Jump to content
Masatenisi.org Forum

Süper Lig'in Zirvesinde Sizce Kim Olacak?

smetmusti91

Recommended Posts

Arkadaşlar Süper Lig Final karşılaşmalarının tarihleri yakınlaştı....Siz kimi favori görüyor , hangi takımın kazanmasını istiyorsunuz, ve bu final hakkında söylemek istediklerimizi buraya yazalım

Ben Erkeklerde Adana MTİ şampiyon olsun istiyorum , Fenerbahçe'ye karşı en dişli rakip .... Ama tahminim 2-1 FB yönünde...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

valla bir çinli gelir bütün süper ligdeki sporcuları yener gider, bir iranlı gelir bütün ligi altüst eder. kim yenecek sorusu bu kadar önemli oldukça çindeki 4 tane bakkal gelir takım kurar her sene onlar şampiyon olur. Ha bu ithal oyuncuları hangi kulüp getiriyorsa o şampiyon olur ama buna sevinmek mi gerekir ağlamak mı gerekir bilemiyorum. Sanki bu işte bir yanlış var...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Adana kazansın, Çukurova kazansın, o kazansın, bu kazansın, o gün iyi oynayan kimse o kazansın... Belki konudışı olarak göreceksiniz ama beni asıl ilgilendiren Süper Lig Finalini izlemeye geleceklerin sayısı. İstanbul gibi kalabalık bir şehrin, Kadıköy gibi karadan ve denizden ulaşımı kolay, merkezi bir noktasında, Türkiye'nin en üst seviyedeki oyuncuları şampiyonluk için mücadele edecekler, Cumartesi öğleden sonra gibi müsait bir zamanda, üstelik salona giriş bedava iken tribünler boş kalacak. Toplasan 30 kişi etmez. Böyle bir organizasyonu üşenmeden gelip yerinde, Caferağa Spor Salonunda kanlı canlı seyretmek, güzel sayıları alkışlamak, sporcuları desteklemek İstanbul'da oturan tüm masa tenisi severlerin boynunun borcudur. Biz seyretmezsek kim seyredecek? 30 kişiden fazla olduğumuzu bir göstersek diyorum. Hem seyirci yoksa sporcu ne kadar çaba gösterir ki? Neden daha çok, daha ciddi antrenman yapsın, neden canını dişine takarak oynasın ki? Ben olsam salarım kendimi. Takıma girmişim zaten. Çıkıp maçımı yapar, yenerim yenilirim fark etmez, otururum kenara, bitse de gitsek diye beklerim. Talep yoksa arz da yok.

Hala, ben iki maç için oralara gidemem, FBTV den bakarım diye düşünen varsa aramızda, e yazıklar olsun o zaman.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Adana kazansın, Çukurova kazansın, o kazansın, bu kazansın, o gün iyi oynayan kimse o kazansın... Belki konudışı olarak göreceksiniz ama beni asıl ilgilendiren Süper Lig Finalini izlemeye geleceklerin sayısı. İstanbul gibi kalabalık bir şehrin, Kadıköy gibi karadan ve denizden ulaşımı kolay, merkezi bir noktasında, Türkiye'nin en üst seviyedeki oyuncuları şampiyonluk için mücadele edecekler, Cumartesi öğleden sonra gibi müsait bir zamanda, üstelik salona giriş bedava iken tribünler boş kalacak. Toplasan 30 kişi etmez. Böyle bir organizasyonu üşenmeden gelip yerinde, Caferağa Spor Salonunda kanlı canlı seyretmek, güzel sayıları alkışlamak, sporcuları desteklemek İstanbul'da oturan tüm masa tenisi severlerin boynunun borcudur. Biz seyretmezsek kim seyredecek? 30 kişiden fazla olduğumuzu bir göstersek diyorum. Hem seyirci yoksa sporcu ne kadar çaba gösterir ki? Neden daha çok, daha ciddi antrenman yapsın, neden canını dişine takarak oynasın ki? Ben olsam salarım kendimi. Takıma girmişim zaten. Çıkıp maçımı yapar, yenerim yenilirim fark etmez, otururum kenara, bitse de gitsek diye beklerim. Talep yoksa arz da yok.

Hala, ben iki maç için oralara gidemem, FBTV den bakarım diye düşünen varsa aramızda, e yazıklar olsun o zaman.

Yorma bizi şimdi oralara Ongun. Bilirsin milletçe severiz koltuğumuzu bırakıpda gitmek olmaz şimdi..!!! Var bu koltuklarda bir keramet ama hadi neyse..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ongun abi tamamen destekliyorum seni bu sene ilk olacak ama gidecegim finali izlemeye... koltuk sevdasına düşüp tv basında izleyeceksek daha nerede kaldı bunun zevki... gitme imkanı da var hani olmasa neyse diyecem -_-

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

saat kaçta başlayacak maçlar?

