Jump to content
Masatenisi.org Forum

Haydarpaşa Turnuvası

Recommended Posts

daha coook calismak lazim bunu anladım.birde emre hocam kosalim diyorm ben ya bu cumrtesi ciktim ben kosmaya iyi oldu. onu ayarlayabilirsek beraber gidelim cok iyi olur kondisyon icin..Ayrıca cumartesi de antreman istiyorm :p

antremandan önce koşuyoruz ya ısınmak için onu biraz daha arttırabiliriz bence extra koş tabi muhammed ben zaten maslak taksim ve maçka arası derslere yetişmek için hafta içi baya koşturuyorum :D: o bana yetiyo ;): c.tesi antreman yerine boyle güzel güzel turnuvalara katılalım bence daha iyi olur :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • İleti 104
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...

Yarın Ups açık olmayacak,o yüzden ben de Haydarpaşa'ya gelmeyi düşünüyorum..Fakat yağmurlu havalarda Haydarpaşa'da masa tenisi oynamak neredeyse imkansız..Ortam inanılmaz nemli ve masaların üstü sürekli ıslanıyor..Buda spin ağırlıklı oynayan oyuncuları çok ama çok etkiliyor..Ben son 1-2 turnuvadır hiç keyif almadım diyebilirim..Her spine kalkışımda ''acaba bu da mı fileye takılacak'' diye düşünmekten oyunuma konsantre olamıyorum ve bu da beni gerginleştiriyor..Hele bir de alabileceğim bir maçı kaybetmeme neden olduysa..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 61 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..