Jump to content
Masatenisi.org Forum

Resmi Malzeme Tedarikçisi

Hakan KIRIK

Recommended Posts

Merhaba,

http://www.stigatabletennis.com/ anasayfasında okuduğuma göre STIGA, Danimarka Federasyonu ile 10 yıllık malzeme anlaşması yapmış. Ve sitede yazdığına göre Almanya'da yapılacak önümüzdeki Avrupa şampiyonasında Danimarka takımı Stiga ürünleri ile oynayacakmış.

Bu ürünler tahta ve lastiği kapsamıyor herhalde. Yani Donic ile oynayan bir Danimarkalı'nın milli takım ile oynarken Stiga ürünlerini kullanması mecbur bırakılmıyor herhalde ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

http://www.stigatabletennis.com/ anasayfasında okuduğuma göre STIGA, Danimarka Federasyonu ile 10 yıllık malzeme anlaşması yapmış. Ve sitede yazdığına göre Almanya'da yapılacak önümüzdeki Avrupa şampiyonasında Danimarka takımı Stiga ürünleri ile oynayacakmış.

Bu ürünler tahta ve lastiği kapsamıyor herhalde. Yani Donic ile oynayan bir Danimarkalı'nın milli takım ile oynarken Stiga ürünlerini kullanması mecbur bırakılmıyor herhalde ?

Türk milli takımınada stag sponsor olmuştu. Bu markanın malzemelerinin milli takım oyuncuları tarafından ne kadar kullanıldığı tartışılır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Bizim bir türlü lastik tahta konusunda bulamadığımız çözümü dünya markaları önümüze koymuş ama bizler hala algılıyamıyoruz. Profesyonel bir oyuncunun iyi oynaması malzeme bağımlılığı ile tam olarak alakalı değil sadece paranın ses oranı ile alakalı, bu ses ne kadar yüksek olursa pro. daha iyi konsantre olup kendini oyununa veriyor.

Bizler malzeme arayışını bırakalımda azıcık oyunumuzu nasıl geliştiririz yöntemlerine bakalım...İyi bir oyuncu ne marka giydirirseniz giydirin eline hangi marka malzemeyi verirseniz verin iyi oynama verilerini hiç bir zaman kaybetmez kaldığı yerden iyi oyununu oynamaya aynen devam eder. Onların mantelitesinde malzeme sadece araç olmaktan öteye gitmez , bizlerde ise amaç olma dışına bir türlü çıkamıyor. Bizlerin bu malzeme savurganlığından bir an önce kurtulmamız gerekir. Bırakın oyunumuz ilerletmeyi gerileme oranımız daha da yüksek, artık malzeme değiştirmeden doğan bu zaman israfına dur demezsek..

Yani inek altında buzağı aramaktan sonunda telef olacağız.

Konu ile tam bağdaşmasa bile konunu içeriğindeki mesaj bu bence, malzeme savurganlığını kesip oyunumuzu geliştirmeye bakalım

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Stiga'nın Danimarka Federasyonuyla 10 yıllık sözleşme imzalaması demek, milli takımda oynayan oyuncuların istemesi durumunda her türlü malzemeyi bedava tedarik etmesi demek.. Yani kullanmak isteyen kullanır, kullanmak istemeyen kullanmaz. Federasyon sadece milli takım kıyafetlerini oyuncularına zorla giydirebilir o kadar. Çünkü maçlara tek tip kıyafetle çıkılması gerekir ve buda bu sebeple Stiga marka olacaktır. Tahta ve lastikte de isteyen stediğini kullanır. Stiga kullanıyorsa ne ala çünkü istediği kadar malzemeyi alıp para da vermez ama o sevyede oyuncuların bu tarz şeylere para verdiğini düşünür müsünüz?!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bunu baştan niye söylemediniz? Daha çok antrenman yapmam lazım, daha sıkı çalışmam lazım...

Bedava ekipmanlaaar, bekleyin geliyorummm!

