Jump to content
Masatenisi.org Forum

Aradığım Şeyi Bulamadım Soruyorum

Guest Alper

Recommended Posts

arkadaşlar şimdi her lastikte sünger çıkıo demiştiniz fakat bu süngerler lastikle yapışık mı gelio ? çünkü ben tek yüz yapıştırıcı kullanıyorum eğer öyle değilse yağıştırıcı alacağım yorumlarınızı bekliorum . bu arada kombinasyonum :D

tahta:729 Two Speed Carbon

fh:Stiga Almana Sound Synergy Tech

bh:729 Higher III

bu arada bunlara da yorum bekliorum D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

+1

[/ quote]

+2

--------

Bende aynı fikirdeyim... Arkadaşın, Forum sayfamızın ''Yeni Başlayanlara'' bölümünü bir kere daha okumasını tavsiye ediyroum.

Okumayacağını varsayarak;

All yada All+ uygun bir fiyata (markası çokta önemli değil) tahta...

Üzeri yapışkan olmayan azami 1.7 - 1.8mm Sünger kalınlığında lastik almasını öneriyorum.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben cüretkar bir ifadeyle bu (kombinasyon) raket sizi aşar diyorum. Aksini iddia eden varsa beri gelsin.

Sayın Ongun Bey

Siz benim tanıdığım Fahrettin Cüreklibatırı bilem geçtiniz. Hani değişik ve cengaverimsi biri olaraktan.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Alpercim birçok arkadaşımızın yeni başlayacak arkadaşlar için birçok öneri ve bilgi yazısı var. Kombi (kombine değil... maçlara sezonluk bilet almıyoruz... ;):) yapmadan önce bu yazılanları incelemeni ve ona göre karar vermeni öneririm.

Çok kalın olmayan ve üstü çok yapışmayan bir çift lastik ve orta hızda bir tahta senin işini fazlasıyla görecektir ve büyük zevk verecektir. Hızlı raket iyi raket demek değildir. Önce oyun varyasyonlarını ve beden aritmetiğini ilerletmen gerekir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar ilk olarak artık türkçe'yi katletmeyeceğim :D. 2 tane lightining aldım bir tane de 729 bomb aldım herkese teşekkürler kendimi geliştirdikten sonra almana almayı planlıyorum :D bu arada tam bu topic açarken kargo geldi dur ben şunları halledeyim :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..