Jump to content
Masatenisi.org Forum

Deplasmanlı Doğu Karadeniz Ligi

Recommended Posts

• İleti 67
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

lig olayı eylül ayına ertelendi gibi, hakan hoca trabzon kısmını halledecek, trabzon ok dedikten sonra zaten sorun kalmıyor, çünkü en az 3er kişilik 5 takım çıkartabiliyorlar, rize 2, giresun 2 ve ordu 1 takım çıkarırsa yaklaşık 10 takım kuruluyor, bu da yeterli, ayda 1 veya 2 ayda bir toplansak çok güzel olur,

mayıs ayında tekrar bu durumu konuşuruz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 months later...

lig olayını tekrar gündeme getirmek istedim, ekim ayı bitmek üzere, geç kalırsak zaman kalmayacak, her il kendi takımlarını belirlesin ve ilgili yerlerle görüşmelere başlayalım, salon muhtemelen trabzon ve giresun merkez alınacak şekilde ayarlamaya çalışacağız, trabzondan yana bir sıkıntı olacağını sanmıyorum, erkan hocam giresun il temsilcisi ile görüşebilirse iyi olur,

turnuva hakkındaki görüşüm: 2 ayda 1 buluşma olacak, yani trabzon ve giresuna 4 ayda bir sıra gelmiş olacak,(aylık turnuva herkes için uygun olmayabilir - ekonomik ve izin açısından), turnuva sabah erken (09:30 gibi) başlayacak ve tek günde bitecek, lig usulüne göre yapılacak, toplam 4 buluşma olacak, 1.yarı 2 buluşmada maçlar paylaşılacak, 2. yarıda da aynı şekilde olacak, turnuva aynı zamanda rating mücadelesi şeklinde geçecek, yani katılımcılar rating sistemine dahil olacak,

öneri ve görüşlerinize göre düzenleme yapılabilir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Samsunu niye dahil etmediğinizi anlayamadım. Uzak diye mi ? yoksa burdan bir takım çıkmayacak mı sanıyorsunuz?

estağfurullah hocam, konunun açıldığı mesaja bakarsanız samsun dahil edilmiştir, samsun da katılır diye zaten orta şehirleri seçtik, bekleriz tabi, :))))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

turushan hocam son gelişmelerden hiç haberdar etmiyorsun artık bizleri.ayrıntılar az çok şekillendi diye biliyorum.nedir son durum?

gökan hocam nasılsınız ? bizim takım her an hazır.hemde çok iddalı olarak.trusan hocamın gayretlerini desteklemekten başka bi gayretimiz katkımız yok bari takım hazır olsun

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

doğu karedeniz ligi konusunda il temsilcileri ne düşünüyorlar? bilen var mı? veya bu forumu federasyondan takip eden birileri varmı? fikir güzelde arkadaşlar boşa mı kürek çekiyoruz.

GELİYOM CENGİZ HAZIRMISIN :))
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

turushan hocam son gelişmelerden hiç haberdar etmiyorsun artık bizleri.ayrıntılar az çok şekillendi diye biliyorum.nedir son durum?

hocam öğrendiğimiz kadarıyla karadeniz ligi mart ayında trabzonda başlayacak, ayrıntılarını haftaya turnuvada gülhan hocadan öğreniriz,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

GELİYOM CENGİZ HAZIRMISIN :))

Abey bir geldin pir geldin. Çok canlar yaktın benimkide dahil. iman ve bilek gücünün bir araya gelmesinden oluşan bir kombinasyon. AYYYYY AYYYY İŞTE ZEKERİYA AY.

Trabzonda rövanşı almam dileğiyle:))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abey bir geldin pir geldin. Çok canlar yaktın benimkide dahil. iman ve bilek gücünün bir araya gelmesinden oluşan bir kombinasyon. AYYYYY AYYYY İŞTE ZEKERİYA AY.