Bi daha düşündüm de... Parasını bastırıp alırım ya. Ne uğraşıcam. Manyak mıyım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Stag Engelliller Milli Masatenisi Takımınında Sponsoru ve 14 günlük Macaristan turnuvası kampı Ankarada yarın bitiyor.Perşembe günü sabah millilerimiz hareket ediyor ve ben milli takım yardımcı antrenörleri olarak tüm sporcularıma başarılar diliyorum.Stag sponsorluğunda geçirdiğimiz kamp boyunca inanın malzeme olarak tamamiyle antrenmanlarda Stag marka top,raket,lastik,tekstil,ayakkabı vs.. kullanıldı.

Türkiye Engelli Masatenisi Federasyonu tüm kadrosu ve sponsorları ile birlikte bir bütün olmuş ve Türkiyemizde Masatenisi adına özlenilmiş olan başarıları kazandırmak için yüreklerini ortaya koymuştur.

Benim sizden istediğim tek birşey var buda inanç ve yürekleri Türkiyenin başarısı için atan ve hepsinin Türk sporculardan oluşan engelli Türk Milli sporcularımıza desteklerinizi esirgememeniz.

Masatenisinde özlediğimiz başarıları artık çok beklemiyeceğiz.Neden derseniz hem şu anda milli takımda olan hemde yetiştirdiğimiz alt yapıdaki çocuklarımızın performansları bizi heyecanlandırıyor.

Destekleriniz için şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Milli takımımıza başarılar diliyorum. Umarım emeklerinin karşılığını alırlar. Yetkililerimize darıldım biraz. Tufan hoca söylemese haberimiz olmayacak. Turnuva yarın başlayacak ama ne tmtf.gov.tr de ne besf.org.tr de hiçbir haber bulamadım. Ben ittf.com dan öğrenebildim, turnuva tarihini, yerini, katılacak sporcularımızı, klasmanları... Üzüldüm duruma. İnşallah madalya ile dönerler de habercilerimize güzel bir mesaj gönderirler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ULUSLAR ARASI MASA TENİSİ MACARİSTAN OPEN TURNUVASI

Federasyonumuz 2009 faaliyet programında yer alan ve 19-23 Mart 2009 tarihinde Macaristanın Budapeşte şehrinde yapılan Uluslar arası Açık Masa Tenisi turnuvası 28 ülkeden 230 sporcu katılımı ile sona ermiştir.

Toplam 14 sporcu ile turnuvaya katılan takımımız 9 madalya kazanarak Avrupa Ülkelerinde büyük hayranlık uyandırmıştır.

Milli takım Baş Antrenörümüz İlhami KILINÇKAYA turnuvanın en başarılı antrenörü olarak kupa almıştır.

[Link]

Takımımızı tebrik ediyorum, helal olsun hepinize.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ULUSLAR ARASI MASA TENİSİ MACARİSTAN OPEN TURNUVASI

Federasyonumuz 2009 faaliyet programında yer alan ve 19-23 Mart 2009 tarihinde Macaristanın Budapeşte şehrinde yapılan Uluslar arası Açık Masa Tenisi turnuvası 28 ülkeden 230 sporcu katılımı ile sona ermiştir.

Toplam 14 sporcu ile turnuvaya katılan takımımız 9 madalya kazanarak Avrupa Ülkelerinde büyük hayranlık uyandırmıştır.

Milli takım Baş Antrenörümüz İlhami KILINÇKAYA turnuvanın en başarılı antrenörü olarak kupa almıştır.

[Link]

Takımımızı tebrik ediyorum, helal olsun hepinize.

