Jump to content
Masatenisi.org Forum

Deplasmanlı Doğu Karadeniz Ligi

Recommended Posts

geçen turnuvada sevgili erkan kızıltaş bir fikir ortaya koymuştu, karadeniz ligi yapalım diye, bununla ilgili başlangıç yapmak istedim, arkadaşlar fikir ve yorumlarını paylaşırsa sevinirim,

her il en az 3 kişiden oluşan istediği sayıda takım kuracak, her ay belirlediğimiz bir tarihte belirlediğimiz bir ilde buluşulacak, cumartesi günü takım maçları pazar günü ferdi müsabakalar yapılacak, isteyen takımlar bayan sporcu oynatabilecek, lisans şartı olmayacak,

bütün bunlar masa tenisi il temsilcileri tarafından bilinirse salon ve masa konusunda yardımcı olunacağını düşünüyorum, bunun için 3-4 masa yeterli olacaktır, her ile yaklaşık 5 ayda bir sıra gelecek, il için sıkıntı olacağını düşünmüyorum, hakem konusunda da yardımlarını isteyebiliriz

katılmasını beklediğim iller:,

rize

trabzon

giresun

ordu

artvin

samsun( biraz uzak kalıyor )

yaklaşık 7-8 takım kurabileceğimizi düşünüyorum

ne dersiniz , böyle bir organizasyon yapabilirmiyiz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 67
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

turushan hocam fikriniz çok güzel inşallah olur.son turnuvalardan sonra cok güzel olur :gulumse: ama şöyle bi şey war her haftasonu olursa dersanesi olanlar falan var(ben :gulumse: ) iki haftada bir falan daha iyi olmaz mı acaba??birde ligde takımlar karma mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

turushan hocam fikriniz çok güzel inşallah olur.son turnuvalardan sonra cok güzel olur :gulumse: ama şöyle bi şey war her haftasonu olursa dersanesi olanlar falan var(ben :gulumse: ) iki haftada bir falan daha iyi olmaz mı acaba??birde ligde takımlar karma mı?

benim kafamdaki plan; ayda sadece 1 hafta sonu , yani her ay 1 kere buluşulacak, sırayla rize giresun ve trabzonda yapılacak, ordu ve artvin çok uç kısımlarda kaldığından oralara turnuva koyamayabiliriz, bence takımlar ildeki arkadaşlardan oluşursa çok daha verimli olur, rize olarak en az 2 takım oluşturabiliyoruz, bildiğim kadarıyla giresun 3 takım çıkartıyor, trabzon da en az 3-4 takım çıkartabilir, ordu ve artvini bilemiyorum, ordudan cengiz hoca bize bilgi verebilirse durumlarını anlayabiliriz, artvin il temsilcisiyle görüşüp artvinin de katılmasını sağlayabiliriz, takımlar kız erkek karma şeklinde oluşturulabilir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence çok iyi bir fikir turushan abii hem bizim içinde iyy olurr çünküü bayan maçlarında artık maç değil antrenman oluyoduu aynı kişiler hep....karma olması süper olur bence inş. olurr yaaaaa.....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet Turushan kardeşim haklı.Böyle bir fikir karadenizde masa tenisinin gelişmesi açısından mükemmel olacaktır.Keşke bu teklife federasyondan kulak asan olsa da bizi her yıl terfilerde düştüğümüz kötü durumlardan kurtarsa.Ben giresun ili olarak bu teklifin ve organisayonun arkasındayım ve en az iki takımla katılabileceğimizi taahhüt ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

YA HOCAM ÇOK GÜZEL Bİ DÜŞÜNCE.AMA ORDUDA HİÇMİ TENİS SEVER YOK .ORDU VE ARTVİNİ KATMAMAYI DÜŞÜNÜYOSUNUZ.BEN ORDUNUN İLÇESİNDEYİM AMA KATILABİLİRİM DEĞİL KATILIRIM.VALLA BEN GELİRİM ORDU TAKIM KURSUN VEYA KURMASIN.İÇİNİZ ELVERİYOSA İZLERİM.HAYIRLI OLSUN.HOCA ALLAH ENDEN RAZI OLSUN.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çok güzel bir düşünce. turushan bey'i de kutlarım bu düşüncesinden dolayı.aslında çoğumuzun içinden geçen ama uygulamaya dökmediğimiz veya dökemediğimiz bir durum. giresun ekibi olarak tabi erkanla beraber ve diğer arkadaşlar da dahil elimizden geleni yapmaya çalışırız bu projenin hayat bulması için. inşallah, gerçekleşirse çok güzel olur.

selamlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

YA HOCAM ÇOK GÜZEL Bİ DÜŞÜNCE.AMA ORDUDA HİÇMİ TENİS SEVER YOK .ORDU VE ARTVİNİ KATMAMAYI DÜŞÜNÜYOSUNUZ.BEN ORDUNUN İLÇESİNDEYİM AMA KATILABİLİRİM DEĞİL KATILIRIM.VALLA BEN GELİRİM ORDU TAKIM KURSUN VEYA KURMASIN.İÇİNİZ ELVERİYOSA İZLERİM.HAYIRLI OLSUN.HOCA ALLAH ENDEN RAZI OLSUN.

