Jump to content
Masatenisi.org Forum

Youtube'ye Giriş Çözümü

frknaltnk

Recommended Posts

Bildiğimiz Gibi Masa tenisi videolarını İzlemek İçin genellikle "www.youtube.com" internet sitesine bağlanırız.. fakat türkiye tarafından erişime yasaklandığı için proxy sitelerinden yavaş ve ağır bir şekilde girebiliyoruz.. Bunun Sorununa Tek Çözüm Youtube Jacker Programı.. Vereceğim Programı Bilgisayarınıza Kurduktan Sonra Rahat Rahat Hızlı Bir Şekilde Youtube ye Bağlanabileceksiniz..Herhangi Bir Yükleme Sorunu İle Karşılaşırsanız Lütfen Buraya Yazarak Belirtiniz..

İndirme Linki:

http://www.ziddu.com/download/3904505/yout...rsetup.zip.html

Linke Tıklayıp Girdikten Sonra Sayfada Bulunan "Download" Tuşuna Basınız..

İyi Seyirler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler düşünceli davranış için.

http://www.masatenisi.org/forums/index.php...ost&p=47421

ben o konuda verilen linkten indirmeye çalışmıştım fakat indirememiştim..link hatalıydı sanırım yahut indirmiştim çalışmamışmıydı neydi..burdan indirdim anında açıldı..saol Furkan..tünellerle uğraşmaktan sıkılmıştım zaten :gulumse:

düzeltme:link güncellenmiş yanlış hatırlamışım..ilk link ölmüş o kadar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu programı daha once bilgisayarıma kurmuştum. ilk başta çok güzel çalıştı ama birkaç gün sonra youtube'a giremedim. vista ile bir uyumsuzluk sorunu mu var acaba

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En uygun, güvenli ve ekstra program gerektirmeyen uygulama windows/system32/drivers/etc altındaki hosts dosyasına youtube'un ip adreslerini gömmek. Ben bu şekilde kullanıyorum. Tunnel siteleri genelde reklam, popup vs içeriyor. Youtube'e girmek için yapılmış bir programa çok güvenip PC'me kurmak istemem açıkçası.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En uygun, güvenli ve ekstra program gerektirmeyen uygulama windows/system32/drivers/etc altındaki hosts dosyasına youtube'un ip adreslerini gömmek. Ben bu şekilde kullanıyorum.

Bende dahil birçok kişi böyle kullanıyor, lider makine üreticileri böyle tavsiye ediyor :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En uygun, güvenli ve ekstra program gerektirmeyen uygulama windows/system32/drivers/etc altındaki hosts dosyasına youtube'un ip adreslerini gömmek. Ben bu şekilde kullanıyorum. Tunnel siteleri genelde reklam, popup vs içeriyor. Youtube'e girmek için yapılmış bir programa çok güvenip PC'me kurmak istemem açıkçası.

peki nasıl yapacağız... biri bak biri msn uzantılı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

peki nasıl yapacağız... biri bak biri msn uzantılı

hosts dosyasını notepad de açtıktan sonra hiçbirşey değiştirmeden son satıra bunu ( 208.117.236.70 www.youtube.com) ekliyoruz, tabi parantezler olmadan :gulumse: daha sonra değişiklikleri kaydedip kapatıyoruz, kullandığımız internet tarayıcısını kapatıp tekrar açıyoruz o kadar. İyi seyirler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hosts dosyasını notepad de açtıktan sonra hiçbirşey değiştirmeden son satıra bunu ( 208.117.236.70 www.youtube.com) ekliyoruz, tabi parantezler olmadan :gulumse: daha sonra değişiklikleri kaydedip kapatıyoruz, kullandığımız internet tarayıcısını kapatıp tekrar açıyoruz o kadar. İyi seyirler...

teşekkürler oldu bütün sitelere böyle yaparım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..