C.tesi hangileri, Pazar hangileri yapılacak?

C.tesi ben gelmeyi düşünüyorum...

Maç saat 15:00 de başlayacak. fener 1-0 önde başlayacağı için büyük ihtimal 2-0 yapıp şampiyon olacak.

yani pazar ı falan yok tek maç o da cumartesi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Federasyonun sitesini ziyaret ediniz.

ettim ziyaret. Ama göremedim düzgün bilgi. Sadece;

Faaliyet Programında : SÜPERLİG PLAY OF FİNAL İSTANBUL 18-19 NİSAN 2009

görebildim.

Nerede saklı bu maçın ayrıntıları?

Gerçi Mustafa bey saati vermiş ama ben federasyonun sitesindeki linki de görmek isterim Ongun. Belirtebilirsen sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Anasayfada sağ taraftaki "Duyurular" penceresi, şu an ikinci sıradaki duyuru. Tıkladığınızda yeni bir pencere açılıyor, buradan o duyuruyla ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabiliyoruz. Federasyonun sitesinde güncel bir konu hakkında bilgi arıyorsanız "Duyurular" bölümüne de bakmayı ihmal etmeyiniz.

Teşekkür ederim.

Orada görüşmek üzere o zaman...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

SÜPERLİG PLAYOFF KUPASI ERKEKLERDE FENERBAHÇENİN OLDU

Federasyonumuzun 2008-2009 sezonu faaliyet programında yer alan ve İstanbul’da Caferağa Spor Salonunda bugün saat:15:00'de başlayan Süperlig Playoff maçlarında erkeklerde Fenerbahçe Spor Kulübü – Adana Masa Tenisi İhtisas Spor Kulübünü 4-2 yenerek 2008-2009 sezonu Süperlig şampiyonu olmuştur, Bu neticeler doğrultusunda Erkelerde ilk üç sıralama şu şekilde olmuştur.

1- Fenerbahçe Spor Kulübü

2- Adana Masa Tenisi İhtisas Spor Kulübü,

3- İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü,

Bayanlarda ise 0-0 olarak başlayan seri maçlarında Çukurova Üniversitesi spor kulübü Fenerbahçe spor Kulübünü 4-3 yenerek seride 1-0 üstünlük kazanmıştır.

2.seri maçları daha sonra belirlenecek bir tarihte Adana’da oynanacaktır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gittim bizzat salonda izledim maçları çok güzel maçlar cıktı iyi ki gitmişim darısı gelmeyenlerin basına :whistle:-_- bora ile cemin macı erkekler de ki en iyi mactı izledigim... bekledigim gibi cekişmeli geçti ve bora 3-2 aldı adana nın 3. adamı gelmedigi için zaten adana dezavantajlı idi ama güzel mücadele etti yinede... eger saleh te olsaydı belki alabilirlerdi sampiyonlugu... macın ve bayanların en iyi maçı da şirin ile melek in macı idi özellikle 3. sette maç 18-16 ya uzadı ve cok güzel sayılar cıkardı ikiside sonunda da melek aldı macı... evet eve gelip finaller hakkındaki ilk yorumlarım boyle şimdilik... :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok Zevksiz Bir Maçtı.Adanın 3.Adamı Olmadığından da Kaynaklanmış Olabilir.Adanalılara bişey olmuştu bugün Defans Çinli Hiç Oynamadı Borada Uyuyodu.Grujic Borayı 2-0 Öndeyken Kaptırdı.Maçlar 3-1 Olduktan Sonra Seyir Zevki Kalmadı Herkes Boşlayarak Oynadı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Video yok yine değil mi?

FBTV den capture edip upload eden de yoktur.

Neden youtube de veya herhangi bi paylaşım sitesinde üst düzey türk

oyuncuların videosu olmaz?

Neden youtube da irfan tavukcuoglu nu aratınca foto slayt dışında birşey

çıkmaz?

Çalıştırdığım çocuklara timo boll samsonov seyrettiriyorum, bana Türkiyedeki

masatenisi ligini soruyorlar, diyorum fenerbahçe var (seviniyorlar), hocam

onların maçını seyredelim diorlar, ee diyorum ki yok..

Niye yok cidden?

Neden ben bo wang ı fotolardan takip etmek zorundayım? Neden cem zheng

in tek görüntüsü, petr korbel le yaptığı kavga ile alakalı?

İstanbulda olmadığım için mi??

