Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tenergy Fx'ler Yolda..

Recommended Posts

Oldukça yumuşak. Tenergy 05'den daha alçak atıyor. Fazlası ile kontrollü, hissi çok güzel. Çok yüklenince normal Tenergy kadar güçlü değil. Spin olarak da biraz daha az spinli. Zaten gelen spinden de biraz daha az etkileniyor. Ama Alman rakiplerine göre daha spinli. Başka sorusu olana yardımcı olurum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

64'ten çok daha hisli, bariz daha yumuşak, ama kontrada şutta, bitirici vuruşta daha zayıf. Benim tahtam da çok atmadığı için ben bunu hissedebiliyorum. Bu kadar yumuşak sünger olunca tahta daha çok önemli olmaya başlıyor. Bunun ötesinde mesela bh'ime 64 çok geliyor kontrol edemiyorum diyene uyabilir. Tenergy'nin tüm versiyonlarını sert, hissiz, gelen spinden çok etkileniyor diye beğenmeyenlere uyabilir. Kesinlikle daha az servis yer. Açılış spinleri çok çok rahat. Ama diğer yandan çok pahalı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

normalda yavaş yavaş eskiyen europa lastiğimin yerine tenergy 05 almayı düşünüyordum.ama yumuşak lastiğe alışınca sert lastik beton gibi geliyor insana.topa vurduğunuzu anlamıyorsun.fxleri çıkınca sanki daha iyi olur diye düşünmeye başladım.sizin anlattığınıza göre de o anlaşılıyor.tabi fiyatı kafamı bozuyor!!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..