Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket İçin Yardım?

Guest cemokar

Recommended Posts

ben yeni bir raket almak istiyorum.fakat okuduklarıma göre hazır almak kötüymüş.

hazır almak yerine çok daha iyi raketler yapılabilirmiş.Bu yüzden kendime yeni bir

raket yapmak istiyorum.Oyun özelliklerimi anlatırsam hem bachand le hem forehand le

spin atabiliyorum.Bachand le de iyi savunma yapabiliyorum.her iki tarafla da kesme vuruşlar

yapıyorum.Arada da sert oymayı seviyorum.sizce nasıl bir raket yapmam ve ya almam lazım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bnce sen all bir raketle başla tahta olarak bir şey diyemem ama bir tibhar nimbus tavsiye ederim backhand için

ben yeni başlamadım.mesajım da öyle gözküyor ama deil.başka önerebilceğiniz hazır ya da yapılacak raketler var mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eğer daha önce profesyonel ekipman kullanmamışsanız yeni başlamış sayılırsınız..

tamam işte bende profesyonel ekipman kullanmak istiyorum bunun hakkında bilgi almak istiyorum ve kendime göre raket tavsiyeleri bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 4 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..