Jump to content
Masatenisi.org Forum

Http://forum.masatenisi.org/

Ertan

Recommended Posts

• 3 weeks later...
Site sahiplerine sormad1m ama bence daha iyi olaca1n1 düsündüm

Bu foruma

http://www.masatenisi.forumu.com/

Olarak da girebilirsiniz bence bu daha iyi hemde Microsoft 0nternet Explorer daki yaz1 daha hos isterseniz degistirebilirim...

Nas1l ertan abi???

Alperen,

fikir iyi olmakla beraber, uygulama konusunda bazı konulara değinmeden geçemeyeceğim:

1) ne olursa olsun, böyle bir konuda, site sahibinden izin alman gerektiğini düşünüyorum. yoksa sen başkasının evinin anahtarını alıp izin almadan yedeğini falan da yaptırıyor musun? hiç tavsiye etmem böyle birşeyi, başın yasalarla çok sıkı derde girebilir...

2) bu yeni verdiğin linkin adı (yani masatenisi.forumu.com) "masatenisi.org" sitesine değil de, başka bir siteye aitmiş izlenimi yaratıyor. bu da "masatenisi.org" bütünlüğünü biraz bozuyor benim düşünceme göre... bilmiyorum Ertan Bey bu konuda ne düşünüyor?

3) bu verdiğin linkten ulaşılan masatenisi.org forum sayfasının altında ne olduğu, nereye gittiği belli olmayan birtakım başka linkler falan da var (BİLGİSAYARI FAKS OLARAK KULLANIN * İSTENMEYEN E-MAIL PROBLEMİNE SON * HOSTING * BİLGİSAYAR GÜVENLİĞİ * TELEKONFERANS). ayrıca "pop-up" sayfa falan da çıkıyor, benim pop-up blokum olduğu için içeriğine bakmadım, ama bu linkleri ve pop-up meselesini hiç te hoş bulmadığımı belirtmek isterim. "phishing" konusunun çok gündemde olduğu bir dönemde böyle linklerle dolu, pop-up çıkan bir sayfaya ulaşılması gerçek MASATENİSİ.ORG sayfası için kötü reklam olacaktır ve hatta ona zarar bile verebilecektir diye düşünüyorum. (bu yüzden, Ertan Bey bu meseleyi iyice bir incelemeniz lazım diye düşünüyorum).

4) buraya (ve başka yerlere) gönderdiğin mesajlarda kullandığın Türkçe'ye ve özellikle yazım kurallarına dikkat etmeye çalışırsan, yaptığın işlerin ciddiye alınması açısından yararlı olabilir... şu haliyle--ayrıca yukarda belirttiğim sebeplerden ötürü--kusura bakma ama, benim için hiç ciddiyet arzetmiyor; tam tersine vakit kaybı ve sinir bozmaktan başka birşey değil.

söylemek istediklerimi lütfen yapıcı eleştiri olarak değerlendir; benim siteme böyle birşey yapılmış olsa hiç te anlayışlı olmazdım, onu da belirteyim...

Ping the politely advising Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Alperen bu yaptığın kanunlara ve telif haklarına tamamen aykırı. İzinsiz bir siteyi kopyalıyorsun veya yönlendiriyorsun. Bir an önce silmeni tavsiye ederim. Başkalarına da böyle işler yapıyorsan hapse bile girebilirsin.

Yazılarındaki imla ve kurallara uymamaktan dolayı defalarca uyarıldın. Yakında tamamen yasaklanırsan hiç bir söz söyleme hakkın olmaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yonlendir.com a başvurup Alperen'in yaptığı işlemi iptal ettirdim. Normalde yonlendir.com ile sadece kendi sitelerinizi veya izin verilen siteleri yönlendirebiliyorsunuz. İzinsiz bir siteyi yönlendirmek telif hakları kanununa aykırı.

Umarım Alperen bundan sonra böyle işlere kalkışmaz. Zaten Alperen de tüm tolerans hakkını fazlasıyla kullandı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 34 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..