Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ma Lin Ve Hao Nun Ekipmanları

Recommended Posts

Ma Lin (CHN)

Yasaka Ma Lin Extra Offense

FH: DHS TG2

BH: Butterfly Bryce

Wang Hao (CHN)

DHS Dipper

FH: DHS TG3

BH: Butterfly Sriver

not : yabancı bir siteden alıntıdır.

solüsyon devriminden sonra da acaba bu lastiklerle mi devam ediyorlar?bunlar sanırım eski ekipmanları..keşke bu bilgileri yazan siteler güncelleme yapsada bizlerde doğru bilgiye ulaşmış olsak..

not: bu yazı yabancı bir siteye ithafen yazılmıştır,Bora ile ilgisi yoktur :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ma Lin de Wang Hao da Haifu Blue Whale II kullandılar, Hao halen kullanıyor, Ma Lin yine DHS'ye döndü. Wang Hao Hurricane Hao tahta ile oynuyordu benim Tv'de gördüğüm.

hem liqin'in hem de hao'nun kullandıgı tahtaların altında altın ya da kırmızı plakadan yok. bunları eklemek elbette çok zor değil fakat çıkarmış da olamazlar dimi :) farklı tahta kafasıyla beraber hurricane king ve hao saplarını kullanıyorlar büyük ihtimal. mavi ya da siyah süngerli lastik görmedim. neo serisi lastiklere geçmişlerdir diye tahmin ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence iki Wang da kendi adlarına üretilen tahtalarla oynuyor. Liqin'in elinde gördüğüm tahtasının koyu bir üst yüzeyi vardı. Aynı ton koyuluğu kingden başka bir tahtada görmedim. Yukarıda yazanlar doğru ama ben Ma'yı ma lin carbon ile oynuyor biliyordum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar ek,pman konusunu çoğumuzun abarttığı doğru. ben de bu grup içersindeyim. ama benim masa tenisine ilgimin genel olarak canlı kalmasında ekipman merakımın çok katkısı olmuştur.

ma linin ekipman konusuna gelince. bu adamın joo ile iki maçını seyrettim. katar daki maçta ki choplara vuruşları ile son maşalrındaki arasında belirgin fark vardı. bana sanki daha hızlı bir ekipman ile son maça çıkmış geldi. belki de vuruşlarını geliştirdi. bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu adamlar tavayla oynasalar bile sıralamaya girer. o yüzden ekipmanın ne önemi var? ekipman ancak bizim gibi faniler için önemli.

bende öyle düşünüyorum.ya hyuk un performansında düşüklük vardı ya da ma lin in ekipmanı hızlıydı.uzun ralli li bir maç bekliyordum ama ma nın hiçbir topunu yakalayamadı hyuk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende öyle düşünüyorum.ya hyuk un performansında düşüklük vardı ya da ma lin in ekipmanı hızlıydı.uzun ralli li bir maç bekliyordum ama ma nın hiçbir topunu yakalayamadı hyuk

Bence ikisi de değil :D: ma dersine iyi çalışmış hep agresif oynayarak maçı almasını bildi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 81 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..