Jump to content
Masatenisi.org Forum

45. U. P. S. Masa Tenisi Turnuvası

Recommended Posts

Turnuva tarihi:3 Ekim 2009(Cumartesi)

Turnuva başlangıç saati :14.00 (Salon 13.00 de açılacak)

Turnuva katılım bedeli:10 TL

NOT:UPS e tramvayla gelecekler Merkezefendi durağında inip yürümeleri gerekiyor.(Seyitnizam durağı kaldırıldı).

Cumartesi görüşmek üzere.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim haftasonu Ist. da olabilme durumum var. Turnuvaya katılabilmek için kiminle ne şekilde temasa geçebilirim?

Herhalukarda guzel bir turnuva olmasını diliyorum...

Selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim haftasonu Ist. da olabilme durumum var. Turnuvaya katılabilmek için kiminle ne şekilde temasa geçebilirim?

Herhalukarda guzel bir turnuva olmasını diliyorum...

Selamlar.

Mehmet bey,

belirtilen yerde saat 14:00'de olmanız yeterli. Salona gidince masa tenisi salonunu (yetkili:Nurullah ÜNSALVER ) sorarsanız yardımcı olurlar.

Pazar sabahı da bizim salona bekleriz (Ümraniye Haldun Alagaş ,saat :10:00)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eğer katılım fazla olursa grupta 5-6 kişi olabilir.Yani grupta 4-5 maç eğer gruptan çıkamazsanız tesellide devam edersiniz tesellide ilk turda elenirsenizde yaklaşık 5-6 maç ama grupların 5-6 kişi olması katılıma bağlı veya gruplar 4 kişilik olup birsürü grupta yapabilir hoca.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mehmet bey,

belirtilen yerde saat 14:00'de olmanız yeterli. Salona gidince masa tenisi salonunu (yetkili:Nurullah ÜNSALVER ) sorarsanız yardımcı olurlar.

Pazar sabahı da bizim salona bekleriz (Ümraniye Haldun Alagaş ,saat :10:00)

Pazar günü salonda olacağınız kesinse ben gelebilirim sanırım... Bir aksilik olmazsa gelmek istiyorum... Gelmeyi kafaya koydum, büyük ihtimal geleceğim... Kesin geliyorum, saat 10'da ordayım. Son kararım.

Ama otobüsün numarasını unutmamam lazım. 522. 522. 522. 522...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Pazar günü salonda olacağınız kesinse ben gelebilirim sanırım... Bir aksilik olmazsa gelmek istiyorum... Gelmeyi kafaya koydum, büyük ihtimal geleceğim... Kesin geliyorum, saat 10'da ordayım. Son kararım.

Ama otobüsün numarasını unutmamam lazım. 522. 522. 522. 522...

Evet, kesin olarak oradayız.

Otobüs numarası 522. Ümraniye'de "Son Durak" adındaki duraktan sonraki durakta (okul durağı herhalde) inmelisiniz. Kime sorsanız sonrasında gösterir salonu. Son durak kafa karıştırmasın, bundan nerdeyse 15 yıl önce son duraktı.

Pazar günleri salondaki kantin kapalı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben şimdilik gerekli olan şeyleri ayarladım. Geliyorum Allah izin verirse... Hatta bir arkadaşım da istekli, iki kişi de gelebiliriz.

İst. daki yeğenimde navigasyon cihazı var. Google Maps den Zeytinburnu Seyitnizam daki UPS yi buldum. "UPS Spor ve Kültür Merkez, Zeytinburnu, 34015 Seyitnizam, Türkiye" olarak kendini gösteriyor. (Binanın üzerinde UPS logosu bile var.)

Sizin salonu aynı şekilde Navigasyondan nasıl bulabiliriz?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sizin salonu aynı şekilde Navigasyondan nasıl bulabiliriz?

Haldun Alagaş'ı mı kastettiniz?

Navigasyon olayını bilmiyorum.

Aynı binada; İBB Şehir Tiyatroları Ümraniye Sahnesi , biraz ilerde aynı sırada ise NETAŞ fabrikası var.

link

Not: araba ile gelenler kapalı otoparka arabasını bırakabilir, çıkışda masa tenisi fişini gösterene ücretizdir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayır turnuva büyük salonda olmayacak.Normal aşağıdaki salonda yapılacak.Çünkü enson yukarıda olan turnuvada masalar hasar gördü ve masaları çıkartıp indirmek çok zor oluyor.

Zorlugunu biliyorum hazirandaki turnuvada en cok caba sarf edenlerden biri de bendim ama masalarin hasar gormesi soz konusuysa isler degisir. Ben sadece buyuk salonun rahatligi icin konustum. Yarin gorusmek uzre o zaman

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim Çağan. Çok mutluyum. Kendimle ne kadar gurur duysam azdır. Canla başla mücadele edip üçüncülük derecesini elde etmeyi başardım. Bileğimin hakkıyla kazandığım madalyam hala boynumda, çıkarmadım. Eee 13 kişilik bir turnuvada 3. olmak öyle kolay iş değil ne de olsa. Ama bazı insanlar doğuştan yetenekli oluyor işte.

Bora yine çok güzel oynadı. Kendisini hem tebrik ediyor hem de beni yarı finalde evire çevire yendiği için kınıyorum. Çok ayıp çok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim Çağan. Çok mutluyum. Kendimle ne kadar gurur duysam azdır. Canla başla mücadele edip üçüncülük derecesini elde etmeyi başardım. Bileğimin hakkıyla kazandığım madalyam hala boynumda, çıkarmadım. Eee 13 kişilik bir turnuvada 3. olmak öyle kolay iş değil ne de olsa. Ama bazı insanlar doğuştan yetenekli oluyor işte.

Bora yine çok güzel oynadı. Kendisini hem tebrik ediyor hem de beni yarı finalde evire çevire yendiği için kınıyorum. Çok ayıp çok.

Valla madalya madalyadir..Hangi sartlarda alindigi,turnuvada kac kisi oldugu cok onemli degil..3. sen olmussan basari senindir..Geride kalan 10 kisi basarisiz olmustur..Madalya ananin ak sutu gibi helaldir Ongun abi :alkis: Gece yatarken madalyayi boynundan cikarmayi da unutma :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..