Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bu Akşam Televizyonda Masa Tenisi

Guest Togay

Recommended Posts

Bu akşam Yağmur Zamanı isimli dizide, Beşiktaş'tan ikinci oyuncunun (montajla yüzleri değiştirilmiş olarak) masatenisi oynarken görüntüleri yer alacakmış. Dizi Show Tv'de yayınlanıyor, saat 21.45'de. (Haber kaynağı masatenisci.com sitesidir)

İlgilenenlerin dikkatine!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bakıyorum henüz bir yorum yapan olmamış. Dün, bu diziyi oturup başından itibaren izledim masa tenisi görüntülerini kaçırmıyım diye. Hiç beklediğim gibi çıkmadı açıkçası. Ama bir yandan da medyada hiçbir şekilde yer bulamayan bu sporun bir şekilde ekrana taşınması güzel. Bu konudaki açlığımız ve isteğimiz o kadar fazla ki (en azından benim için), dizide arada bir masa tenisi masalarının gözükmesi bile hoşuma gitti.

Ancak görüntüler çok azdı, oynayan gençler gerçekten yeteneksizdi. Ayrıca maçı tuhaf bir ışık hüzmesi altında yaptılar. Bir de maçın sonucunda 20-20 beraberlik vardı ve 22-20 olarak bitti. Yalnız bu sayıya 10-10'dan mı geldiler, yoksa (eski) setler 21 sayıda biter kuralına göre mi bu şekilde sonuçlandı maç, tam olarak anlayamadım. İkinci şık ise gerçekten ayıp, ama sadece bir karede oynadıkları fakedilse de (ki dizide maçı kenardan izleyen maç yapanların arakadaşları olarak gösterilen oyunculardan biri, Antalya'da yapılan Akdeniz oyunlarında milli olan oyuncularımızdan biriydi, adını şimdi hatırlamıyorum) profesyonel masa tenisi oyuncularının yer alması bu ihtimali biraz düşük kılıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir de maçın sonucunda 20-20 beraberlik vardı ve 22-20 olarak bitti. Yalnız bu sayıya 10-10'dan mı geldiler, yoksa (eski) setler 21 sayıda biter kuralına göre mi bu şekilde sonuçlandı maç, tam olarak anlayamadım.

:sasi:

hayrola yav, yeni bi kural mı var, bir şey mi kaçırdım?

:lol:

Ping the rules observer Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ping kısacası televizyonda oynayan bir dizinin içinde iddialı bir masa tenisi müsabakası gerçekleşti ama izlediğim film Cüneyt Arkın'ın Kara Murat filmlerinde kol saati kullanmasından bile daha düşüncesizceydi. İşin garibi maçta figürasyon oynayan iki oyuncu da milli oyuncular ama maç 20-20 olunca uzatmaya gitti. Milli de olsak kamera karşısına geçince medya maymunu oluyoruz anlayacağın. Kimse filmi çeken yönetmene setler artık 11 sayı üzerinden oynanıyor demedi mi bilmiyorum ama masa tenisi sporunun bir şekilde de olsa televizyonlarda gösterilmesi ne kadar güzelse bu kadar kural değişikliklerinden uzak bir şekilde ve karanlık bir ortamda gösterilmesi o kadar kötüydü. Cüneyt Arkın'a bile hak verdim açıkçası. Adam alt tarafı İstanbul'u fethederken saat kaçta fethetmiş onu öğrenmek için takmış saatini... :P:

Sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ping kısacası televizyonda oynayan bir dizinin içinde iddialı bir masa tenisi müsabakası gerçekleşti ama izlediğim film Cüneyt Arkın'ın Kara Murat filmlerinde kol saati kullanmasından bile daha düşüncesizceydi. İşin garibi maçta figürasyon oynayan iki oyuncu da milli oyuncular ama maç 20-20 olunca uzatmaya gitti. Milli de olsak kamera karşısına geçince medya maymunu oluyoruz anlayacağın. Kimse filmi çeken yönetmene setler artık 11 sayı üzerinden oynanıyor demedi mi bilmiyorum ama masa tenisi sporunun bir şekilde de olsa televizyonlarda gösterilmesi ne kadar güzelse bu kadar kural değişikliklerinden uzak bir şekilde ve karanlık bir ortamda gösterilmesi o kadar kötüydü. Cüneyt Arkın'a bile hak verdim açıkçası. Adam alt tarafı İstanbul'u fethederken saat kaçta fethetmiş onu öğrenmek için takmış saatini... :P:

Sevgiler

@ Saadettin

LOL :lol::D:

:alkis::thup:

Ping the morning morning laughing Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu olay masa tenisi oynayanlara bir hakarettir. Çocuk bırakın masa tenisini, raket tutmayı bile bilmiyor. Sonra 3 günde EYLÜL'ün müthiş! kimsenin karşılayamadığı Meşhur kesme servisi ile işi bitiriyor. Tabi diziyi yapanlar biraz eskiden kaldığı için 21'lik oynadılar.

