Jump to content
Masatenisi.org Forum

4. Gap Turnuvası

Recommended Posts

Erzurum'da masa tenisçi var mıydı yaa ?

aah ah babamın memleketi , kocaman şehir bir masa tenisçi yok diyoduk bir de...İyi bari bir kişi varmış

hımm çok iyi değildi ama.. Kızlarda sadece iyi diyebileceğim iki veya 3 kız vardı. Yani devamlı olarak çalışmış antrenman yapmış emek vermiş 2-3 bayan vardı diyebilirim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tebrik ediyorum seni mircla karşılaşmasaydın finale giderdin eminim gene iyisin bende mardindeyim daha on güne kadar burda tenisten mahrum kalmışım bir iki sefer mardin kapalı spor salonuna takıldım onların hocası askere gidince ramazandan sonraya kadar kapalı olcak tabi ozamana kadar istanbulun yolunu tutacam orda sayısız spor salonu var herhafta turnuva bi yerde oluyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tebrik ediyorum seni mircla karşılaşmasaydın finale giderdin eminim gene iyisin bende mardindeyim daha on güne kadar burda tenisten mahrum kalmışım bir iki sefer mardin kapalı spor salonuna takıldım onların hocası askere gidince ramazandan sonraya kadar kapalı olcak tabi ozamana kadar istanbulun yolunu tutacam orda sayısız spor salonu var herhafta turnuva bi yerde oluyor

tahsin abi yeşillide oynayacak yer varsa geleyim antreman yaparız biraz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba tahsin abi evet bildireyim zaten bende katıldım.

4. Gap yaz oyunları Masa tenisi Sıralaması.

1) Miraç Kahraman (Malatya)

2) Cüneyt Turdu (Batman)

3) Hasan Güraras (Iğdır)

4) Mehmet Şirinçeçen (Diyarbakır)

5) Muhammet Donatbayan (Adıyaman) ben:))

6) Mazlum Algül (Hakkari)

7) Bilal Selet (Bitlis)

8) Cemil Karakurt (Kilis)

Kızlarda:

1) Sedef Karadağ (Malatya)

2) Ezgi Aslan (Elazığ)

3) Rukiye Yılmaz (Batman)

4) Bahar Bozkurt (Batman)

5) Hüsniye Ay (Diyarbakır)

6) Şeyma Zengin (Erzurum)

7) Rojbin Koç (Hakkari)

8) Semra Yılmaz (Adıyaman)

alttaki linkte fixtür kura çekimi var. özellikle çeyrek finalde benim kim ile karşlaştığıma bak diye yolladım tahsin abi):

http://www.elazig-gsim.gov.tr/gap/masa.html

Tebrikler Muhammet :gulumse: Malatya'da ki ufak çaplı faciadan sonra moral olmuştur sana yoksa oyuna küsebilirdin :P: Adıyaman'a ve Barış'a da selamlar :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hepinizin güzel düşüncelerini okumak beni mutlu etti.Orada bulunmak güzeldi.Malatya ekibinin hepsiyle güzel sohbet ettik.güzel zaman geçirdik.

Miraçla tekrar karşılaşmayı zaten istiyordum biraz erken oldu o kadar:)

samet abi miraç tan kimsenin set alamaması hayret ettirdi demişşsin. Fakat doğu güneydoğu bölgesinde üst düzey oyuncu yok denilebilecek kadar az ve miraç sağlam oyuncudur.Hem milli takım hemde lig tecrübeleriyle Gelecek de daha iyi olacaktır diye de düşünüyorum.

Bana gelince burda hem çok az antrenman hemde devamlı raket değiştirmem orda biraz beni zorladı.Yinede miraç ile güzel maç çıkardığımı düşünüyorum o bana yeter:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

...devamlı raket değiştirmem orda biraz beni zorladı.

Evet. Sürekli raket değiştirmek feci birşey. Düşmanımın başına gelmesin. Son zamanlar ben de yoldan çıktım, hiç istemediğim halde lastik değiştirmek durumunda kaldım. Yokluk yüzünden çift taraf farklı lastik kullanır oldum. Halbuki hiç sevmem. Çok canımı sıkar oldu bu iş. Bakalım 1.9 sriver el aldım, inşallah bu sefer tuttururum da bu işkence biter. Kıssadan hisse: Sevgili minikler siz siz olun kendinizi iyi tanıyın, ayakları yorgana göre uzatın, erken ötmeyin sakın ama erken yatın erken kalkın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Muhammet kutlarım seni.Her turnuvaya katılmaya gayret et.Tebrik ederim tekrar.

Teşekkür ederim tufan abi.İmkan oldukça katılmaya çalışıyoruz ama....Maalesef olmuyor.yine başlamak istemiyorum şöyle oluyor böyle oluyor gidemiyoruz bir yere diye onun için susacam en iyisi:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..