Jump to content
Masatenisi.org Forum

Michael Maze Tahta Ve Tenergy05 1.9mm Lastikler

Guest anakin1977

Recommended Posts

Merhaba ben profesyonel değilim ama her hafta masatenisi ve normal tenis oynuyorum. Oyunum forehand ağırlıklı. Rakibim hücüm oynuyor ben ise savunma ağırlıklı (bazen geriye çok açılarak) oynuyorum. Şu anda Andrzej Grubba tahta ve Sriver lastikler kullanıyorum. Kontrolü kaybetmeden daha fazla hücüm ağırlıklı oynamak istiyorum. Michael Maze tahta ve Tenergy05 1.9mm lastikler konusunda yorumlarınızı alabilir miyim ? teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba ben profesyonel değilim ama her hafta masatenisi ve normal tenis oynuyorum. Oyunum forehand ağırlıklı. Rakibim hücüm oynuyor ben ise savunma ağırlıklı (bazen geriye çok açılarak) oynuyorum. Şu anda Andrzej Grubba tahta ve Sriver lastikler kullanıyorum. Kontrolü kaybetmeden daha fazla hücüm ağırlıklı oynamak istiyorum. Michael Maze tahta ve Tenergy05 1.9mm lastikler konusunda yorumlarınızı alabilir miyim ? teşekkürler.

Daha hücum ağırlıklı oynamak için raket değiştirmeden önce, daha hücum ağırlıklı oynuyor olmanız gerekir. Savunma oynuyorken yeni raket sizi saldırgan bir ofans oyuncusuna çevirmez. Hatta katkıdan öte götürüsü olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

maze + tenergy 05 ile defans ağırlıklı hücum oynamayı düşünüyorsan hiç deneme derim, tahtan bu oyun tarzı için ideal, lastik kalınlığını veya lastiği değiştirerek bunu sağlayabilirsin, formula lastiklerden çok yumuşak olmayan desto f2 veya biraz daha hızlısı jo silver 2.0mm kalınlıkta kullanabilirsin, hem su bazlı kullandığın için raketinin performansında bir değişiklik olmaz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Michael maze tahta yerine Matsushita pro special arylate carbon tahtayı düşünmezmisiniz? sizin oyun karakterinize daha çok uyar....Araştırmanızda yarar var derim...

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 57 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..