Jump to content
Masatenisi.org Forum

İskenderun'dan

Guest UltrAslan

Recommended Posts

Genellikle masa tenisi büyükşehirlerde yaygındır.Ankara,İstanbul vs...

İlçelerde ve diğer illerde gönüllü kişiler ile bu sporu yaygınlaştırmamız lazım.

Öncelikle Hatay'dan olan var mı aramızda ...

Lütfen daha fazla ilgi gösterelim

fuscoe

====

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hatay ve masatenisi diyince akla zaten iskenderun geliyor. Antakya nın takımı bile yok.

iskenderun'un şu anda 2 tane takımı var: idç ve namık kemal spor klubü.her ikisinin de kız takımları 1.ligde oynuyor.

yıldız kızlar geçen sene türkiye 3.sü oldu.

yani kız takımı iyi durumda.

iskenderundaysan ben haftada 3 gün antreman yapıyorum(yaptırıyorum).bana ulaşırsan birlikte antreman yapabiliriz.

6131417 den bana ulaşabilirsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 years later...
arkadaşlar bu türkspor kanalının akıbetinden haberi olan varmı? 1 aydır benim tw de çıkmıyor bu kanal? arada masa tenisi maçları veriliyordu. bilgisi olan varsa yada hala seyredebilen varsa uydu frekenasını bizlere de bildirirse sevinirim

Frekans : 11996 , Vertical ( V )

Kapsama : Batı

Symbol Rate : 26000

Fec : 5/6

Video PID : 36

Audio PID : 33

buyurun ahmet abi ben kilis'ten kardeşiniz mehmet hocanın öğrencisiyim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

verdiğin bilgiler için teşekkür ederim kilis79. sen seyredebiliyormusun? şu an sadece sportv diye bir kanal var tarama yaptığımda o çıkıyor ama bu kanal galiba yayına geçmediği için haftalardır sadece spor braşları ile ilgili reklamlar var. senin verdiğin bu frekanslar aynı kanal olmasın. ha bu arada yazın bir hafta sonu sizin kiliste idim. abimin birçok öğrencisi ile tanıştım ve oynadım. seninle tanıştıkmı bilmem?. selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Slm ULTRASLAN kardeşim bende Masa Tenisi sporuyla ilgilenen bi sporseverim bende DÖRTYLDayım .

elimizde imkanlarımız olsa çok seyler yapmak isterim ve kendime guveniorum çünkü Solak bi sporcuyum

bu sporu gerçekten gelişmesi için çok şeyler yapmak gerekir .Beraber ve birlik olarak olabilir mesela :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 45 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..