Jump to content
Masatenisi.org Forum

1.tt-rating Turnuvası

Recommended Posts

26.Nisan günü 1.TT-rating Turnuvası (ödüllü) yapılacaktır.

Saat:11:00, Yer:Haldun Alagaş, Katılım Şartı:TT üyesi olmak.

Kısaca:

4 grup -> Grup maçları sonucu ilk 2 çapraz eleme usulü ile

Haldun Alagaş'ta 2-4 masa kullanacağız. 4 saat civarı sürmesi bekleniyor.

Grupların oluşumu tamamen otomatik TT-rating puanına göre yapılacaktır.

Katılım bedeli : 3 TL (elden veya açıklanacak hesaba havale/EFT -> 24.Nisan'a kadar)

Toplanan para salona ve ödüllere harcanacaktır, artarsa bir sonraki turnuvaya aktarılacaktır.

Ödüller :

1. Madalya , top , belge

2. Top , belge

3. Top , belge

4. Tebrik

5. Kuru kuru el sıkma...

Katılmak isteyenler buraya isimlerini yazar ve C.tesi veya Pazar hakkında görüşlerini belirtirlerse sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

pazar olması daha uygun olur diye düşünüyorum. Cumartesi genelde çalışanlar oluyor. Ancak 26 nisan da 1.lig maçları var tozkoparanda. tarih lere baktım 10 mayıs tarihi boş gibi geldi bana. Bence 26 nisan da uygun.

Bence de Pazar daha uygun gibi, yine de bir kaç gün bekleyip göreceğiz.

Eğer en azından 14 kişiyi bulamazsak dediğiniz gibi 10 Mayıs'a erteleriz tarihi.

Sizleri burada görebilirsek Mustafa bey çok güzel olur....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hakanbey merhaba ilk beni ekleyin listeye...çünkü tam benlik turnuva ayrıca 16 kişi değilde katılım daha fazla olur diye düşünüyorum ozaman nasıl olcak yada

bana yer varmı listede daha doğrusu yer varsa her pazar akşam 17.ye kadar uyar

En fazla 20 kişi olabilir....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

beni yaz ben garanti gelirim ölüm haricinde ödemeyide salı pazartesi yapacam garanti bankasına tekrar haber beklerim yazarsan pazartesi ilk işim ödemeyi yapmak bırakmam salıya kolay gelsin

yazdım zaten; http://www.tt-rating.com/ttrating/dosyalar/turnuva.txt buradan görebilirsin.

Kesin olarak gelmek isteyenler lütfen hakan@tt-rating.com'a veya özelden bana bildirsin. Ben o isimleri listeye ekleyeceğim. İsimlerini görenler en kısa sürede ödemeyi yaparsa 16 kişiyi belirlemiş oluruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yazdım zaten; http://www.tt-rating.com/ttrating/dosyalar/turnuva.txt buradan görebilirsin.

Kesin olarak gelmek isteyenler lütfen hakan@tt-rating.com'a veya özelden bana bildirsin. Ben o isimleri listeye ekleyeceğim. İsimlerini görenler en kısa sürede ödemeyi yaparsa 16 kişiyi belirlemiş oluruz.

Ben de girmek istiyorum.Parayı sonra elden öderim.

Kadir BARAN

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

herşeyi anladımda kuru kuru el sıkmaya gülmekten kırıldım valla yazrken bunları bile gülüyorum şuan keşke senin gibi gönlünü tenise vermiş kişilerin sayısı biraz daha olsa ama bana göre şuan sen yetersin allah bu gayretlerin devamını getirsin inşallah güzel bir buluşturma yapıyorsun kimder tahsin topkapıdan haldun alagaşa tenis oynamaya gidecek ama gidiyor işte tenis aşkı bendede bukadar büyük neyse çok yazdım pazar günü görüşürüz abicim eyvalla

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende geleceğim bir sorun olmazsa... ama genç ve acemi bir sporcuyum biraz ezilip tecrübe kazanayım bari :hehehe: Katılım ücretini gelince elden vereyim izninizle...

Bir sorun olmaz, kişi sayısını zaten 20ye çıkardık. Ama 11de mutlaka salonda olman lazım. Katılımcıların isimleri ve TT-rating puanları bilgisayara girilerek gruplar otomatik oluşacağı için geç saatte katılım imkansız.

Görüşmek üzere

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Peki üye oldum :) artık katılabilir miyim?:)

Uygun bir raketiniz de var ise başka bir engel kalmadı.

Lütfen http://www.tt-rating.com/ttrating/dosyalar/turnuva.txt deki yazıyı okuyunuz.

Pazar günü görüşmek üzere.

