Jump to content
Masatenisi.org Forum

4. Gap Turnuvası

Recommended Posts

arkadaşlar bu turnuva hakkında biraz daha detaylı bilgi verebilir misiniz ben şimdi Trabzondan katılmak istesem katılamıyor muyum nasıl oluyor bilgilendirirserniz sevinirim...şimdiden teşekkürler...olmadı bi de Elazığ yaparız ne olacak...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dördüncü Doğu ve Güneydoğu Anadolu Yaz Spor Oyunları

5-9 Ağustos 2009 / Elazığ

Katılan iller:

Adıyaman, Ağrı, Ardahan, Batman, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Hakkari, Iğdır, Kars, Kilis, Malatya, Mardin, Muş, Siirt, Şırnak, Şanlıurfa, Tunceli, Van

abi büyükler katılamıyor heralde

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gap spor oyunları her sene hemen hemen bütütn spor dallanrında yapılır.Doğu ve Güney doğu Anadolu bölgesini kapsar sadece ve yaş gruplarına göre yapılır. 4.gap yaz oyunları Gençler kategorisinde olacak ve

Bende katılmak istiyorum ama Adıyaman Gençlik Spor Masa tenisi temsilcisi her zamanki gibi götürmeyecek galiba. Sonuçlara bakmakla yetinecegim....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

turnuvada bende varım beni ekleyin kesin gelirim 15 gün daha mardindeyim yalnız mardinde oyuncu yok sanki ya ben mardindeyim şuan oynayacak partner arıyorum cep numaramıda bırakıyorum 05354147561...telsim...05458178169 ..acil oynamam lazım malatya turnuvasından sonra elim rakete deymemmiş ben mardin yeşilli ilçesindeyim merkeze ondakikada varırım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

umur genede teşekkür ettim sayende güzel bir gün geçirdim..sana tavsiyem izzet hocaya söyle size orjinal toplar alsın yoksa resmi maçlarda sıkıntı çekersin..oyununa gelince yaşın ilerisi için musait hep iyilerle çalışmaya bak forhent şut top çalışmasını hiç eksik etme çok gelişirsin eminim inşallallah

pazar tekrar gelmeye çalışacam izzet hocayla konuştum pazar günü gel dedi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tek kişi mi katılıyor yoksa takım katılabiliyor mu?

takım değil ferdi olacak.ama gençler kategorisinde ve doğu ve güneydoğu anadolu bölgesinde ki illerde ikamet eden sporcular katılacaktır ..

Katılan iller:

Adıyaman, Ağrı, Ardahan, Batman, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Hakkari, Iğdır, Kars, Kilis, Malatya, Mardin, Muş, Siirt, Şırnak, Şanlıurfa, Tunceli, Van

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bir ilden iki veya üç kişi katılabiliyor mu? ferdi olarak

bir ilden bir erkek ve bir kız olarak ferdi iki kişi katılabiliyor bildiğim kadarıyla tabi bu şampiyonlarda derece yapan yerlere göre kontenjanlar veriliyordu. Öyle bir durum varsa 2 kişi katılabilir mesela bir kategoride ama bu turnuvada böyle bişey yok sanırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
kayıp aşık merhabalar gap turnuva sonuçlarını bildirsene biliyorsan tabi

Merhaba tahsin abi evet bildireyim zaten bende katıldım.

4. Gap yaz oyunları Masa tenisi Sıralaması.

1) Miraç Kahraman (Malatya)

2) Cüneyt Turdu (Batman)

3) Hasan Güraras (Iğdır)

4) Mehmet Şirinçeçen (Diyarbakır)

5) Muhammet Donatbayan (Adıyaman) ben:))

6) Mazlum Algül (Hakkari)

7) Bilal Selet (Bitlis)

8) Cemil Karakurt (Kilis)

Kızlarda:

1) Sedef Karadağ (Malatya)

2) Ezgi Aslan (Elazığ)

3) Rukiye Yılmaz (Batman)

4) Bahar Bozkurt (Batman)

5) Hüsniye Ay (Diyarbakır)

6) Şeyma Zengin (Erzurum)

7) Rojbin Koç (Hakkari)

8) Semra Yılmaz (Adıyaman)

alttaki linkte fixtür kura çekimi var. özellikle çeyrek finalde benim kim ile karşlaştığıma bak diye yolladım tahsin abi):

http://www.elazig-gsim.gov.tr/gap/masa.html

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..