Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Tavsiyesi

Guest cerbeyn

Recommended Posts

yaklasık 10 yıldır oynuyorum profesyonel bı tecrubem yok amotor olarak oynuyorum ve bir raket almak ıstıyorum verebılecegım 50 liram var sadece,tavsıyelerınızı aktarırsanız sevınırım

oyun anlayısım:

topa hızını kendım vermeyı sevıyorum hızlı bı raket cok hızlı gelıyor kontrol edemıyorum,aynı zmnda kurnaz ve falsolu oyun tarzını kullanırım ve oyun kontrolunu elımde tutabılmek ıcın savunması ıyı olan bı rakete ıhtıyacım var

bu yonde yardımcı olabılırsenız sevınırım:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yaklasık 10 yıldır oynuyorum profesyonel bı tecrubem yok amotor olarak oynuyorum ve bir raket almak ıstıyorum verebılecegım 50 liram var sadece,tavsıyelerınızı aktarırsanız sevınırım

oyun anlayısım:

topa hızını kendım vermeyı sevıyorum hızlı bı raket cok hızlı gelıyor kontrol edemıyorum,aynı zmnda kurnaz ve falsolu oyun tarzını kullanırım ve oyun kontrolunu elımde tutabılmek ıcın savunması ıyı olan bı rakete ıhtıyacım var

bu yonde yardımcı olabılırsenız sevınırım:)

50 ytl ye sıfır kombinasyon neredeyse imkansız kontrollü oyun için all tahta ve lastiklerden oluşan bir kombinasyon için en az 60-70 ytl yi gözden çıkarman gerek. Büyük ihtimalle diğer arkadaşlarda allround özellikte tahta ve lastikleri önerecektir. Ama marka olarak tecrübesi olan arkadaşlar ne derler onu bilemem. www.fastspin.com adresini bir incele derim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aklımda DHS 4002 hazır raket var ama bu aralar kendisi kayıplarda.

Fiyat olarak da sadece 30 tl tabii bulabilirsen G888 lastikler ile kelepir fiyatına ancak görünürse olan birkaç sitenin de stoklarında yoktu. Bulabilirsen DHS 4002 de olabilir.Ben bulamamıştım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

elımde tahtası kalıtelı olmayan fakat "giant dragon" lastıklerle kaplı bı raket var ek olarak 8228B yazıyor sızce bu nasıl kapasıteye sahıptır bılıyormusunuz?

Arkadaşım kaliteli bir raket olduğunu düşünmüyorum.5-15 ytl arası serisine göre çeşitleri var diye biliyorum. hepsibur...com dan bakabilirsin. Limitini biraz artır kombinasyonlara bak derim. Ama hazır raket de düşünürsen elimde çok temiz butterfly 7000 var. 50 ytl verebilirim. Ancak kombinasyon raket oluşturtmanı tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

50 ytl ye sıfır kombinasyon neredeyse imkansız kontrollü oyun için all tahta ve lastiklerden oluşan bir kombinasyon için en az 60-70 ytl yi gözden çıkarman gerek. Büyük ihtimalle diğer arkadaşlarda allround özellikte tahta ve lastikleri önerecektir. Ama marka olarak tecrübesi olan arkadaşlar ne derler onu bilemem. www.fastspin.com adresini bir incele derim.

www.fast-spin.com olacak. Duzelteyim de "masatenisi sitesinde kayik resmi mi olur" demesin...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Merhaba,

Bende DHS 4002 raketimi aşağıdaki siteden almıştım. stokta yok diye bir not göremedim. ellerinde bulunmuyor ama siz sipariş verince bulup yolluyorlar. bana 5-6 gün sonra göndermişlerdi.

raketle ilgili olarak öncelikle ağır ve ele çok da iyi oturmayan (en azından benim elime) bir raket olduğunu söylemeliyim.

link

http://www.tvshopsatis.com/raket-dhs-4002.html

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 5 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..