Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kombo Raket Tavsiyesi

Recommended Posts

Öncelikle herkese iyi günler. Okulda yapılan turnuvayla okul takımına seçildim ve şimdi bir kombo raket almak istiyorum ama ne alacağını bilemeiyorum.

3 yıl Butterfly 1700 Crishtop Legeout Raketini kullandım . Masa tenisini 7 yıldır oynuyorum.

Oyun tarzım: Atak oynuyorum. Masaya uzak oynamayı ve uzaktan hızlı şutlar atmayı seviyorum. Servislerim orta seviye ve spinli servis.

Backhand ile iyi savunma yapabiliyorum ve yüksek toplarda backhan ile iyi şutlar çıkariyorum

Forhand ile hızlı oynamayı ve hep şut atmayı seviyorum

Bütöem kısıtlı en fazla 110 tl ye kadar para harcayabilirim.

İlk defa kombo raket alacağım daha önce 7 yıl hazır raketler kullandım.

Tavsiyelerinizi Bekliyorum...

Saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Birde Rapid Soft yerine XT Light hızlımı gelir ? Kontrol olarak rapidden üstün fiyatı da aynı

Fabrika verilerine bakarak karar vermek, ilk kez kombi raket alanları ençok yanıltan faktör tahminimce. Bir de yerli yapancı forumlardaki yorumlar. Yorumların yanlış olmasından değil, ilk kez kombi raket yapana hitap etmeyişinden kaynakalanıyor. Hız-spin-kontrol değerlerine hiç bakmasan senin için daha iyi olur. Forumda hangi lastiklerin ve hangi kalınlıkların tavsiye edildiğine bakmak en doğru seçimi yapmada faydalı olacaktır.

Fastpinden alacaksan, rapid soft (2.0mm kırmızı var), fx lightining (kırmızı ve siyah 2.0mm var), fx supersoft (kırmızı ve siyah 2.0 mm var) lastikleri arasında seçim yapman yararına olur. Rapid sound ve xt light (pro xt) iyi lastikler ancak yalnızca 2.2 mm kalınlıkta olanları var. Her nekadar kontrollü ve başlangıç için tavsiye edilselerde 2.2 mm kalınlık başlangıç için iyi değil. 'Ben 2.2 alayım, oynadıkça alışırım' düşüncesi genelde yanıltır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..