Jump to content
Masatenisi.org Forum

Türkiyedeki Defansçılar

turushanovgu

Recommended Posts

İzmirden Taner Özgür ve Celal Özgür var... Üniversiteyi bizim

şehirde okumuşlardı, özellikle Taner abinin backhand spinleri

ve oyun zekası aklımda..

Hala oynuyorlar sanırım,

Lastiklerini ise hiç hatırlamıyorum, 7-8 sene oldu görmeyeli..

Merhaba, Taner Özgür kardeşim İzmir Altay da oynuyor..2,3 Mayıs Altay veteranlar turnuvası şampiyonu oldu..Finalde Tufan Yalçın Hocamı yendi,güzel bir oyundan sonra..Onunla karşılıklı oynama fırsatı da buldum..Gerçekten oldukça iyi bir defansçı..Hatta kullandığı lastikleri de merak edip incelemiştim..TACKIFIRE-C ve defans pütür kullanıyordu..

HERKESE SELAMLAR..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İstanbul'da veteranlardan Suphi abi'yi de unutmayalim lütfen. seyrettiğim kadarıyla çok akıcı ve disiplinli bir oyunu var. Kolay kolay hata yaptıramıyorsunuz. Onu yakından tanıyanlar onun hakkında daha fazla şey söyleyebilirler.

9mm balsa Naubauer tahta üzerine bh de Ox pirhana fh de tackiness-c II kullanıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba, Taner Özgür kardeşim İzmir Altay da oynuyor..2,3 Mayıs Altay veteranlar turnuvası şampiyonu oldu..Finalde Tufan Yalçın Hocamı yendi,güzel bir oyundan sonra..Onunla karşılıklı oynama fırsatı da buldum..Gerçekten oldukça iyi bir defansçı..Hatta kullandığı lastikleri de merak edip incelemiştim..TACKIFIRE-C ve defans pütür kullanıyordu..

HERKESE SELAMLAR..

taner özgür hangi tahtayı kullanıyor????

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..