Trabzonda rövanşı almam dileğiyle:))

CENGİZ HOCAM TEŞEKKÜR EDERİM . GERÇEK OYUNUMU GÖSTEREMEDİM.HEDEFİMDE ARARAT VE BAYRAM .TRABZONDADA BANA DENK GELME :))))
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

CENGİZ HOCAM TEŞEKKÜR EDERİM . GERÇEK OYUNUMU GÖSTEREMEDİM.HEDEFİMDE ARARAT VE BAYRAM .TRABZONDADA BANA DENK GELME :))))

Zekeriya hoca, inşallah araratı görüp bayramı görememe şanssızlığına düşmezsin. whistling.gif

Cengiz hocayı yendikten sonra beni hedef seçmiş olman ise gurur verici. Akçaabatta görüşmek üzere...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

veeeee nihayet ba ba başlıyooor

ilk ayak 28 martta trabzonda başlıyor, toplam 4 ayakta tamamlanacak olan doğu karadeniz liginin diğer maçları nisan (?), mayıs başı ve mayıs sonunda yapılacak, erkekler kategorisinde her il en fazla 3 takımla, bayanlar kategorisinde en fazla 2 takımla temsil edilecek,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Mehmet Şentürk

Biz de KTÜ Mühendislik fakültesi takımı olarak katılmayı düşünüyoruz. Önümüzdeki hafta fakülteler arası maçımız var. Sıkı antremanlara başladık. Fakülte maçlarından sonra da tempoyu düşürmeden antremanlara devam edecez. Lig'in ilk ayağında maç eksiğimizi kapatıp ikinci ayakta daha da iddialı olacaz inşallah.

KTÜ Mühendislik Fakültesi:

1. MEHMET ŞENTÜRK (İnşaat Müh.)

2. AHMET KARATAŞ (Harita Müh.)

3. ÖMER KULOĞLU (Makina Müh.)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

arkadaşlar 28 marta bişey kalmadı. takım listeleri kesinleşmeye başlamadı mı? ünye olarak bizim ki kesin. diğer iller en son performansa göre takım listelerini oluşturacaklar galiba. 12-13 takım oluşur gibi. Her il bayağı sıkı antrenman yapıyor. duyumlarını alıyorum. fazla çalışmayın sürantre olursunuz =) TÜM MASA TENİSİ SEVERLERE SELAMLAR.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

biz rize olarak 3 takım düşünmüştük, ancak buradaki bazı arkadaşların ilgisizliği ve antrenmansızlığı yüzünden sıkıntı yaşamaktayız, temiz 2 takım kurup gelebiliriz, henüz A takım bile kesinleşmedi, 3. ve 4. adamda sıkıntımız var bu hafta sonuna doğru listeyi vermiş oluruz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

biz rize olarak 3 takım düşünmüştük, ancak buradaki bazı arkadaşların ilgisizliği ve antrenmansızlığı yüzünden sıkıntı yaşamaktayız, temiz 2 takım kurup gelebiliriz, henüz A takım bile kesinleşmedi, 3. ve 4. adamda sıkıntımız var bu hafta sonuna doğru listeyi vermiş oluruz

ABİ BİZ NAPALIM BİZİM BÜTÜN ADAMLARIMIZDA ANTRENMAN EKSİKLİĞİ VAR 1. ADAM DA DAHİL:)

TÜM TAKIMLARIN DİKKATİNE BİZİ FAZLA HIRPALAMAYIN. BAŞARILAR

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nihayet bu hafta sonu ligimiz başlıyor, hangi ilden kimler geliyor acaba? biz 2 takım olarak kesinleştirdik, 1. takımda ben, muhammet yazıcı, yasin çakmak, mahmut demirci ve sürpriz bir isim olacak, 2. takım recep hocanın öğrencileri

diğer illerin durumu nedir acaba?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhabalar. pazar günü trabzondayız biz de bir aksilik olmazsa. iki kız iki erkek takımı olarak gelicez. erkek takımının biri ben-erkan kızıltaş-sabahattin şahin-nihat duruşkan-sadettin karabak. öbürü fatih duruşkan-ibrahim aydın-güney yalçın-nuri akın-murat katırcıoğlu. kız takımlarının da biri lise öğrencilerimiz biri de üni. öğrencileri olacak. bazı isimlerde ufak hatalar yapmış olabilirim. bağışlasınlar :)

inşallah güzel olur, öyle olacağını da düşünüyorum. şimdiden herkese başarılar, görüşmek üzere...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Trabzondan katılacak 3 erkek takımından biri olarak, biraz sıkıntılı da olsa geleceğiz, ne yazık ki sınav haftamıza denk gelen ilk etap takımı zorlayacak. Ahmet Karataş, Mehmet Şentürk, ben, fethullah ve yusuftan oluşacak takımımız. Sabah ki maçlara ben, akşam ki maçlara ahmet sınavlarımızdan dolayı katılamayacağız. :(: Şimdiden zevkli ve çekişmeli mücadeler olmasını diliyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 40 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..