Jump to content
Masatenisi.org Forum

Alman Masa Tenisi Ligi (dttl) Resmi Sitesi

sinasit

Recommended Posts

DTTL resmi sitesindeki maç videolarını yaklaşık iki haftadır izleyemiyorum. Video ekranının altındaki küçük video fragmanlarına tıklandığı zaman videolar izlenebiliyordu. Ancak bir süredir bu videolar açılmıyor. Herhangi bir hata mesajı falan da vermiyor. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlarımın katkılarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

DTTL resmi sitesindeki maç videolarını yaklaşık iki haftadır izleyemiyorum. Video ekranının altındaki küçük video fragmanlarına tıklandığı zaman videolar izlenebiliyordu. Ancak bir süredir bu videolar açılmıyor. Herhangi bir hata mesajı falan da vermiyor. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlarımın katkılarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Sorun yok bende. Gayet iyi izleniyor.

Sizin sistemle ilgisi olabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sorun yok bende. Gayet iyi izleniyor.

Sizin sistemle ilgisi olabilir.

Yanıtınız için teşekkür ederim Hakan Bey. Bu süreç içinde sadece anti-virüs progmanı değiştirdim. Bununla ilgili midir bilmiyorum. Siyah video ekranına sağ tıkladığınız zaman Flash Player ile ilgili bilgilerin olduğu bilgi kutusunu açıyor. Siz izleyebildiğinize göre sorun bende olmalı. Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 55 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..