Jump to content
Masatenisi.org Forum

Terfi Liginin Tarihi Değişti

Recommended Posts

ya bu terfiler için solisyon yasakmı kesin bilgisi olan varmı subaz devreye girecekmi bu terfilerde yoksa????

3.2.4 Lastik Yapıştırma

3.2.4.1 Raket kaplamalarının raket tablalarına, uçucu zararlı solvent içermeyen yapıştırıcılarla yapıştırılmasını sağlamak her oyuncunun sorumluluğundadır.

kaynak

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

biz de gruplardan çıktık, 2.ön eleme maçında aydın takımına yenilerek elendik, ilk izlenimlerim geçen seneki kadar zevki olmadığıydı, geçen sene tüm takımlar terfilere renk katıyordu, bu sene beklediğim gibi geçmedi, seneye transfer takımla terfilere gideceğim, artık 2. ligde oynama zamanı geldi :lol::lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Samsun İlkadım Belediye Spor bayanlarda 4. olarak ikinci lige yükselmiş oldu. Ayrıca Zonguldak İl Özel idare takımı da bayanlarda 5. olarak son 2.lig vizesini aldı. Her iki takımı da gönülden kutluyorum seneye 2. lig de beraber olmak dileğiyle...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

solvay b müthiş transferi vedat erim'le ? fırtına gibi esti, dsi konya takımı geçen sene de 8 olmuştu, 7 takım alınarak 2.lig vizesi alamamışlardı, bu sene de 8. olmuş, kötü şans, seneye belki daha iyi performans gösterirler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

haklısın karıştırdım :lol::lol: , terfilerde kafam allak bullaktı zaten, gelirken arabayı kullanırken kötü bir kaza yaptım, ölümden döndük diyebilirim, terfiler o yüzden pek iç açıcı geçmedi benim açımdan

Geçmiş olsun, terfiler sağlığımız açısından daha önemli değil.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Malesef Ups Spor Klübü olarak yine birşey yapamadan dönmüşüz.Zaten kendi imkanlarıyla bir noktaya gelmiş ve amacı sadece gönül verdikleri sporu yapmak olan amatör oyuncularla terfi liginden 2. lige çıkmak mucize olur sanırım.Bunu başarabilen bir takım yoktur ve bu düzende de olması imkansız gibi gözüküyor.Bayan takımımız ise daha iddialıydı.İlk 5 e girmesi bekleniyordu.Fakat 6. olmuşlar sanırım.Eğer maddi imkansızlıklardan dolayı ligden çekilen takımlar olursa bizim takımında lige katılma ihtimali varmış,aldığım duyum bu yönde.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Erkeklerde takım kapanması zor bence.Lige baktığımda kapanacak takım göremiyorum 2.ligde belki 1.ligde olabilir ama en fazla bir yada iki olur. O da düşük bir ihtimal. Bayanlarda daha fazla takım çıkma olasılığı bence daha fazla. Eski yıllara baktığımızda genelde bayan takımlarının hep daha fazla alındığını gördük bu senede olabilir böyle durum. Bayanlar da 6. ve 7. takımlar umutlarını yitirmesinler ağustos ayının sonlarına doğru belli olur ligin durumu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..