Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ne Yapmam Gerekiyor?

sinasit

Recommended Posts

Presports'tan verdiğim ilk kombo raket siparişim bugün elime geçti. Lastiklerin tahtaya yapıştırılmasını da istemiştim. Paketi açtığımda lastiklerin bazı kenarlardan 3 cm derinliğe kadar tahtadan ayrılmış olduğunu gördüm. Raketi hemen oldukça ağır iki kitabın altına koydum. Bunun dışında birşey yapmam gerekiyor mu? Tekrardan tamamen sökülüp yapıştırılması gerekiyor mu? Bu ayrılan kısımlar hemen yeniden kalkar mı? Paketin 15 gün boyunca soğuk ortamlarda kalmış olması bunu tetikledi herhalde. Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Presports'tan verdiğim ilk kombo raket siparişim bugün elime geçti. Lastiklerin tahtaya yapıştırılmasını da istemiştim. Paketi açtığımda lastiklerin bazı kenarlardan 3 cm derinliğe kadar tahtadan ayrılmış olduğunu gördüm. Raketi hemen oldukça ağır iki kitabın altına koydum. Bunun dışında birşey yapmam gerekiyor mu? Tekrardan tamamen sökülüp yapıştırılması gerekiyor mu? Bu ayrılan kısımlar hemen yeniden kalkar mı? Paketin 15 gün boyunca soğuk ortamlarda kalmış olması bunu tetikledi herhalde. Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

tekrardan söküp takmak en mantıklı çözüm olur..sonuçta yapıştıralı 15 gün olmuş,etkisi gitmiştir yapışkanın zaten..ne kadar ağırlıkta koysanız bir süre sonra tekrar açılır kenarlardan..en iyisi kendiniz bir daha yapıştırın,içiniz rahat olur..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

raket ne ile yapıştırıldı. su bazlı ile mi yoksa eski tip yapıştırıcı ile mi? önce firmadan bunu öğrenin ondan sonra gereğini yapın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 50 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..