Jump to content
Masatenisi.org Forum

Donic Mi Butterfly Mi

Guest BMWPower

Recommended Posts

bryce lastık war 1.9mm fh bh

tahtamı değiştirecegim. lastık hızlı oldugu ıcın tahtayı kontrollu atak bı tahta almak ıstıyorum . hangı tahtayı onerırsınız?

donıc tahta lar hakkında ne dusunuyorsunuz?

donıc tahta bryce ıkılısı nasıl olur?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

BMWPower,

Sendeki tahta hangi Primorac? Verecegin cevaba gore yorum yapmak daha makul olur, zira hangi tahtanin sana suratli geldigini bilmiyoruz henuz... Ayrica lastiklerini de degistirmen mumkun tabii... :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bendeki çakal bi primorac, 7000 mi ne. eski bi tahta. ittf onaylı bile degil galiba. ama bu tahta bana hızlı gelmiyor. lastik bryce 1.9 . ona gore bi tahta soruyorum iste deneyimlerinizden. ama cok hızlı olmasın tahta bu sefer kontrol zor olur.

saygılar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O 7000 dedigin tahtayi biliyorum, hazir bir raketin tahtasi degil mi? Ustunde standart olarak Wakaba diye bir lastik geliyordu galiba. Sen onlari sokup Bryce taktin zannedersem. Simdi benim diyecegim sudur ki: 7000 cok hizli bir tahta degildi. Sen onu kontrolde zorlaniyorsan, benim tavsiyem Butterfly Grubba All+ gibi bir All+ tahta olacaktir, uzulme, yavas olmaz, ama kontrolu cok yuksektir. Niye Butterfly dedim, senin Butterfly sevgini farkettik mesajlardan, ayrica Istanbul'da da bu tahtanin 22Euro gibi bir fiyat olmasi lazim. Bence iyi bir fiyat...

Tahtanin ittf onayi hikayesine de degineyim: Eger belli uretim kriterlerine uyuyorsa (belli yuzdeler var, ama kisaca cogunlugu tahta olmali, baska malzeme varsa, carbon, kevlar vs, bunun yuzdesi cok dusuk olmali gibi) kendi urettiginiz tahta ile de oynamaniz mumkun. Tahta sekli ve ebadi ile ilgili de bir sinir yok, isterseniz lastigin geldigi boyutta dikdortgen bir tahta yapip oynamaniz da mumkun, lastigi kesme sorunu olmaz, ama kontrol sorunlari olur bence... :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

anlasıldı arkadaslar grubba alıyoruz :D:

yok bu 7000 hızlı gelmıyor aksıne yawas ama bryce hızlı oldugu ıcın kontrollu bı tahta sordum sizlere. saolun :thup:

yada hexagon bi tahta yapıcam kendıme onla takılcam :isterim:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..