Jump to content
Masatenisi.org Forum

İstanbulda Amatör Masa Tenisi Kulubü

Guest firatb.bakir

Recommended Posts

İstanbulda amatör masa tenisi kulubü arıyorum hem partner bulabileceğim hemde çeşitli yarışmalara katılabileceğim bir kulup arıyorum ,dişarıdan oyuncu alan bir kulup biliyorsanız söyleyebilirmisiniz

yardıncı olacağınıza inanıyorum

iyi günler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Türkiye'de sadece Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig var. Bu liglerde mücadele eden takımlar profesyonel oyuncular ve profesyonel olmasa da çok iyi oynayan oyunculardan kurulu. Bu ligler de sizin, benim gibi amatör oyunculara yer yok. Ama Almanya'da, İngiltere'de, Fransa'da... olduğu gibi Türkiye'de de 3.Lig, 4.Lig, Bölgesel Ligler vs. kurulmuş olsa bizim de bir kulüp takımında oynama şansımız olabilirdi. Ama yok. Geriye bir tek Kuruluşlar Liginde oynayan iddiası olmayan bir takımda misafir oyuncu olarak oynama olasılığı kalıyor. O da bir tanıdığınız ve sigortanız vs varsa mümkün sanırım. Bunun dışında İstanbul'da ücret ödeyerek, sadece keyfine masa tenisi oynamak isteseniz bile dokuz takla atmanız, bir sürü sıkıntıya katlanmanız gerek. Ondan sonra masa tenisi neden gelişmiyor? Yeterli sayıda, masa tenisi oynamaya uygun şartlarda, herkesin faydalanabileceği halka açık tesisler yapılması gerekli ki bu güzel spor halkımız arasında yaygınlaşsın. Yoksa yakın gelecekte her koyun kendi bacağından asılmak durumunda kalacak. Masa tenisi oynamak istiyorsak kendimize masa almak/yapmak zorunda kalacağız. Evin içinde oynayacağız artık.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 44 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..