Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Tahtası Ve Lastik Tavsiyesi.?

Guest mir_as82

Recommended Posts

Arkadaşlar ben masa tenisini orta seviyede oyanayan biriyim. Kendime kaliteli bir tahta ve lastik almak istiyorum. birkaç sorum var. Raket tahtasını ele almadan ele oturup oturmadığını bilmeden online olarak sipariş vermek doğru mu? çünkü vaktim yok çıkıp dolaşmaya.

Ben atak oynamayı seviyorum. Forehand den spin atmayı ve çakmayı, backhand den ise çakarak oynuyorum. Şunu söylemeliyim ki ömrümde hiç raket yapıştırmadım ve malzeme hakkında hiç araştırma yapmadım. Nasıl bir tercih yapmalıyım?

Fast-spin den baktım birkaç raket gözüme ilişti. Ben haftada bir oynayabilecek birisiyim:).Ve aldığım zaman iyi bir malzeme alayım bana uzun müddet gitsin istiyorum. Şunlar nasıl? yada kendi kombinasyonunuzu söyler misiniz.

1-Kreanga aeros butterfly tahta- sriver g3 fx butterfly lastik

2-Boll spirit tahta-tenergy 05 lastik.

Birde marka olarak hangi marka daha kalitelidir?

Siz ne tavsiye edersiniz?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bahsettiğin tahta ve lastikleri alırsan çok büyük ihtimalle ekipman satanlar kısmına konu açarsın. İlk defa kombi raket yapacak birisi için uygun değiller, hızlı ve kontrolsüzler.

729 Blackwhirlwind tahta + geospin tacky 2,0 fh + geospin 2,0 bh (fastspin de bulunanlar arasında tercih yaptım). Bu bile başlarda sana hızlı gelecektir. Hazır raketle atak yapmaya benzemez çünkü.

Bahsettiğin oyun tarzına uyar, üstelik daha ekonomik. Ve kesinlikle uzun ömürlü bir rakettir, yeterki bir yere vurup kırma.

Eğer aklına yatarsa Nihat Beyle görüş, onlar yapıştırıp yolluyor, hatta raket hakkındaki fikrinide sor. Çok daha deneyimlidir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İkinci raket için tavsiye istemiş olsaydınız karar vermenize yardımcı olmak için nacizane bir iki tavsiyede bulunabilirdim ama ilk raket için tavsiyede bulunmama hiç gerek yok, şu an forumda istemediğiniz kadar, fasikül fasikül ilk raket için tavsiye yazısı mevcut. Fazlasına bence gerek yok.

Eğer deneme imkanınız yoksa, FL (Konkav) sap tercih edin. Dikkat ederseniz hazır raketlerin sapları hep FL dir. Bu sap şekli birçok kişiye uyar çünkü. Bol şans.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bahsettiğin tahta ve lastikleri alırsan çok büyük ihtimalle ekipman satanlar kısmına konu açarsın. İlk defa kombi raket yapacak birisi için uygun değiller, hızlı ve kontrolsüzler.

729 Blackwhirlwind tahta + geospin tacky 2,0 fh + geospin 2,0 bh (fastspin de bulunanlar arasında tercih yaptım). Bu bile başlarda sana hızlı gelecektir. Hazır raketle atak yapmaya benzemez çünkü.

Bahsettiğin oyun tarzına uyar, üstelik daha ekonomik. Ve kesinlikle uzun ömürlü bir rakettir, yeterki bir yere vurup kırma.

Eğer aklına yatarsa Nihat Beyle görüş, onlar yapıştırıp yolluyor, hatta raket hakkındaki fikrinide sor. Çok daha deneyimlidir.

Bence de ilk raketinize çok para vermeniz doğru olmayabilir. Ancak ilk kombinasyon için çin lastikleri ne kadar doğru olur onu bilemiyorum. Ağır ve yapış yapış lastikler çok fazla spin üretir ama bir o kadar da falso yersiniz.....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 53 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..