Jump to content
Masatenisi.org Forum

D13l/fx Lastik Ve Carbon Tahta

Guest zfrakt

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar;

ben orta seviye ve biraz daha üstü bir oyuncuyum d13L ve fx lastiklerle oynadım. gayet iyiydim şimdi yeni bi raket almayı düşünüyorum hücuma yönelik oynuyorum bu lastiklere göre bana bi tercihiniz var mı? ayrıca tahta içinde? bileğimi iyi kullandığım için ince saplı tahta tercihimdir. fiyat aralığı önemli değil lastik içinde. önerileriniz bekliyorum. mecidiyeköydeyim ve masa tenisi oynayabileceğim yerler nereler var bunun içinde sizden yerler hakkında bilgi rica ediyorum. teşekkürler

qhostlife@windowslive.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşlar;

ben orta seviye ve biraz daha üstü bir oyuncuyum d13L ve fx lastiklerle oynadım. gayet iyiydim şimdi yeni bi raket almayı düşünüyorum hücuma yönelik oynuyorum bu lastiklere göre bana bi tercihiniz var mı? ayrıca tahta içinde? bileğimi iyi kullandığım için ince saplı tahta tercihimdir. fiyat aralığı önemli değil lastik içinde. önerileriniz bekliyorum. mecidiyeköydeyim ve masa tenisi oynayabileceğim yerler nereler var bunun içinde sizden yerler hakkında bilgi rica ediyorum. teşekkürler

qhostlife@windowslive.com

fx dediğin sriver fx sanırım öncelikle ben sana primorac off - tahtayı öneririm kendimde su an kullanıyorum gayet kontrollü bir sekilde atak yapabilme imkanı sunuyor sriver fx ile çok uyumlu düzeyine göre kalınlıgını da ayarlayabilirsin oynayacak yer için mecidiyekoy metrobusten altunizade de inip 10 dk yurume ile haydarpaşa ya gidebilir yada yine metrobusle cevizlibag oradan aktarma ile tranvay a binip seyitnizam daki ups e gidebilirsin...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

fx dediğin sriver fx sanırım öncelikle ben sana primorac off - tahtayı öneririm kendimde su an kullanıyorum gayet kontrollü bir sekilde atak yapabilme imkanı sunuyor sriver fx ile çok uyumlu düzeyine göre kalınlıgını da ayarlayabilirsin oynayacak yer için mecidiyekoy metrobusten altunizade de inip 10 dk yurume ile haydarpaşa ya gidebilir yada yine metrobusle cevizlibag oradan aktarma ile tranvay a binip seyitnizam daki ups e gidebilirsin...

evet sriver fx le oynadım. primorac off- ile gayet iyi uyumlu ise bunu düşünebilirim. sonradan pişman olmam dimi. atak oynamayı sevdiğim içn carbonla oynarken zorluk çekmedim. önerilerinizi dikkate alacağım. teşekkürler bilginiz için. primorac off- u biraz araştırayım ben

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet sriver fx le oynadım. primorac off- ile gayet iyi uyumlu ise bunu düşünebilirim. sonradan pişman olmam dimi. atak oynamayı sevdiğim içn carbonla oynarken zorluk çekmedim. önerilerinizi dikkate alacağım. teşekkürler bilginiz için. primorac off- u biraz araştırayım ben

Madem lastik alacaksınız, yeni nesil lastik alın bence. Ayrıca fiyat ta önemli değil demişsiniz.

Mecidiyeköy'den bizim buraya da gelebilirsiniz : Haldun Alagaş (ayrıntılar için).

İyi bilek olayını merak ettim...

Bu arada isminiz, yaşınız nedir?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Madem lastik alacaksınız, yeni nesil lastik alın bence. Ayrıca fiyat ta önemli değil demişsiniz.

Mecidiyeköy'den bizim buraya da gelebilirsiniz : Haldun Alagaş (ayrıntılar için).

:gulumse: hocam bazı kişiler bileklerini tam kulanamazlar düz saplı tahtalarda da ben bileğimi kullamamıyorum put gibi oluyorum sanki hareket edemiyormuşum gibi oluyorum. o yüzden ince saplı tahtaları tercih ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu arada sadece lastik değil tahta da alacağım...

iletişiim bilgileri imzada yazılı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Waldner senso carbon V1 hem diğer karbon tahtalara göre ucuz hem de onlardan çok daha hisli ve kontrollüdür. V2 modeli ondan da yavaşmış. Şu an ben tibhar samsonov alpha tahta ve senso v1 ile oynuyorum. Alpha, V1'den daha sert ve hızlı bir tahta. İkisini de tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu arada sadece lastik değil tahta da alacağım...

iletişiim bilgileri imzada yazılı

İletişim bilgilerini değil; isim , soyad ve yaşınızı sordum.

İstanbul'da, hele merkezi bi yerde oturan bir kişiye buradan malzeme tavsiye etmem (zaten edebilecek tecrübem de yok).

Tek yapabileceğim şudur:

Fh lastiklerim bu ana kadar: Donic Coppa Gold , Butterfly Sriver FX (takmamla çıkarmam bir oldu nerdeyse) , Donic Coppa Silver , Donic Coppa Platin , Donic Coppa Platin Soft

Bh lastiklerim : Backhandim iyi olmadığı için bunları yazmama gerek yok

Tahta : Donic Black Devil , Butterfly Timo Boll Spirit

Sriver FX haricinde hepsinden memnun kaldım. Benim oyun stilimi bilmediğiniz için bu liste de pek işinize yaramayacaktır.

Bu yüzden tavsiyem, size en uygun bir salona gidip oradaki oyunculardan bilgi almanızdır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşlar;

ben orta seviye ve biraz daha üstü bir oyuncuyum d13L ve fx lastiklerle oynadım. gayet iyiydim.com

Sriver yerine "d13L" demeniz ve yukarıdaki ifadeniz ben de iyi ve tecrübeli eski kurtlardan biriyle muhatap olduğumuz hissi uyandırdı. Yanılmıyorum değil mi Zfr bey? :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sriver yerine "d13L" demeniz ve yukarıdaki ifadeniz ben de iyi ve tecrübeli eski kurtlardan biriyle muhatap olduğumuz hissi uyandırdı. Yanılmıyorum değil mi Zfr bey? :gulumse:

:gulumse: yok o kadar değil ama yinede fena sayılmam. dn biraz çağan ile oynadık işte o size nasıl olduğum hakkında fikirlerini daha iyi anlatır. b,razda zorlandım. iki yıllık aranın ardından kötü değil çok kötü olduğumu gördüm. benim bunu çok kısa süre içerisinde düzeltmem lazım. aranıza hızlı değil yavaş yavaş bir giriş yapmak istiyorum :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..