Jump to content
Masatenisi.org Forum

46. U. P. S. Masa Tenisi Turnuvası

Recommended Posts

Turnuva tarihi:17 Ekim 2009(Cumartesi)

Turnuva başlangıç saati :14:00 (Salon 13:30 de açılacak)

Turnuva katılım bedeli:10 TL

NOT:UPS e tramvayla gelecekler Merkezefendi durağında inip yürümeleri gerekiyor.(Seyitnizam durağı kaldırıldı).

Cumartesi görüşmek üzere.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kırkaltıncı mı? Ben sadece yuvarlak hesap olanlara katılıyorum. Elli olunca haber verin.

(Her ay yeni bir ups turnuvası konusu açmaktansa eski konulardan birini seçip onun üzerinden devam etmek daha şık olur bence. Bir fikir.)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nerede o eski günler, ben çocukken UPS'de öğrenci indirimi olurdu ama son gelişimde tarih olduğunu gördüm, acaba büyüdüm mü? yoksa derslerimin kötü olduğunu duyup öğrenci indirimini bana layık mı görmediler :uzgun:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hiç sormayın..Aynı dertten ben de muzdaribim..Haydarpaşa turnuvasına her hafta katılıyorum,çünkü öğrenci indirimi var..Fakat Ups de bu yok..Sanırım uzunca süre turnuva parası olarak 5 lira almanın acısını şimdi çıkarıyorlar..Öğrencilerden 5 lira alınması konusunda görüşlerimi sunmuştum,hatta kabul de edilmişti..Fakat turnuva günü 10 lira alınınca benden biraz soğudum açıkçası..O yüzden Ups turnuvalarına bir süre katılmayı düşünmüyorum.. :protesto:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hiç sormayın..Aynı dertten ben de muzdaribim..Haydarpaşa turnuvasına her hafta katılıyorum,çünkü öğrenci indirimi var..Fakat Ups de bu yok..Sanırım uzunca süre turnuva parası olarak 5 lira almanın acısını şimdi çıkarıyorlar..Öğrencilerden 5 lira alınması konusunda görüşlerimi sunmuştum,hatta kabul de edilmişti..Fakat turnuva günü 10 lira alınınca benden biraz soğudum açıkçası..O yüzden Ups turnuvalarına bir süre katılmayı düşünmüyorum.. :protesto:

milleti isyana protestoya çağır. katılmamaya teşvik et. sonra git 3. ol. yakışmıyo bu hareketler. :D: :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sonuna kadar destek :thup::protesto: gerçi bu hafta gelemedim ama bu olay biz öğrenciler için pek iyi bi durum değil böyle devam ederse ben de bir süre katılmayı düşünmüyorum haydarpaşa da öğrenciye ekonomik zorluk olmasın diye gösterilen desteğin ups te olmaması hiç hoş bi durum değil <_<

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

herkese merhabalar..ben berker,ist universitesinden bu yil mezun oldum,arnavutkoy dede inglizce ogretmenligi yapmaya basladim,forumuda az evvel uye oldum!!konu ile biraz alakasiz ama bi sorum olacak,bilen varsa pek makbule gececek:

liselerde masa tenisi takimini resmi olarak calistirmak icin masa tenisi federasyonundan sertifika almak gerekiyormus,bilen varmidir bu federasyondan sertifika nasi alinir??birde 2003 yilinda denizlide yapilan turkiye liseler arasi il sampiyonlarinin katildigi turnuvada bulunmus olan varmidir bu forumda??ben orda bilecik ilini temsilen once hakkari ile daha sonrada ankara ile oynamistim,bir umut nostalji ariyorum ama:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sonuna kadar destek :thup::protesto: gerçi bu hafta gelemedim ama bu olay biz öğrenciler için pek iyi bi durum değil böyle devam ederse ben de bir süre katılmayı düşünmüyorum haydarpaşa da öğrenciye ekonomik zorluk olmasın diye gösterilen desteğin ups te olmaması hiç hoş bi durum değil <_<

UPS de artık önümüzdeki aydan itibaren turnuvalar öğrenciye 5 TL olacak ama kesin değil önce Nurullah Hoca idare ile konuşacak ama büyük bir ihtimal olacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

herkese merhabalar..ben berker,ist universitesinden bu yil mezun oldum,arnavutkoy dede inglizce ogretmenligi yapmaya basladim,forumuda az evvel uye oldum!!konu ile biraz alakasiz ama bi sorum olacak,bilen varsa pek makbule gececek:

liselerde masa tenisi takimini resmi olarak calistirmak icin masa tenisi federasyonundan sertifika almak gerekiyormus,bilen varmidir bu federasyondan sertifika nasi alinir??birde 2003 yilinda denizlide yapilan turkiye liseler arasi il sampiyonlarinin katildigi turnuvada bulunmus olan varmidir bu forumda??ben orda bilecik ilini temsilen once hakkari ile daha sonrada ankara ile oynamistim,bir umut nostalji ariyorum ama:)

Merhaba,Berker kardeşim ben de Bursa Gazi Anadolu Lisesi nde Kimya Öğretmeni olarak görev yapmaktayım..Geçen yıl Federasyonun Bursa da açtığı 1.kademe yrd.antrenörlük kursunu bitirerek Sertifikamı aldım ve şu an okulumda takım çalıştırıyorum..Emre nin de dediği gibi şu an Osmaniye de bu kurs açılmış durumda..Bu kurslara katılıp,belge almadan çalıştıramayız(resmi olarak)takım..Federasyonun sitesinden takip edebilirsin nerelerde açılacağını kursun..Bu arada dereceye giren tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum..Çağan kardeşime ayrıca tebrikler..

İyi çalışmalar..Herkese Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
Guest serkansarkanak

47. UPS Turnuvası Sonuçları

1)Bora DİLERİ

2)Cengiz PENOL

3)Tsubasa(Ozan Nazif KAYIHAN)

4)Tuncay ARAÇ

Final maçı çok zevkliydi. Cengiz 3-0 geriden gelip 3-3 yaptı ama Bora maçı aldı.Dereceye giren tüm arkadaşları tebrik ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 55 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..