Jump to content
Masatenisi.org Forum

İlk Toplama Raketimi Almayı Düşünüyorum

Guest albert fish

Recommended Posts

araştırmalarıma göre ve birazda tahtanın ucuz olması nedeniyle bunu seçtim.Masa tenisini iki aydır oynuyorum ve daha ciddi oynamak için bu koordinasyonda bi raket düzenledim.Sizce ilk raket için nasıl?

DHS Cw-C Carbon

Fh Hurricane 2

Bh Focus 3

Bu raketi aldıktan sonra düzenli olarak oynamayı düşünüyorum.(üniversite 1. sınıf öğrencisiyim ve üniversite masa tenisi klubüne girmeyi düşünüyorum)

Benim için gereksiz olur mu yoksa bununla işi ciddiye almam daha mı iyi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

henüz toplama raket kullanmadım fakat günlerce forumdaki tüm mesajları okudum

özellikle hurricane gibi dhs nin lastiklerini ilk kullanım için oygun değildir çünki üstlerindeki yapışkan başlangıç ta sorun yaratır

yani çin lastiği değil de avrupa lasitğini öneririrm, direk model tavsiyesini buradaki tecrübeli arkadaşlarımız yapar zaten

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sağol biraz da avrupa lastiklerini araştırayım. okuduğuma göre en iyileri çin lastikleri die onlara yönelmiştim ben ama cahilliğin gözü kör olsun işte! bi raket toplamak bilgisayar toplamadan daha zor yaw :pirpir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bilgisayar toplayınca teknik verilerle hareket edersin ama raket olunca kötü ekipman yoktur sadece sana uygun olanını bulman lazım.eğer deneme fırsatın varsa üniv. oyuncuların raketlerini rica edip deneyebilirsin yok diyeceklerini de sanmam.ama yeni başlayanlar için all tahta ve all lastikler önerilir.

tahta olarak http://fast-spin.com/UrunDetay.asp?Kategor...&UrunID=421 bunu veya http://fast-spin.com/UrunDetay.asp?Kategor...&UrunID=194 bunu alabilirsin.ikinci biraz daha hızlıdır ama tavsiye ederim kaliteli bir tahtadır.sanırsam lastik olarakta sriver 1.9 iyi olacaktır.tabi forumda benden daha iyi bilen birçok kişi yardım edecektir ama eski konularıda oku bence

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

konuları okuyorum sürekli ama alternatif hakkaten fazla:(( yardımın için teşekkür ederim. linkleri inceleyim biraz sağol. ikinci linkteki raket hoşuma gitti hakkaten güzel bi tavsiye fiyatı da normal ona göre. Sriver G2 pahalı 72lira spin spor da. alternatif olarak ne önerirsin?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şunu fark ettim 729 Bomb un özellikleri Tibhar Samsonov Alpha dan daha iyi fakat fiyatı yarısı kadar neden?

fiyatlar markadan markaya tahtanın kalitesi saglamlıgı ömrü vs. gibi sebeplerden farklılık gösterebilir sonuçta o marka onu o fiyata satıyor kimse bir sey diyemez...bu durumun iyiligi ya da kotulugu tartısılır tabi...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tibhar Samsonov Alpha

Fh-Rapid X-Press

Bh-DHS Dipper 2

bu daha ideal sanırım sizce?

yapıştırıcı için de bunu seçtim yeterli galiba.

şunu fark ettim 729 Bomb un özellikleri Tibhar Samsonov Alpha dan daha iyi fakat fiyatı yarısı kadar neden?

Bu güne kadar bomb tahta hakkında hiç kötü eleştiri okumadım. Genelde herkes memnun olduğunu yazmış. Samsonov alpha ise klasik olmuş, rüştünü ispat etmiş bir tahta. Ayrıca linki verilen alışveriş sitesi lastikleri ücretsiz yapıştırıyor eğer ihtiyacınız yoksa yapıştırıcı sipariş etmeyebilirsiniz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 54 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..