Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lastik Temizleyici

Guest burak agut

Recommended Posts

Koruyucu folyo olarak tepe gözlere şekil çizilip göstermek için konulan bir film var kırtasiyelerde 50kuruş onları kesip kullanabilirsiniz. Ben yurtdışı yaptığım alışverişlerde lastiklerin yanında hediye gönderilen koruyucuları kullanıyorum (hazerspordakilerin aynısı) fakat Alper Yıldırımın değindiği gibi tozdan korumak ve havayla teması kesmek harici bir özellikleri yok.

O yüzden yukarda bahsettiğim filmlerde işinizi görür.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Lastiği aldığınız zaman yanında koruyucu bir ürün geliyor zaten lastik kutusunun içinde.. Asetat kağıdından pek bir farkı yok.. Lastikleri ise ben ağzımla hohlayarak elimle temizliyorum sonra koruyucu kağıdı lastiğe güzelce monte ediyorum aralarda hava kalmayacak şekilde bir diğer kullanıma kadar böyle duruyor ve memnunum fakat temizleyici hiç kullanmadım ama adı üstünde temizleyici ürünler lastiklerin daha uzun ömürlü olmaları için daha iyi olur..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Temizleyici ürünlerin faydasını görmedim. Servis kullanırken elimin terinin değdiği yer hep parlak ve yapışkan oluyor. O yüzden ben elimin teri ile silip üzerine raket kılıfımdaki sürtünmeden lastiklerim etkilenmesin diye plastik bir koruyucu koyuyorum.

Lastik temizleme ürünlerini şu anda kullandığım lastikler için kullanmayı ekonomik bulmuyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

folyolar sadece donic lastikleri icinde oluyor. Baska markalar bunu malesef yapmiyorlar..

İlk DHS markasının 2 adet lastiğini almıştım onlardan çıkmadı daha doğrusu alışveriş yaptığım siteden lastikler tahtaya yapıştırılmış şekilde geldiği için lastiklerin kutusunu göndermişlerdi fakat koruyucu bir ürün yoktu asetat kağıdı gibi.. Donic'den 2 adet lastik aldığımda içinden çıktı koruyucu folyo.. Bence bu çok iyi oluyor.. Diğer firmalarla ilgili bilgim yok ama..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk DHS markasının 2 adet lastiğini almıştım onlardan çıkmadı daha doğrusu alışveriş yaptığım siteden lastikler tahtaya yapıştırılmış şekilde geldiği için lastiklerin kutusunu göndermişlerdi fakat koruyucu bir ürün yoktu asetat kağıdı gibi.. Donic'den 2 adet lastik aldığımda içinden çıktı koruyucu folyo.. Bence bu çok iyi oluyor.. Diğer firmalarla ilgili bilgim yok ama..

zaten dhs lastiklerinde yapismayan folyo kullanin, cünkü yapisik folyolar lastige zarar veriyorlar lastik yapisik oldugu icin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..