Jump to content
Masatenisi.org Forum

2009 Liebherr Avrupa Masa Tenisi Şampiyonası

Recommended Posts

HABERİ OLMAYAN, DUYMAYAN KALMASIN...

2009 LIEBHERR AVRUPA MASA TENİSİ ŞAMPİYONASI BAŞLIYOOOR!

13-20 Eylül 2009 Stuttgart, Almanya

Bazı maçlar www.ettutv.com sitesinden izlenebilir. www.ittf.com sitesindeki ITTV 'de de yayınlanabilir.

Arada www.dttl.tv sitesine bakmakta da fayda olabilir.

Haberler, Röportajlar, Katılan Takımlar/sporcular, Kuralar, Fikstürler, Eurosport programı, Canlı skor, Detaylı maç sonuçları vs hakkında bilgilenmek için de şu siteye bakınız:

http://em2009.tischtennis.de/en/news/

Herkese iyi seyirler!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 64
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Evet gerçekten harika oynadı. Bu arada bayanlarda Georgina POTA'yı çok beğendim. Oyun seviyesini biraz daha yükseltmiş. Özellikle top spinlerde harikaydı. Bu arada arkadaşlar , Avrupa ve Asya karmasında neden bayan takımlar yok ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ETTU Tv linkinden şimdi Schlager-Fejeder maçını seyrettim. Süper bir maç oldu ve 4-3 Schlager aldı ama Fejeder maç 3-2 Shlager öndeyken ve durum 12-12 iken bir topa bel arkasından raketle vurup topu kurtarak durumu önce 13-12'ye getirdi ve o seti almayı başardı. Son sette inanılam çekişmeli geçti ve Schlager maçı kıl payı kazandı ama öldü öldü dirildide...

Özetleri yayınlanırsa bir yerde kaçırmayın derim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Türkiye adına sevindirici gelişmeler var.. Devşirme sporcularımız cem ve bora çiftlerde çeyrek finale kaldılar.. Kendilerini tebrik ediyoruz, inşallah yarı finale kalırlar.. Bugün saat 20.20 de maçları var.. Başarılar diliyoruz.. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bora ve cem az önce çiftlerde 4-0 yenildiler sirbistan ve slovenyadan tokic- karakasevic e... kenardan da grujic onlara taktik verdi grujic cem in fenerbahce de takım arkadası bora yıda ligden iyi tanıyordu bizimkiler maalesef maça pek tutunamadı... şu an da boll-süs primorac/tosic çift erkekler maçı var...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Boll 11/7 11/7 11/4 ve 11/5'le çokta zorlanmadan yarı finalin yolunu tuttu.. Bakalım Samsonov'la karşılaşınca sonuç ne olcak=)

Bu arada yarında saat 11'de bayanlar yarı final müsabakaları varmış Eurosport'ta..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

OFF YA UYUZ EUROSPORT

TAMAM YAYINLIYORLAR GÜZEL DE GERELL PAR - TİMO YERİNE SAMSO- SCHLAGER verseler ölür müydüler ?

AYRICA 11 YAŞINDAKİ BİR KIZDAN BAHSETTİLER WU JİADUO ya kök söktürmüş kız.....Moldovalı ; bu kızı yetiştireni de ; bu yaşta orda kendini gösterme fırsatı vereni de çok kutluyorum. Ve bundan sonra takip etmeyi düşünüyorum onu.Kız 2 galibiyetten sonra Wu ya yenilmiş ; we basit bieşy de deil son seti 11-13 vermiş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kızın adına da verebilirsen biz de takip edebiliriz.

ben bunları duydukça imreniyor ve üzülüyorum.

OFF YA UYUZ EUROSPORT

TAMAM YAYINLIYORLAR GÜZEL DE GERELL PAR - TİMO YERİNE SAMSO- SCHLAGER verseler ölür müydüler ?

AYRICA 11 YAŞINDAKİ BİR KIZDAN BAHSETTİLER WU JİADUO ya kök söktürmüş kız.....Moldovalı ; bu kızı yetiştireni de ; bu yaşta orda kendini gösterme fırsatı vereni de çok kutluyorum. Ve bundan sonra takip etmeyi düşünüyorum onu.Kız 2 galibiyetten sonra Wu ya yenilmiş ; we basit bieşy de deil son seti 11-13 vermiş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

OFF YA UYUZ EUROSPORT

Sorma ya tam dedim Samso'nun maçını izlices Timo'dan sora bugünlük yayın bu kadar dedi.. O ufaklık için ülkeler kapışıolarmış kendi uyruklarına alabilmek için.. Bu nası iş anlamıorum o yaşta birinin boyu ne ki ona göre karşısında dev gibi kalan insanlara karşı bi üst tura çıkabilio.. Allah bahtını açık etsin valla=) Gelecein yıldızı diolarmış ztn..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..