Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dünya Masa Tenisi Şampiyonası ( Japonya )

Guest buraksubas

Recommended Posts

Arkadaşlar maçlar İTTFnin resmi internet sitesinden verilecekmiş daha önce yaptığım eurosport duyurusunda kanalın uydudaki konumlarının değişikliği sebebiyle sağlıklı bir bilgi olmamıştı.Aşağıdaki linkten maçları takip edebiliriz;

http://www.ittf.com/_front_page/itTV.asp?category=ittv_New

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bakalım ne kadarını yayınlayacaklar geçen sene maçın ortasında kayakla uzun atlama falan filana geçmişlerdi sonrada kayakla yürü eğil tüfekle atış yap falan... gerçekten dünyada herkesin yapabileceği sporları göstermesinden dolayı bu eurosportu tebrik ediyorum sayesinde tüm dünya kış sporlarının hepsini öğrendi.... hele ben adına süpürge diyorum yuvarlak bişi böyle ittiriorlar ilerde hedef var ortasına en yakın yere bırakan sayı alıyo süpürgelerle yön veriyorlar... bayılıyorum izlerken

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

haklısın valla cannibal...

curling o spor eurosport sağolsun öğretti bize...

bide snooker var, bu ülkede kaç tane snooker oyuncusu var ki, hatta

kaç tane snooker masası var ki yayınlıyorlar anlamam...

seyrediliyor demekki...

ne zaman eurosport u açsam yeşil bir masa da snooker...

biri oynar biri bakar, spor diye izletiyorlar oyunu bize...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

maçları internet üzerinden veren yerler yok mu acaba?

ITTF bazı maçları sitesindeki ITTV de verecek. Hem canlı hem banttan olarak. Masalardan birini seçip, o masada yapılan bütün maçları yayınlayacaklarmış. Diğer masalardaki maçlar arasından da seçilen bazı maçları yayınlayacak anladığım kadarıyla. Çeyrek finaller dahil tüm final maçlarını mutlaka gösterirler diye düşünüyorum.

www.ittf.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdi eurosport'un sitesine baktım da maç günleri ve saatleri biraz farklı sanırım:

1 Mayıs Cuma günü maç yok.

2 Mayıs Cumartesi İngiltere zaman dilimine göre saat 8:00'de yani Türkiye saatine göre 10:00'da.

3 Mayıs Pazar Türkiye saatine göre 10:30'da.

4 Mayıs Pazartesi yine 10:30'da.

5 Mayıs Salı final maçları 9:30 da.

Şimdilik böyle görünüyor ama değişiklik olursa ilk farkeden arkadaşımız bildirsin de onca bekleyiş boşuna gitmesin!

Maçlara dikkatimizi çektiği için buraksubaş'a teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cem Zeng vs Wang HAO

Bora Wang vs Chuan Chic Yuan

ile oynayacaklar.

Teklerde şimdiden eski vatandaşlarına büyük ihtimalle elenecekler. İlahi adalet mi desek yoksa başka birşey mi?

Bütün güçlerini diğer maçlara verecekler galiba.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cem Zeng vs Wang HAO

Bora Wang vs Chuan Chic Yuan

ile oynayacaklar.

Teklerde şimdiden eski vatandaşlarına büyük ihtimalle elenecekler. İlahi adalet mi desek yoksa başka birşey mi?

Bütün güçlerini diğer maçlara verecekler galiba.

direk elemeye mi geciyorlar yoksa grup maclariyla mi basliyor.Ne kadar sanssiziz yav, mac oynanmadan kazanilmaz ama tahmin ediyosum set basi 3-4 sayidan fazla alamazlar.yazik oldu yazik.

Takim olarak da katiliyormuyuz???

Ittf nin uygulamasi da cok hos, maclari canli izlenemenin zevki cok baska oluyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yaw ittv de yayın yok bu maç saatleri ne zaman

şu an biraz gecikmeli de olsa Fulya nın maçı var ITTF sayfasında.

Anasayfadan sol ortada turnuvanın linkini tıklayın.

Sonra da

New : 2009 H.I.S. World Table Tennis Championships

linkini

maçlar biraz gecikmeli buraya yansıyor. Şu an Fulya nın ki var...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bugün kalktım sabah yurosıportun sitesinde bile yayınlayacağı program akışında varken maçlar yayınlanmadı.... neyse zaten biz ittvden bakıyoruz.....

yanlız ben canlı izleyemiyorum canlısı katardaki gibi yokmu... verilen linke basınca tv ekranın sağındaki yazılara tıklayıp oynanmış maçlarımı izleyebiliyoruz sadece... şu anda en tepede crishuan suss var....doğru yerdenmi giriyorum.... aşağıdaki maçlara bkıyorum hiç samsonov falan yok yada başka benim tanıdığım ünlü

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..