Dediğin gibi, Hepsine Helal Olsun..Başarı dediğin bu işte..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bu başarıları artık sıkça duyacaksınız.Sporcularımızın hepsini kutluyorum.İlhami hocamıda tebrik ediyorum.Hak ettiği bir ödül aldı çünkü.Yusuf hoca ise Ankaraya gelip eve bile uğramadan Aksaraya Meb Yıldızlar Türkiye Şampiyonasına yanımıza geldi.Masa tenisine gönülden bağlılık işte böyle fedakarlıklarıda yanında getiriyor.Adana bölgesinden antrenörümüz Mustafa hocamada emekleri için teşekkür ediyorum.Önümüzdeki Slovenya ve Avrupa şampiyonası için başarı haberlerimizi bekleyin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bu başarıları artık sıkça duyacaksınız.Sporcularımızın hepsini kutluyorum.İlhami hocamıda tebrik ediyorum.Hak ettiği bir ödül aldı çünkü.Yusuf hoca ise Ankaraya gelip eve bile uğramadan Aksaraya Meb Yıldızlar Türkiye Şampiyonasına yanımıza geldi.Masa tenisine gönülden bağlılık işte böyle fedakarlıklarıda yanında getiriyor.Adana bölgesinden antrenörümüz Mustafa hocamada emekleri için teşekkür ediyorum.Önümüzdeki Slovenya ve Avrupa şampiyonası için başarı haberlerimizi bekleyin.

Arkadaşlar merhaba,

Ben Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Masa Tenisi Milli takım baş antrenörü İlhami KILINÇKAYA beraber çalıştığımız Tufan hocamında bahsettiği gibi biz Türk milli takımı olarak tek tip tek yürek olmayı ve Ülkemizi yurt dışında milletimize yakışır şekilde temsil etmenin gayreti ve çabası içerisinde çalışıyoruz.

Bedensel Engelliler Masa tenisi çok ülkelerin ve çok klasman sporcuların yarıştığı ve çok büyük bir organizasyondur.Yılda toplam 40 Uluslararası turnuva yapılır ve bu turnuvaların sonucunda Dünya şampiyonasına ve olimpiyatlara katılma hakkı elde eder sporcular şu anda 6 sporcumuz 2010 Yılında Güney Korede yapılacak olan Dünya şampiyonasına puan durumuna göre katılma hakkı almışlardır.

İsterseniz kendimizden biraz bilgi vereyim sizlere Masa tenisi org form sitesinde 2006 yılında içinde bende olmak kaydıyla bedensel engelliler camiası tarafından bana ve Yusuf hocama ve aileme çirkin saldırılar oldu,ancak ben şunun bilincindeydimki yapacağımız hizmeti mutlaka eleştirecekler ve işlerine gelmeyenler bir şekilde saldıracaklardı.Ben Bedensel Engellilere hizmet etmenin kendime bir borç bildim ve hizmet ve görev bilincimle başladığım ve her zaman bana ve bedensel engelliler camiasına hizmetini ve bilgisini esirgemeyen Yusuf KILINÇKAYA hocamada buradan çok teşekür ederim.Yusuf hocam Ben ve Fatih KORKUT kardeşimle beraber çok şeylere gögüs gerdik çok şeyleri duymadık çok açı çektik çok eleştirildim ancak şimdi bu başarının devamında benim ve ekibimin ne kadar yorgun olsakda yolumuza devam edeceğiz.

Amacımız önümüzde Slovenya açık uluslar arası turnuva ve Avrupa Şampiyonası var ona hazırlanıyoruz.Federasyonumuzun resmi sponsoru STAG dır.Malzeleri(Tekstil,Lastik,Tahta,top)Stag marka olarak kullanıyoruz.

Bunla ilgili STAG firması ve Ekibimle bir çalışmamız var şu anda stag firması bedensel engelliler Masa tenisi sporcularımızdan 6 sporcumuza ömür boyu sponsor olmak ve maaş bağlamak için başvuruda bulundu ancak konu şu anda hukuksal boyutta inceleniyor ve incelenmenin sonunda değerlendirme yapılacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bu yazılar ve yaşananlar gerçekten emek veren,ter akıtan ve yüreklerini ortaya koymuş olan bedensel engelli sporcularımızın baş antrenörü olan İlhami Hocamın başarıları sonucu haklı gururu ile yazılmış açıklamalardır.

Ayrıca Yusuf Hocama bana bu ortamda bulunup Bedensel Engelli Masa Tenisine hizmet etme imkanını sundukları için minnettarım.Kendisi zaten bir antrenör olarak hem Engelli hemde Koşanlarda kendini ispat etmiş ve ihtiyaç duyulan bir kişilik olarak her zaman gönüllerde taht kurmuştur.