Ben diziyi takip ettiğim için 1 haftadır bekliyordum. TAM BİR REZALET.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar diziye çok fazla da yüklenmeyin. Bu bir masatenisi programı değil. Sonuçta sokaktaki averaj bir insan kadar oynuyorlar. Hiç göstermeseler daha mı iyi olurdu. Belki seyreden 3-5 kişiyi masatenisine özendirir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sonra 3 günde EYLÜL'ün müthiş! kimsenin karşılayamadığı Meşhur kesme servisi ile işi bitiriyor.

Dizi de küçükte olsa rol alan arkadaşlarla konuştum, Eylül'ün karşılanmayan müthiş servisini ilk attığı sahnede servisi aslında Beşiktaş'tan Fatih atmış ve Fatih'e dizideki adıyla Eylül'ün giydiği kıyafetleri giydirmişler , çok komik olmuş:)

Bu arada Fatih sağ eliyle oynamasına rağmen o sahnedeki servisi sol eliyle atıyordu...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kimse filmi çeken yönetmene setler artık 11 sayı üzerinden oynanıyor demedi mi bilmiyorum
ben de bunu soruyorum işte, setler artık 11 sayı üzerinden mi oynanıyor ki? ne zamandan beri, kim, ne, nasıl, niçün değiştirdi? :fildir:

Belki seyreden 3-5 kişiyi masatenisine özendirir.

bu sene masa tenisine başlayanların sayısında patlama olması bekleniyormuş;

ayrıca dünden beri olanlar:

- yeni doğan çocuklardan kızlara Ping, erkeklere de Pong adı konulmaya başlanmış.

- her apartman bir masa siparişi veriyormuş.

- işportalarda korsan lastik, özellikle de bazı lastiklerin pro versiyonları satılmaya başlanmış;

- bali satışları rekor seviyeye ulaşmış.

- ağaçlandırma faaliyeti artmış; özellikle de balsa, hinoki, kayın ve maun veren ağaçlar dikiliyormuş...

:lol:

Ping the phantasizing Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende Diziyi Sabırsızlıkla Bekleyip Hayal Kırıklığına Uğrayanlardanım.Fakat Ertan Abininde Söylediği Gibi Diziye Yüklenmemek Lazım.Mazallah Dizi Yapımcıları Foruma Fln Girerler Bunlarada Yaranılmıyo Derler Bi Daha o En Kaliteli Raketleri(!)Ve Muhteşem Kesik Servisi(!) de Göremeyiz.:aptal: Işıkların Niye Kapandığı Ortak Bir Merak Konusu SAnırım:) Bence Maça Gerilim Kazandırmak ve Heyecanı Arttırmak için Yapılmıstır (amerikan Filmlerindeki Dövüş Salonları Gibi) :hehe: Şaka bi Yana Dikkat Ettiyseniz Işıkların Kapandığı Sahnede Oyuncunun Biri Lop Yapıyodu.Yani Oynayanların İkiside Bizim Camiadan:) Büyük İhtimalle Montaj İçin Böyle Bişey Yapıldı Yani.Fatih'in İlk Sahnesi Bana Fatihin Çocukluğunu Hatırlattı Birden:PFatihi O kadar Yavas Şut Top Yaparken 6 Sene Önce Fln Görmüşümdür Heralde En Son:)Ama ''Hadi Oğlum Yen Onu'' Yada Ona Benzer Bişey Dediği Sahnede Oldukca Başarılıydı :thup: (Orda Seslendirme Yapılmıs Aramızda Kalsın)Her Sey Bi Kenera Fatihcim Sende Büyük Bi Işık Var Oyunculuk Konusunda(Salona Vuran Işık Süzmesinden Daha Büyük)Bırak Masa Tenisini Fln Daha Eylül'ün Süper Kesik Servisini Bile Atamıyosun : :aptal: Eylül Ablanı Örnek Al Azcık:PKariyerinde Başarılar Dilerim Tamer Karadağlının Yerinde Görmek İstiyoruz Seni Masatenisi.org Forumu Olarak:)) :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 49 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..