Not: Sıfır puandan başladınız görünse de giriş puanınız tunuvada yaptığınız maçlara göre turnuva sonunda hesaplanacaktır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşım, TT-rating üyesi olanlar katılabiliyor.

Biliyorsunuz forumda bir anket yapılmıştı. Forum üye olmadanda yabancılara açılsınmı diye hatırlarsınız. Sonunda üye olmadanda artık yazılar okuna biliyor, eğer çok ilgi duyarsada üye olur diye düşünülmüştü..

Aynı bakış açısını tt-rating içinde düşünebilirsiniz bence, sanrım daha çok katılım olur, ki forum üyesi olan bir arkadaşın bende geliyorum demesine ben sizin yerinizde olsam buyurun hoş geldiniz derdim..

Hepimizin bildiği gibi tt-rating sisteminin masateniforumun değerli bir üyesi olan bir kişiden(sizden) doğmuş olması kendi forum arkadaşlarına daha hassas yaklaşımda bulunmasını beklerdim..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biliyorsunuz forumda bir anket yapılmıştı. Forum üye olmadanda yabancılara açılsınmı diye hatırlarsınız. Sonunda üye olmadanda artık yazılar okuna biliyor, eğer çok ilgi duyarsada üye olur diye düşünülmüştü..

Aynı bakış açısını tt-rating içinde düşünebilirsiniz bence, sanrım daha çok katılım olur, ki forum üyesi olan bir arkadaşın bende geliyorum demesine ben sizin yerinizde olsam buyurun hoş geldiniz derdim..

Hepimizin bildiği gibi tt-rating sisteminin masateniforumun değerli bir üyesi olan bir kişiden(sizden) doğmuş olması kendi forum arkadaşlarına daha hassas yaklaşımda bulunmasını beklerdim..

ktm

Üye olmayanın oynaması mümkün değil. Yoksa rating turnuvası olmazdı.

Hassasiyete gerek yok. Önceden Facebook dahil, burada ve TT-rating sitesinde açık olarak kuralları belirtmişim.

Volkan beye de kısa öz bir şekilde ana kuralı hatırlattım, kendisi de hızlı ve doğru şekilde üye olmuştur ve turnuvaya ismini yazdırmıştır.

Daha fazla katılıma zaten hazır değiliz. İlk başta 16 idi , şimdi 20ye çıkardık sayıyı.

Konuya hakim olmadan yorum yapmayınız lütfen.

Bu arada sizin de katılmanızı bekleriz turnuvaya (üye olduktan sonra tabiki).

Saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Üye olmayanın oynaması mümkün değil. Yoksa rating turnuvası olmazdı.

Hassasiyete gerek yok. Önceden Facebook dahil, burada ve TT-rating sitesinde açık olarak kuralları belirtmişim.

Volkan beye de kısa öz bir şekilde ana kuralı hatırlattım, kendisi de hızlı ve doğru şekilde üye olmuştur ve turnuvaya ismini yazdırmıştır.

Daha fazla katılıma zaten hazır değiliz. İlk başta 16 idi , şimdi 20ye çıkardık sayıyı.

Saygılar

Yukarıdaki yazımda belirtmiştim tam anlıyamamışsınız yada ben tam olarak anlatamamışım, ama tekrar yazayım foruma üye olmadan yazamasınız ama üye olan kişilerin yazdıklarını okuyabilirsiniz.

Heleki forum üyelerine dayalı bir rating sistemini oluşturup sonradan oynamak istiyen bir forum üyesine üye olda oyna mantığını çözemeyip aklımada yatırmış değilim..

Konuyu dahada açayım isterseniz, tt-rating sistemine üye olmuş forum üyelerinin beni yazın ben parayı banka havalesi ile değilde gelince elden vereyim demesiyle, forum üyesi bir arkadaşın bende geleyim geldikten sonra üye olurum demesinin hiç bir farkı yoktur sanırım, buna değinmek istemiştim, gelen üye zaten üye olur. Diretme (Üye olupta gelin) tarzında bunu yazılarınızda aksettirirseniz çok hoş bir durum olmaz sanırım.

İşin özü Üye olmayanın oynaması mümkün, forum üyesi ise oynar akşamda üye olur. Bunu demek istedim kuralları azıcık esnetmek gerek sanırım yoksa nasıl bir çoğalım ve bu spor gelişme gösterecek.

Konuya hakim olmadan yorum yapmayınız lütfen...!!!!

Ağırlıkta forum üyelerinin oluşturduğu bir sistem ise hakim olmaya pekde gerek yok herşey ortada zaten,esas hassasiyetimi yukarıdaki yazılarımda belirttim önce üye sonra sistem, söylememe gerek yok ama üyede olmadan sistemler tek başlarına çalışmaz sanırım..