KILINÇKAYA Ailesi kısacası Türkiyede Masa Tenisine verdikleri hizmet ile saygı duyulalması gereken ve yıpratılmaması gereken kişilikteki insanlardır.

Bende bu kişiliklerin sonuna kadar arkasındayım ve Türkiyede Masa Tenisine gönülden hizmet veren KILIÇKAYA ailesine gelecek haksız hertürlü saldırıda onları değil beni karşılarında bulacaklarını kesin bir tavır ile belirtiyor ve saygılarımı sunuyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar merhaba,

Ben Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Masa Tenisi Milli takım baş antrenörü İlhami KILINÇKAYA beraber çalıştığımız Tufan hocamında bahsettiği gibi biz Türk milli takımı olarak tek tip tek yürek olmayı ve Ülkemizi yurt dışında milletimize yakışır şekilde temsil etmenin gayreti ve çabası içerisinde çalışıyoruz.

Bedensel Engelliler Masa tenisi çok ülkelerin ve çok klasman sporcuların yarıştığı ve çok büyük bir organizasyondur.Yılda toplam 40 Uluslararası turnuva yapılır ve bu turnuvaların sonucunda Dünya şampiyonasına ve olimpiyatlara katılma hakkı elde eder sporcular şu anda 6 sporcumuz 2010 Yılında Güney Korede yapılacak olan Dünya şampiyonasına puan durumuna göre katılma hakkı almışlardır.

İsterseniz kendimizden biraz bilgi vereyim sizlere Masa tenisi org form sitesinde 2006 yılında içinde bende olmak kaydıyla bedensel engelliler camiası tarafından bana ve Yusuf hocama ve aileme çirkin saldırılar oldu,ancak ben şunun bilincindeydimki yapacağımız hizmeti mutlaka eleştirecekler ve işlerine gelmeyenler bir şekilde saldıracaklardı.Ben Bedensel Engellilere hizmet etmenin kendime bir borç bildim ve hizmet ve görev bilincimle başladığım ve her zaman bana ve bedensel engelliler camiasına hizmetini ve bilgisini esirgemeyen Yusuf KILINÇKAYA hocamada buradan çok teşekür ederim.Yusuf hocam Ben ve Fatih KORKUT kardeşimle beraber çok şeylere gögüs gerdik çok şeyleri duymadık çok açı çektik çok eleştirildim ancak şimdi bu başarının devamında benim ve ekibimin ne kadar yorgun olsakda yolumuza devam edeceğiz.

Amacımız önümüzde Slovenya açık uluslar arası turnuva ve Avrupa Şampiyonası var ona hazırlanıyoruz.Federasyonumuzun resmi sponsoru STAG dır.Malzeleri(Tekstil,Lastik,Tahta,top)Stag marka olarak kullanıyoruz.

Bunla ilgili STAG firması ve Ekibimle bir çalışmamız var şu anda stag firması bedensel engelliler Masa tenisi sporcularımızdan 6 sporcumuza ömür boyu sponsor olmak ve maaş bağlamak için başvuruda bulundu ancak konu şu anda hukuksal boyutta inceleniyor ve incelenmenin sonunda değerlendirme yapılacak.

Meyve veren ağacı genelde taşlarız. Toplumumuzda çekememezlik, kıskançlık, başarıyı hazmedemem durumu genelde hepimizin içinde var. Nedense başarıyı ve başarılı olana kişileri kıskanır ve hazmedemeyiz. Bizle işin kolayına kaçıp bu başarıları tebrik edeceğimiz ve başarılarının devamını diliyeceğimiz yerde, daha zor yol olan engel olmak, set koymak, saldırılda bulunma hamlelerini yaparız.

Sizler ve arkadaşlarınız birbirinize inanmış vazgeçmemişsiniz ki başarıyıda yakalamışsınız.

Bizlere düşen görev (işin en kolay yanı) değerli hocalarımızı ve oyuncularımızı tebrik etmek ve başarılarının devamını dilemektir.

Şansınız bol olsun..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..