...tongue.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tibhar Grip S.

Süper... :alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 39 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..