2009 yılındayız yahu, en ucuz cep telinde bile kamera var, birisi çıksında

upload etsin şu görüntüleri...

Size söz, bulunduğum şehre gelsin bir lig, bir turnuva alıp kamerayı

kaydedip youtube a upload edicem...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Video yok yine değil mi?

Ben foto.mak. ile çektim biraz video. Oturduğum yerden bayanların masası daha iyi açıya giriyordu. O yüzden erkeklerin maçlarında masadan açılanlar sahneden çıktı genelde.

Neyse hiç yoktan iyidir. Vakit buldukça yayınlarım buradan.

Ben ilk defa gittim böyle bir organizasyonu izlemeye. Çok amatörce bulduğumu söylemeliyim.

Hep yabancı görüntülere alışmışım; ilk beni şaşırtan zeminin normal basket zemini olmasıydı.

Tek renk Gerflor zemin olur zannetmiştim.

Sonrada aynı anda 2 maçın oynanması çok ilginç geldi (final maçları olması yüzünden). Hangisini seyredeceğimi şaşırdım.

Spot tarzı ışıklar beni zaten hep rahatsız etmiştir, burada da benzer ışıklandırma vardı.

Hatta benimle birlikte gelen eşim ve diğer yanımda oturan bir bayan arkadaşım, güneş gözlüğü ile seyretmeye çalıştılar belli bir süre sonra...

Aklıma gelen bir durum daha: Erkeklerin maçı bittikten sonra ; yan tarafta bayanlar maçı devam ederken birden anons falan yapıldı : maçı 4-2 fener almıştır .... şampiyon olmuştur vs....: Seyircilerden alkış...

Zaten kupa töreni bayanların maçı da bittikten sonra yapıldı, neden bu anonsu bayanlar bir taraftan heyecanlı ve çekişmeli maç yaparken yapıldı anlam veremedim (sanki orada yoklarmış gibi)

Aslında gözüme çarpan daha çok şey var da bu kadar yeter (maçların ortasında ıslatılmış paspasların masaların yanlarına koyulması gibi)...

Neyse bu arada link upload olmuş : http://www.tt-rating.com/ttrating/dosyalar...san2009_062.avi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan abi çok güzel çekmişsin..cem zeng defans çinli maçı kaç kaç bitti acaba?

Ongun arkadaş daha iyi cevaplar bu soruyu. Kim kim olduğunu bilmediğim için karıştırabilirim. Sanki Fenerli 3-2 kazandı...

bir kaç link daha ekledim:

http://www.tt-rating.com/ttrating/dosyalar...san2009_063.avi

http://www.tt-rating.com/ttrating/dosyalar...san2009_064.avi

http://www.tt-rating.com/ttrating/dosyalar...san2009_066.avi

http://www.tt-rating.com/ttrating/dosyalar...san2009_068.avi

http://www.tt-rating.com/ttrating/dosyalar...san2009_069.avi

Bu şekilde 12 tane daha video var. Zaman bulunca devam ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://img2.imageshack.us/my.php?image=dsc03776f.jpg

isteyince gerflor zemin de olur, kamera sistemleri de, seyirci de.. yeterki sporumuza değer verelim ve yatırım yapalım. daha önce fb kulübü neden şampiyonlar liginde oynamıyor diye bir soru sormuştum. gelen cevap ise "altyapı yetersizliği" ile ilgiliydi. yani bahsettiğim unsurlar ve daha fazlası. fb kulübü bu altyapıyı istese anında kuramaz mı, kurar. guiza'lara, lugano'lara, maldonado'lara verilen gereksiz(!) paraların 1/999'i ile bu mümkün..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada; Adana Masa Tenisi İhtisas Spor Kulübü nün diğer oyuncuları nerdeymiş? Bilen var mı?

2 video daha:

http://www.tt-rating.com/ttrating/dosyalar...san2009_070.avi

http://www.tt-rating.com/ttrating/dosyalar...san2009_084.avi (İBB'nin ödülünü alan kişinin kürsüde sakız ciğnemesi dikkat çekti)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet bende bunun cevabını merak edenlerdenim..böyle önemli bir maçta oynamayacaklarda ne zaman oynayacaklar?sen gel finale kadar sonra oyuncuların bir kısmı yok ,nasıl iş bu anlamadım..bu arada Hakan abi dediğin gibi İBB adına ödül alan kişi sanki yanlışlıkla o kürsüye çıkmış ,halktan bir vatandaş edasında,ağzında cikleti ödülü alayımda gideyim havalarında..İBB nin sporcuları o kupayı alsa daha anlamlı olurdu ama 3 üncülük başarı sayılmıyor sanırım onların gözünde..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..