Saygılarımla

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saygılar

Selim abi sanırım oldukça çekici bir davet oldu :gulumse:

Hakan Bey sistemin yaratıcısıyım döverim de severim de diyor gibi geldi bana. Gerçi ben de konuya hakim değilim. Neyse susayım cıvıtmayayım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan Bey sistemin yaratıcısıyım döverim de severim de diyor gibi geldi bana.

böyle bir benzetme hiç doğru değil tabiki.

Emre bey, sizi de TT-rating'e bekleriz. 2 dakika ayırıp üye olmanızı diliyorum artık.

Daha sonra bir şey yapmanıza gerek yok, üyelik bedava.

Not: bu arada Volkan beyin oyun seviyesi hakkında bilgi geldi bana ve buna göre bir giriş puanı verilmiştir kendisine.

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Birisi bir işin, sistemin başında ise döver de sever de düşünce tarzından uzaklaşalım arkadaşlar.

Timo Boll de olsa masa tenisine yeni başlayan birisi de olsa kurala uymak zorundadır.

Kuralları, kanunları esneterek yaşamaya fazla alışmışız....

Emre bey, sizi de TT-rating'e bekleriz. 2 dakika ayırıp üye olmanızı diliyorum artık. "ben internet, bilgisayardan anlamam" derseniz sizin kaydınızı ben açarım isterseniz.

Daha sonra bir şey yapmanıza gerek yok, üyelik bedava.

Not: bu arada Volkan beyin oyun seviyesi hakkında bilgi geldi bana ve buna göre bir giriş puanı verilmiştir kendisine.

Selamlar

Birisi bir işin, sistemin başında ise döver de sever de düşünce tarzından uzaklaşalım arkadaşlar.

Tabiki birisi sistemin başında kural koyucu olacak ve sistemi kontürol edip koruyacak, biz bunu tartışmıyoruz. Benim takıldığım konu daha öncede yazdığım gibi forum üyesi bir arkadaşın üye olmadanda turnuvaya katılır, üye olmayı istersede (ister sanırım) üyede olur.

İstesenizde istemesinizde kurallar esner, bu esneme üyelere ve sisteme zarar değil fayda ve rahatlık getirir. Dikkat ettiyseniz forum alanları bu sertliğin (esneksizliğin) önüne geçmek için var olmuştur. Biz üyeler (sizde dahil) kural koyucuların (Koydukları kuralları) tıkandıkları noktaları açmak için bu forum alanlarında hep birlikte tartışıyoruz. Eğer siz kural koyuculuğa soyunup bu sistemi ürettiyseniz (iyi de olmuş) esnemenizde fayda var derim, yoksa örnek verdiğiniz gibi T.Boll geldi o bile gidip üye olsunda (ki bizim forum üyemiz dahada değerli) turnuvaya katılsın tarzında bir manteliteyle sisteminizi devam ettirmek istiyorsanız o zaman sizin ve sisteminizin yolu açık olsun demekten başka bir şey diliyemem.

İyi çalışmalar dilerim.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

üye olmadanda turnuvaya katılır, üye olmayı istersede (ister sanırım) üyede olur.

ktm

Sayın KTM,

rating dışı turnuva var zaten, nerdeyse her hafta.

Üyelerimizin şikayeti: Hakan bey, bu veya şu turnuvada veya şu veya bu grupta başka tt-rating üyeleri de olsa daha zevkli maç yapsak... Rating maçı yapmak istiyorum, neden FBVTT deki veya başka turnuvadaki herkes TT-rating üyesi değil ???

Anlayacağınız üzere, üyeler bu işten daha da zevk almak için üye olup üyelerle maç yapmak istiyorlar.

Ben de sonunda bunu yapabileceğimiz turnuva düzenliyorum. Bu durumda gidip de üye olmayanları oynatırsam hiç bir anlamı olmaz, sisteme uymaz, gruplandırması karışır, diğer turnuvalardan bir farkı kalmaz ve en önemlisi bu turnuvaya rating maçı yapmak için gelenlere haksızlık olur.

Umarın anlatabilmişimdir.

Not: Üyelerin yarısından çoğu forum üyesi değildir. Aslında TT-rating üyelerinin değil forum üyelerinin çoğu TT-rating üyesi olması gerekmektedir (az çok düzenli oynayanlar)

Eminim bu güne kadar sadece çok az kişi Volkan ÇELİK 'i tanıyor ve takip ediyordu. Ama bundan sonra tüm Türkiye bu arkadaşımızı takip edebilecek.

Saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..