Jump to content
Masatenisi.org Forum

Deplasmanlı Doğu Karadeniz Ligi

Recommended Posts

• İleti 67
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

hatırlatmak amacıyla tekrar yazıyorum

karadeniz ligi bu hafta sonu yani 28 mart 2010 tarihinde trabzonun ilçesi olan akçaabatta, fatih kapalı spor salonunda başlayacaktır, saat 09:30 da maçların başlaması planlanmaktadır,

takımlara ve seyircilere duyurulur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hatırlatmak amacıyla tekrar yazıyorum

karadeniz ligi bu hafta sonu yani 28 mart 2010 tarihinde trabzonun ilçesi olan akçaabatta, fatih kapalı spor salonunda başlayacaktır, saat 09:30 da maçların başlaması planlanmaktadır,yine geliyorum sayın hocam

takımlara ve seyircilere duyurulur

yi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dün yapılan maçlarda birçok tt-rating üyesi vardı, dolayısıyla birçok rating maçı yapıldı. Maç sonuçlarını bir süre sonra hakemlerden temin edeceğim ve sisteme gireceğim. Şu anda girilen 4 maç silinecektir daha sonra uygun sırada tekrar girilecektir. Bu süre zarfında hiç bir yöneticinin karadeniz liginde yapılan maç skorlarını girmemesi lazım, buna bağlı olarak sonrasında yapılacak maçlarında girilmemesi lazım çünkü puanlamayı etkileyecektir. Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada takımların performansı nasıldı? ben sınavımdan dolayı son maçımıza yetiştim ve fazla takip edemedim. İlk etapta yapılan 3 maç sonunda takımım mühendis gücü namağluptur; Ordudan bir takımı, yeşil giresun takımını ve artvin takımını, 3-0, 3-1 ve 3-0 lık skorlarla yendik. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Mehmet Şentürk

Bu arada takımların performansı nasıldı? ben sınavımdan dolayı son maçımıza yetiştim ve fazla takip edemedim. İlk etapta yapılan 3 maç sonunda takımım mühendis gücü namağluptur; Ordudan bir takımı, yeşil giresun takımını ve artvin takımını, 3-0, 3-1 ve 3-0 lık skorlarla yendik. :gulumse:

Aynı başarının giresunda da yaşanması için sınavlar biter bitmez kampa sokacam hepinizi. 'Yat! Kalk! Sürün!'

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Aynı başarının giresunda da yaşanması için sınavlar biter bitmez kampa sokacam hepinizi. 'Yat! Kalk! Sürün!'

slm

: kaç takım var sıralama ne takımlarla ilgili bi kritik yapan olmadı niyeki :)))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mrb kolay gelsin öncelikle :) ben samsunda üniversite öğrencisiyim masatenisi oynuyorum bu sene üniversite takımı ile idmanlara başladık ama samsunda ligde oynayan kimseyi tanımıyorum varsa burdan ulaşabilirmi forumdada yeniyim...

Samsunda üniversite okuyorsan (19 mayıs) ve üniversite takımıyla antreman yapıyorsan, Harun Coşkun'u tanıyorsundur. Doğu Karadeniz liginde o da oynuyor. Resmi bir lig değildir, bu spora gönül verenler ile fedakar il temsilcileri sayesinde oluşturulup oynanan bir ligtir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tamamdır tanıştık sonunda harun ile harun zaten başka yerde idman yaptığı için gelmiyordu antremanlara ama geldi ve tanıştık sağolsun birde raket aldım onun sayesinde senden bahsetti trabzonlu ömer diye bende trabzondaki hakan kara hocanın öğrencisiyim :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 5 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..