Jump to content
Masatenisi.org Forum

Eurosport'ta Masa Tenisi Şöleni

Recommended Posts

Arkadaşlar Avrupa Şampiyonası Maçlarının Eurosport'taki yayın akışı aşağıdaki şekilde...

Türkiye saatine göre saatleri çevirdim. Tek yapmanız gereken eurosport kanalından maçları takip etmeniz...

15.09.2009 20.00-22.15 Canlı Takım Maçları

16.09.2009 11.30-13.00 Takım Maçı Finalleri (ilk 4 takım belirleniyor...)

17.09.2009 01.30-02.30 Takım maçI finalleri özetlerini gösterecekler sanırım..

11.30-13.00 takım maçı finalleri tekrar veriliyor...

19.09.2009 18.45-21.30 Canlı olarak veriliyor... ferdi maçlara devamm...

20.09.2009 11.00-12.30 Canlı olarak veriliyor... Ferdi maçlar ilk 16 sanırım...

21.09.2009 01.30-02.25 Ferdi maçların özet görüntüleri...

10.45-11.45 Ferdi maçların finalleri veya final özetleri...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu saatler tr saatimi yoksa eurosport tan mı baktın ?
...Türkiye saatine göre saatleri çevirdim...
Dün akşam saatinde eurosport'un interrnet sitesinden bakarak saatleri çevirdim. Sanırım doğru oldu ama yazarken veya okuyup aktarırken yanlışlık yapmışsam saatin geç olması sebebiyledir. Daha doğrusu sabah 08.00'de başlayıp saat 23.00 yaklaşırken hala bilgisayara bakiyorsam gözlerim aynen :pirpir: şeklinde olmuş olabilir ve bu sebeple yanlış aktarmış olabilirim.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

almanya takım halinde birinci oldu danimarka ile final oynadılar timo nun daha önce 20 kez yendigi maze 21. karşılaşmasında ancak yenebildi günün sürprizi de bu oldu bence aslında timoyu en cok seven ben bile maze e karşı yenilmesine sevindim arada bir yenilsin ki 1 numara olmanın kıymetini bilsin yenilginin tadını unutmasın dimi ^_^ :gulumse: :lol::P:

bayanlarda ise hollanda takımı birinci oldu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abilerim; Büyüklerim... :D:

Hepiniz sanki Timo maçı, Maze'e sevinsin diye hediye etmiş gibi konuşmuşsunuz... :D: Ama olmaz ki...

Maze Timo'yu yeneceğinin sinyallerini birkaç ay önce vermişti. Çok iyi oynuyordu; Timoyu çok zorladı; sonradan 2 setde aldı (Hangi open olduğunu hatırlayamıyorum) ama sakatlanınca Timo kazanmıştı maçı...

Ben Timo'ya nazaran hep Maze'in kazanmasını istiyorum. Çünkü oyun stiliyle, hareketleriyle, servisleriyle çok hoşuma giden bi isim. Oyunu izleyenlere zevk veriyor...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abilerim; Büyüklerim... :D:

Hepiniz sanki Timo maçı, Maze'e sevinsin diye hediye etmiş gibi konuşmuşsunuz... :D: Ama olmaz ki...

Maze Timo'yu yeneceğinin sinyallerini birkaç ay önce vermişti. Çok iyi oynuyordu; Timoyu çok zorladı; sonradan 2 setde aldı (Hangi open olduğunu hatırlayamıyorum) ama sakatlanınca Timo kazanmıştı maçı...

Ben Timo'ya nazaran hep Maze'in kazanmasını istiyorum. Çünkü oyun stiliyle, hareketleriyle, servisleriyle çok hoşuma giden bi isim. Oyunu izleyenlere zevk veriyor...

hocam kim kime hediye eder macı maze girdi ve bileginin hakkıyla aldı o arenanın icinde oglu bile babasını tanımaz helal olsun maze e anlatmak istedigim o degildi. zaten iki sporcu birbirlerini cok iyi tanıyor ve bildigim kadarıyla iyi arkadaslar hatta arada beraber idmana bile cıkıyorlarmış bu arada sizin maze hakkındaki düsüncelerin aynısını bende timo icin düsünüyorum ve sanyorumki ferdilerde karsılaşırlarsa timo rövanşı alır gibi geliyor bana Sonuc olarak iyi olan kazansın bizde macı izlemenin zevkini cıkaralım dimi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam kim kime hediye eder macı maze girdi ve bileginin hakkıyla aldı o arenanın icinde oglu bile babasını tanımaz helal olsun maze e anlatmak istedigim o degildi. zaten iki sporcu birbirlerini cok iyi tanıyor ve bildigim kadarıyla iyi arkadaslar hatta arada beraber idmana bile cıkıyorlarmış bu arada sizin maze hakkındaki düsüncelerin aynısını bende timo icin düsünüyorum ve sanyorumki ferdilerde karsılaşırlarsa timo rövanşı alır gibi geliyor bana Sonuc olarak iyi olan kazansın bizde macı izlemenin zevkini cıkaralım dimi

:D: Tabii ki abi bi Maze-Timo maçı çok zevkli ve kaliteli maç olur. Bu arada umarım yanlış anlamadınız beni ben birazda işin esprisindeydim. :D: Ama Timo çok formsuz bu ara; çünkü ismini bile bilmediğim bi adam az daha 3-0 yenecekti Timo'yu... 2-0 geriye düştükten sonra toparladı 3-2 aldı maçı...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:D: Tabii ki abi bi Maze-Timo maçı çok zevkli ve kaliteli maç olur. Bu arada umarım yanlış anlamadınız beni ben birazda işin esprisindeydim. :D: Ama Timo çok formsuz bu ara; çünkü ismini bile bilmediğim bi adam az daha 3-0 yenecekti Timo'yu... 2-0 geriye düştükten sonra toparladı 3-2 aldı maçı...

yok rica ederim yanlış anlamadım siz onlardan daha degerlisiniz gözümde en azından sizle fikir paylasımı yapabiliyoruz yalnız bu sezon timo da sakatlık yasadı olarak biliyorum ondan performans düsüklügü yasıyo olabilir alman liglerindeki maclarınada arada bakıyorum senin de dedigin gibi ismi sanı cok bilinmeyen bir cok sporcu zorladı baya

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..