Jump to content
Masatenisi.org Forum

44. U. P. S. Masa Tenisi Turnuvası 15 Ağustos'ta Yapılacak

Recommended Posts

Komuyu uzatmayalım da;

Bana göre de Mustafa Akar masa tenisinin ''M'' sini bilmiyor

ben öyle bir şey demedim, sadece çok kısa sürede hakkeden puanını yükseltebildiğini kastettim.

Ayrıca, bu durumda masa tenisinin"M"sini bilmeyen biz oluyoruz (M.A. abiye sürekli yeniliyorsak) ...

Umarım yarın herkes saat 2 de gelir de 3'de başlayıp akşam saat 9'da bitmez turnuva....

O kadar yolu geliyoruz finali seyredemeden dönüyoruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 91
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Guest Ömer Faruk Yılmaz
Siz hiç: "akşam halı sahaya gelsene, adam eksik; komşu mahalle ile antrenman yapacağız" dendiğini duydunuz mu?

Bu karşılaştırma pek mantıklı gelmedi bana sanki... Tamam tabiki biz bu sporu zevk almak için yapıyoruz ama neden kendimizi geliştirerek bu spora ve kendimize daha çok şeyler katmayalımki ... O zaman servis önce kendi masana daha sonra karşıya ve diğer vuruşlarda direk karşıya olduğunu bilen biride gitsin maç yapsın karşılıklı iki saat havadan havadan atsınlar bu mantığa göre ... Tamamen benim fikrim ama bu maç yapma olayını desteklemeniz belki rating olayından da kaynaklanıyor olabilir...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

.......

Ömer kardeş, sen aradan çık. Benim yazılar, yaşı 30a gelmiş ve "ben maç yapmam, antrenman ile daha iyi olacağım" diyenlere...

Senin gibi gençler için antrenman şart tabiki...

Bu arada , yaz boyunca C.tesi ve Pazar günleri sabah 10'da buluşmalarımıza özellikle hiç bir genç arkadaşımızın gelmediğini de belirtmek isterim (her zamanki kadronun dışında yani). Bedava salona, kendisinden iyi oyuncuların olduğu yere neden gelmezler anlamış değilim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Ömer Faruk Yılmaz
Ömer kardeş, sen aradan çık. Benim yazılar, yaşı 30a gelmiş ve "ben maç yapmam, antrenman ile daha iyi olacağım" diyenlere...

Bu arada , yaz boyunca C.tesi ve Pazar günleri sabah 10'da buluşmalarımıza özellikle hiç bir genç arkadaşımızın gelmediğini de belirtmek isterim (her zamanki kadronun dışında yani). Bedava salona, kendisinden iyi oyuncuların olduğu yere neden gelmezler anlamış değilim.

Yok ben benim yorumuma yorum yaparak bu konuyu açtığınız için söyledim, yoksa sorun değil... Benim o buluşmalardan haberim yoktu; birgün Çağan abiyi kandırırım geliriz İnşallah beraber ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yok ben benim yorumuma yorum yaparak bu konuyu açtığınız için söyledim, yoksa sorun değil... Benim o buluşmalardan haberim yoktu; birgün Çağan abiyi kandırırım geliriz İnşallah beraber ...

Kusura bakma, senin yorumdan konunun devam ettiğini atlamışım.

TT-rating.com'a her zaman yazıyoruz buluşmaları, takip etmiyorsun anlaşılan....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yani Hakan bey... Üşenmedim o kadar bilimsel izahatlerde bulundum, yazdım, çizdim... yine sıfıra sıfır elde var sıfır reyting oldu öyle mi? Peki pes ediyorum. Ama bir şeyi düzelteyim. Yaşıma atıfta bulunmuşsunuz. 30 yaşına gelmiş değilim. Yaşım 33'tür. Ben hiç 30 olmadım. (Bu söylediğim hiç maç yapmadığım kadar doğrudur.)

