Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeni Cihazın Adı E-lize. Haifu Geçemiyor Bu Cihazdan

Recommended Posts

ITTF başkanına yazılmış bir mektup ve onun cevabını okudum. Boosterların sağlığa zararlı olmadığı anlaşılırsa önümüzdeki senelerde serbest olabilirmiş. ITTF başkanının neden olmasın diye bir cevabı var.

Arkadaşlar, bu konuyu başlatmamın sebebi şimdilerde yeni çıkan lastikler eskilerin tadını vermiyor. Fiyat olarak da eskilerden pahalılar. Ben boosterların sağlığa zararlı olabileceğini düşünmüyorum. ITTF başkanı bu konuyu araştıracaklarını yazmış cevabında.

Bence kargaşa çıkardığı için yasakladılar sonra da fabrikadan çıkan lastiği uzatılamaz gerdirilemez üst yüzeyinde değişiklik yapılamaz diye kitabına uydurup hepten yasakladılar. Çünkü boosterlara izin verselerdi bu sefer açık kapı bırakıyorlardı. Millet okaliptus yağı paraffin yağı diye alternatif bir sürü ürün kullanacaktı. Bir de firmaların orjinal boosterları yeterli sayıda satılmayacaktı.

Bu konu yeni nesil lastiklerle devam edip memnun olan oyuncuları etkilemese de onlara fiyat performans oranını düşünmelerini tavsiye ederim.

Sizlerin yorumunu bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 74 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..