cengiz hoca orduda yaşıyor, eminim foruma girince bize ordu ile ilgili gelişmeleri aktarır,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bu hafta sonu adanaya gidiyorum gelince rizedeki ilgili kişilerle görüşeceğim, salon, masa ve hakem konusunda, sizlerde bulunduğunuz yerde başlangıç yapabilirseniz işimiz daha kolay olur, turnuvaları giresun trabzon ve rizede planlayalım, isteyen her il fixtür hazırlamadan önce bize birdirsin, aylık veya 2 aylık periyotlar halinde buluşma yapalım, bu konuda fikri olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ordu ünyeden bir takım garanti. Ordu merkezden de arkadaşlardan haber bekliyorum. En az bir takım da onların çıkarabileceğini zannediyorum. Haber gelince buradan iletirim. Tüm masa tenisi sevenlere selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

böle katıulımlar olursa güzel olur biz trabzondan en az 3-4 takım çıkarırız ama bu sayı en kötü ihtimal daha fazla olur bu sayı gerçekleşirse çok güzel olacak valla hayırlısı olur inş ne diiim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gümüşhaneden bildiğim kadarıyla forumu takip eden sporcu yok, orada tanıdıklarınız varsa onlara ulaşarak söyleyebilirsiniz, bayburtta özhan var ama o da tayinci bu sene, bu arada sevgili doğu karadenizde yaşayan arkadaşlarım, en kısa zamanda il temsilciniz ve trabzonlular hakan hocanızla görüşerek bu turnuva olayını anlatınız, ben adana dönüşü ilgilerle iletişime geçeceğim

rizede turnuva olursa ben zaten buradan yayınlıyorum ancak 23 nisan veya 19 mayıs etkinlikleri olursa her 3 ilde de aynı tarihe denk gelir, böyle bir durumda biz trabzona geliriz, çünkü rize farklı bir sistem uyguluyor, giresundaki arkadaşların da yine trabzonu tercih edeceğini düşünüyorum,

cengiz hocam sen de olmasan turnuvaların tadı olmuyor, rizede yokluğunu hissettik :D:

sevgili necati umarım sen de takım oluşturup bizlere katılırsın ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gümüşhaneden bildiğim kadarıyla forumu takip eden sporcu yok, orada tanıdıklarınız varsa onlara ulaşarak söyleyebilirsiniz, bayburtta özhan var ama o da tayinci bu sene, bu arada sevgili doğu karadenizde yaşayan arkadaşlarım, en kısa zamanda il temsilciniz ve trabzonlular hakan hocanızla görüşerek bu turnuva olayını anlatınız, ben adana dönüşü ilgilerle iletişime geçeceğim

rizede turnuva olursa ben zaten buradan yayınlıyorum ancak 23 nisan veya 19 mayıs etkinlikleri olursa her 3 ilde de aynı tarihe denk gelir, böyle bir durumda biz trabzona geliriz, çünkü rize farklı bir sistem uyguluyor, giresundaki arkadaşların da yine trabzonu tercih edeceğini düşünüyorum,

cengiz hocam sen de olmasan turnuvaların tadı olmuyor, rizede yokluğunu hissettik :D:

sevgili necati umarım sen de takım oluşturup bizlere katılırsın ;):

turushan bey, turnuva tarihinde bebeklerimiz dünyaya merhaba dediler. yoksa turnuva kaçırmazdım. selamlar, saygılar:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

arkadaşlar ben ordu üniversitesinde öğretim görevlisiyim.biz okulumuzda üniversite takımızdan iki öğrenci ve bir öğretim görevlisi arkadaşımla beraber sık sık kendi aramızda çalışıyoruz.ama artık birbirimize fazla birşey katamıyoruz.o yüzden değişik organizasyonlara katılmayı, farklı oyuncularla alışverişlerde bulunmayı çok istiyoruz.bu tür bir organizasyon olursa bir takım da biz çıkartabiliriz.ayrıca ordu'da görüşebileceğimiz arkadaşlarla da bir an önce bağlantıya geçelim diyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam siz de aramıza hoşgeldiniz diyelim, arkadaşlarla lig olayının yeni sezonda yani eylül ekim civarında başlamasını düşünüyoruz, şimdi yaz sezonu dolayısıyla kopukluk yaşayabiliriz, mayıs ayının 17nde yine trabzonda turnuva olacak, ordu ünyeden cengiz hocayla bağlantı kurarsanız onlarla beraber turnuvaya gelebilirsiniz, hem tanışmış oluruz hem de lig konusunu daha detaylı konuşabiliriz, ( bu arada 15-17 mayıs tarihlerinde hatay'da aile hekimliği kongresi var, ona katılma durumum var, bu durum gerçekleşirse tanışma başka bir turnuvaya kalır :lol: )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 53 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..