Ömer çıkarken konuyu da kapatıver bi zahmet.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yani Hakan bey... Üşenmedim o kadar bilimsel izahatlerde bulundum, yazdım, çizdim... yine sıfıra sıfır elde var sıfır reyting oldu öyle mi? Peki pes ediyorum. Ama bir şeyi düzelteyim. Yaşıma atıfta bulunmuşsunuz. 30 yaşına gelmiş değilim. Yaşım 33'tür. Ben hiç 30 olmadım. (Bu söylediğim hiç maç yapmadığım kadar doğrudur.)

Ömer çıkarken konuyu da kapatıver bi zahmet.

Yaş olarak hedef kitleye giriyorsun da maç yapmaktan kaçan birisi olarak seni görmemiştim aslında...

En azından karşılaştığımız zamanlar maç tekliflerimi geri çevirmemiştin.

Zaten yılda bir karşılaşıyoruz belki, antrenman yapacak değiliz ya....

Gelseniz arasıra buraya da bol bol antrenman da yapsak maç da....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

herkes edebiyatçı oldu biribirinizle tartışırgibi bihaliniz var galiba heppimiz kardeşiz bu öfke ne diye oynamak dururken bu yazışmalar nediye

masalar oy oy batırflay toplar oy oy stag masalar oy oy herşey güzel masa tenisinde forumdaki bazı tartışmalar bile çok tatlı oluyor ben açıkçası hiç kimseden alınmam kim ne yaparsa yapsın isteyenle maçta yaparım antremenda zaten tenisin güzelliği burda arkadaşlar herkes özgürdür benim özgür olduğum gibi herkeseide severim sayarım bunu malatyada daha çok gördüm ve sevgimi hekese perçinleştirdim heppinize turnuvada başarılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

herkes edebiyatçı oldu biribirinizle tartışırgibi bihaliniz var galiba heppimiz kardeşiz bu öfke ne diye oynamak dururken bu yazışmalar nediye

masalar oy oy batırflay toplar oy oy stag masalar oy oy herşey güzel masa tenisinde forumdaki bazı tartışmalar bile çok tatlı oluyor ben açıkçası hiç kimseden alınmam kim ne yaparsa yapsın isteyenle maçta yaparım antremenda zaten tenisin güzelliği burda arkadaşlar herkes özgürdür benim özgür olduğum gibi herkeseide severim sayarım bunu malatyada daha çok gördüm ve sevgimi hekese perçinleştirdim heppinize turnuvada başarılar

Yok ortada bişey Tahsin, tasalanma. Fikir belirtmeyelim mi, görüş bildirmeyelim mi yani? Kim öfkelenmiş, kim kızmış? Kızmadım ben. KIZ-MA-DIIM!!!

Edebiyatçı olarak yazmış olduğun "oy oy" lar yüzünden notunu da kırdım bu arada.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Umut'u tanımıyorum ama gelmedi gördüğüm kadarıyla..Turnuva oldukça keyifli geçti..

Sonuçlar:

1)Mehmet YILIK

2)Bora DİLERİ

3)Mustafa ALTUNOK

4)Furkan ALTUNOK

Bora çok formdaydı. Çok iyi oynadı. Kendisini kuru kuru tebrik ediyorum. Çok çalışacak Çinlileri de yenecek inşallah. Di mi abisi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bora'yı bende tebrik ediyorum..Bugün turnuvanın yıldızıydı bana kalırsa..Turnuvanın en zor grubunu maç vermeden lider tamamladı..Üstüne Cengiz abi ve Furkan'ı yendi..Final maçında da şansı vardı ama tecrübe kazandı diyebiliriz..Mehmet abiyi de ayrıca tebrik ediyorum,hakemlik yaptığım maçlarda hiç kaybetmiyor o da ayrı bir durum ^_^

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turnuvanın ödül töreni:

Sağ tıklayıp bilgisayarınıza indirebilirsiniz (Hedefi Kaydet , Save Target As)

http://www.tt-rating.com/ttrating/dosyalar...urnuvaOdul.avi

Ayrıca Bora'nın yarı final ve final maçları da var, gerekirse onları da eklerim....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..