Jump to content
Masatenisi.org Forum

R

Guest cedur

Recommended Posts

Profesyonel olmayan fakat çok iyi oynadığını düşünen Masa Tenisi oyuncularının Raket seçimi hakkındaki tereddütlerini herhalde herkes yaşamıştır.Nasıl bir ............

ilk fırsatta UPS'e gidip oradaki oyunculara danışınız, değişik malzemeleri deneyiniz..

Bu iş yazışmakla olmaz; şahsen denemek en uygunu, hazır İstanbul'da oturuyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

UPS nedir acaba,sanırım bir kulüp.Bunu Kesintisiz Güç Kaynağı anlamında kullanmadığınızdan eminim:)

:lol: sakın ongun abi bunu duymasın yoksa demedigini bırakmaz... senin konu patlama yapar üye akınına ugrar gırgır şamata ne varsa bu konu da yer alır :P::P: neyse ben yine bir seyler diyeyim Evet ups masa tenisi camiamızın cok sevilen sayılan bir masa tenisi kulubüdür. zeytinburnun da seyitnizam da ya ben en iisi link vereyim fazla söze gerek yok devamı ve ayrıntılı bilgi için buraya bak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet heppimiz gaflete düşebiliriz mkusbaz.Sen şu Sakarya nehrine bi gir çık ve kendine gel. Senin kimseyle sorunun yok , sorunun kendinle çünkü.Kardeşim insanı hasta etme UPS yi bilmek zorundamıyım , şu saçma takıntılarını bırak ve rahatla kardeşim ya. Komik olan şeylere gülünür , bilmemek komik falan değil , üstelik o yazıyı yazalı epey zaman geçti cevap veren arkadaştan öğrendim UPS'yi. Şunun şurasında Combo raket konusunda bişeyler öğrenmeye çalışıyorum canımı sıkma benim.Faydalı mı oldun yani şimdi sen.Bu yazıyı yazdığım için mkusbas hariç herkesten özür diliyorum.

Özür dilemektense keşke bu yazıyı hiç yazmasaydın. Silme imkanın varsa lütfen sil.

Gönlüne göre bir kombo yapmanı dilerim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..