Jump to content
Masatenisi.org Forum

30-50 Ytl Orta Hız Tahta Ve En Iyi Antreman Topu Önerisi?

Guest ismail

Recommended Posts

arkadaşlar babama raket yapıyorum da sriver fx ile tackines d var c deil d bazı arkadaşlarımız karıştırıyo def lastiği diyo belirtiyim dedim.30-50 ytlye ne atak ne defans orta halli bi tahta söleyin lastiklere uyumlu bide internet sitesinden antreman topu alıcam 10 tane falan bazıları 72 tane satıyo kutu ile başkada yok anlamadım o işi bu konularda yardımcı olursanız sevinirim iyi masatenisli günler :) nittaku 3 yıldız maç topu almıştım küçüklüğüün maç topu diye 2 günde 3 tane kırıldı bu yönde sağlam falan var mi tecrübeli arkadaşlar vardir umarım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar babama raket yapıyorum da sriver fx ile tackines d var c deil d bazı arkadaşlarımız karıştırıyo def lastiği diyo belirtiyim dedim.30-50 ytlye ne atak ne defans orta halli bi tahta söleyin lastiklere uyumlu bide internet sitesinden antreman topu alıcam 10 tane falan bazıları 72 tane satıyo kutu ile başkada yok anlamadım o işi bu konularda yardımcı olursanız sevinirim iyi masatenisli günler :) nittaku 3 yıldız maç topu almıştım küçüklüğüün maç topu diye 2 günde 3 tane kırıldı bu yönde sağlam falan var mi tecrübeli arkadaşlar vardir umarım

Yinhe 896 allroun type. 82 gr. ağırlığında allround bir tahta. Yinheturkte var. Forumda Orhan Altay ilgileniyor. Benimde kullandığım, çok güzel bir tahta. Yanlış hatırlamıyorsam fiyatı 33 tl idi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ankaralı İsmail Kardeş;

Babana raket yapıcaksın ama babanın sitilini belirtmemiş, elinde bulunan lastikleri yazmışsın.Ben cok önceleri solventli solüsyon devrinde onları kullanmıştım.Çok kontrollü ve bol falsolu lastiklerdir. Tackines D ise drive biraz daha hücum ve şut lastiğidir.Sen anlaşılan babana All oyun oynatacaksın. Ne kadar doğru olur bilemem... Orta halli tahta her markanın ALL ve ALL+ tahtası olur.Ancak belirttiğin lastikler SU BAZLI YAPIŞTIRICI ile randıman vermez ve tat alamazsınız. Önereceğim top markası ise, hesaplı olsun diyorsan Butterfly, DHS' maç ve idman topları ile Donic maç toplarını öneririm ...

FH : Donic Coppa JO SilverBH : Donic Coppa JO Silver

Donic Person Power Speed

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hayır karşımda oynuyo :D eğlencesine su bazlı yapıştırıcı var zaten bende sorun olmaz lastiklerdeki yapıştırıcı çoktan uçmustur randıman derken dediğin doğru fakat raket gee çok güzel olucaktır tam performans alınmicaktır ama ben onlarla oynarkende ne dinlendirdim ne solüsyonladım :P aynı kapıya çıkıcak topu çeksin hafif hızlı atsın normal solüsynu attım en işe yaramaz diye yeniden para vermek mantıksız olucak tşkler bilgiler için babamın tarzı derken tam bi tarzıda yok ama vurmaya posizyon olduğu zaman kaçırmıyo offansive ditylim :P

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

asıl gençlerden deil tecrübeli insanlardan yardım istiyorum :) kusura bakma lütfen bilinçli olmadı 1 haftadır sipariş veremiyorum bu yüzden acele + hevesle yazmıştım aceleyle de düzgün iş çıkmıyo maleseff

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

asıl gençlerden deil tecrübeli insanlardan yardım istiyorum :) kusura bakma lütfen bilinçli olmadı 1 haftadır sipariş veremiyorum bu yüzden acele + hevesle yazmıştım aceleyle de düzgün iş çıkmıyo maleseff

Abi bomb veya instinct+ tahtalarıda birini al kurtul derim sonuçta all+ off- tahtaların çoğu aynı hele o fiyat aralığında çok benzer tahtalar var... Bomb baya övülüyo al kurtul :D: Haa çok acil değil ise yurtdışıdan 50 ytl civarına çok güzel tahtalar getirtebilirsin... Dandoyda stiga allround classic var.(wrb sap ve cr olmayan) Güzel tahtadır g3 fx ve tackiness c ile denedim güzel olmuştu... Tavsiye ederim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abi bobm veya instinct+ tahtalarıda birini al kurtul derim sonuçta all+ off- tahtaların çoğu aynı hele o fiyat aralığında çok benzer tahtalar var... Bobm baya övülüyo al kurtul :D: Haa çok acil değil ise yurtdışıdan 50 ytl civarına çok güzel tahtalar getirtebilirsin... Dandoyda stiga allround classic var.(wrb sap ve cr olmayan) Güzel tahtadır g3 fx ve tackiness c ile denedim güzel olmuştu... Tavsiye ederim...

Bobm diye bir tahta çıkt mı?Benim niye haberim yok :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..