Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forumun Yeni Yüzü

ibrahima

Recommended Posts

Hemen eleştirilere başlamasak diyorum. Yeni düzenlemelerin tamamlanması zaman isteyen bir iş. Site üzerinde çalışan insanların boş yere canını sıkmayalım. Biraz sabır. Ben tadilat bitince eskisinden daha güzel olacağını düşünüyorum. Yeni sitemiz hepimize hayırlı olsun. Yöneticilerimize de kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence gayet güzel olmuş . daha eksiklikler varmış zannedersem . o eksikliklerde giderilirse ki o eksikliklerden biri sitenin türkçe olmamasıdır inşallah . Güzel olmuş elinize sağlık .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdi bu tasarım biraz ham hali olduğu için güzel mi değil mi değerlendirmek için henüz erken. Mesela tepede IPBoard yazacağına raket grafiği olsa vereceği görüntü farklı olur.

Şu anki tasarım fazla profesyonel duruyor, bana da öyle geldi ama şöyle birşey var. Gerçi Ertan Bey bunları bizden daha iyi bilir de...:

Bu tip forum vs. web teknolojilerinin bir arkaplan mekanizması var bir de bunların üzerine giysi gibi giydirilen tema var. Şu anda zannederim arkaplanda çalışan mekanizmanın versiyonunu değiştirmek mecburiyetinde kalındı ve eski tema da bu versiyonla uyumsuz olduğundan yepyeni bir görüntü ile karşı karşıya kaldık.

Herkesin de dediği gibi şu an öncelikli sorun Türkçe karakter o çözüldükten sonra tasarım öğelerine bakmak daha doğru olur. Ancak temanın genel görüntüsü itibariyle önceki daha canlıydı bence... Bu biraz soğuk duruyor...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turkce karakter konusunda forum destek bolumunden yardim istedik. Eski ayarlarla ayni oldugu icin calismasi gerekiyordu.

Su anki goruntu yeni versiyonun standart gorunumu. Oncelikle Turkce sorunu ve Turkce menuleri halletmemiz gerekiyor. Ondan sonra goruntu duzeltme islemlerine bakabiliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gerçekten ertan abi o bölüm yine olacak degil mi :fildir:

Search butonunun altindaki "view new content" su an o isi yapiyor.

Ben de eski temada her mesajin altinda bulunan "top" butonunun (simdiki report'un yanindaydi) eksikligini hissediyorum. Sayfanın en altina (back to top olarak) bir tane koymuslar ve nedense yavas calisiyor, eskisi gibi degil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Search butonunun altindaki "view new content" su an o isi yapiyor.

Ben de eski temada her mesajın altında bulunan "top" butonunun eksikligini hissediyorum. Sayfanın en altina bir tane koymuslar ve nedense yavas calisiyor, eskisi gibi degil.

ok :thup: hani ingilizce bilmesem ya da az buçuk bilsem neyse de nasıl göremedim onu alla alla :pirpir: yine de saol...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest dh_experience

Forumun yeni yüzüne hayırlı olsun diyemeden yazıların arasında kaybolup gittim.. Daha da beni kimse bulamaz artık..

Ne yüzmüş bu böyle hayırlısı olsun diyelim..

ktm

türkçe karekter problemi herkeste mi var. Yoksa sadece bende mi? :pirpir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..