Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yardım

ozgur seker

Recommended Posts

foruma yeni katıldım ve çok beğendim. kendime combi raket yapacağım ve bu benim ilk combi raketim olacak. asılı olan yeni başlayanlara tavsiyeler konusunu okudum. Ancak çok seçenek var hangisini seçeceğimi bilemiyorum. aldıktan sonra da en az 4 sene kullanmayı düşünüyorum ve pişman olmak istemiyorum. oyun tarzı olarak all oynuyorum. tahta olarak Yasaka Max Wood düşünüyorum sizce iyi mi ve yerine ne önerirsiniz. iyi ise lastik olarak ne önerirsiniz yardımcı olursanız çok sevinirim.

ayrıca hızlı bloklar yapabiiliorum ama spinlerim çok ii değil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Özgür Bey; Nerede oturuyorsun,oyun stilin nedir, neleri yapabiliyorsun,zaafların nedir gi

bi sorulara cevap vermenin ötesinde, sana yakın veya masa tenisini iyi oynayan ve iyi bilen biri ile oynayıp onun tavsiye edeceği malzemeleri kullanmanı öneririm.Yani birebir oynayarak yüzde yüz netice alırsın.Ben öyle yapıyorum, daha henüz hiç yanılmadım ve tavsiye ettiğim arkadaşlarda memnun kaldılar.Öyle forumdan tavsiye alarak olmaz bu işler.ÜZÜLMEYESİN DİYE YAZIYORUM... ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben bursada oturuyorum ve çevremde yardım alabileceğim kimse yok.

Kardeş, Bursa Masa tenisi şehridir.Masa tenisine gönül vermek demek TÜRKİYE'de özveri gerektirir.Yani senin araştırıp bulman gerek.Ayrıca Bursa GSİM'den Masa tenisi il temsilcisini öğrenip gerekli bilgileri ondan alabilirsin.Hatta Bursa DSİ, Bursa Nilüfer ve Bursa BŞB takımlarınıda masa tenisi branşları var.Hatta ERSİN Hocayı bulabilirsende cok iyi olur.Daha sana diiimm...Bundan iyisi şamda kayısı! :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

all + yahut off- bir tahta üstüne 2.0 mm yi geçmeyecek kontrollü lastikler takın ve oynayın..markaya fazla takılmayın,fiyat olarak uygunluk sizin için ön planda olsun..zaten zaman içerisinde çok paranız gidecek ekipmana..

tşk ederim. bana en yararlı tavsiye bu oldu sağolun. ama genede soriyim sizin kontrollü lastik tavsiyeniz nedir. tahta olarak yasaka max wood almayı düşünüyorum. lastik kararsızım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tşk ederim. bana en yararlı tavsiye bu oldu sağolun. ama genede soriyim sizin kontrollü lastik tavsiyeniz nedir. tahta olarak yasaka max wood almayı düşünüyorum. lastik kararsızım

Zaten markaların zıpkın gibi,fişşek gibi lastikleri az çok belli..E defansif lastikleri de belli..Onun dışında kalan grup da orta düzeye hitap eden,gerek kontrol gerekse hız yönünden biz amatörleri tatmin edecek cinsten lastikler..Benim çok fazla lastik tecrübem olmadı ama forumu araştırırsanız lastikler hakkında az çok fikir sahibi olabilirsiniz..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 52 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..