Jump to content
Masatenisi.org Forum

Avrupa Milli Takımlar Ligi Masa Tenisi Byn.1.round Maçı"türkiye -

Recommended Posts

Saadettin senden ricam bana bi imzalı resmini gönder.Büyültüp salonuma asmak istiyorum.Medyatik olmak kolay değil.Bizde övünelim dimi aha işte benim arkadaşım diye. gelen üyelere hava atalım.Resmi asmak için belirlediğin bi fiyat tarifesi varsa anlaşırız ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saadettin senden ricam bana bi imzalı resmini gönder.Büyültüp salonuma asmak istiyorum.
Yaw zaten benim küçük kağıtlara o cüsseyle çıkmam mümkün değil. Ne zaman vesikalık fotoğraf çektirsem sadece burnum çıkıyor. Sırf bu yüzden yurtdışına çıkışlarda gümrükte hep sorun yaşıyorum. Kartpostal büyüklüğündeki resimlerde ise yüzümün bir bölümü(3/2 gibi) görünüyor. Bu sebepten salonda da tribün topluca çekilince ben otomatikman sırıtmışım. Smetmusti15 o salondaki en iri hacimli olan benim. Diğerleride aperatifler... :P:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şirin değil de Melek'in lastiği yanlış görmediysem turuncu sünger H3'tü. büyük ihtimal haifu zamk ya da tuning&booster vs. ile kullanıyordur. 2. versiyon ENEZ henüz kullanılmaya başlanmadı herhalde.

Şirin'in lastiği Tv'den seyrederken sanki pütür gibi göründü de, merak ettim. Penhold forehand'inde pütür çok sıradışı bir durum eğer öyleyse. Kulağa pek mantıklı gelmiyor ama :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şirin'in lastiği Tv'den seyrederken sanki pütür gibi göründü de, merak ettim. Penhold forehand'inde pütür çok sıradışı bir durum eğer öyleyse. Kulağa pek mantıklı gelmiyor ama :P:

Penholder oyunda tırtık FH kullanmak sıradışı olmanın aksine gelenekseldir ve kullanımı hızla azalıyor. Bu stile geleneksel tırtıkçı (Tam çevirisi tırtıklı vurucu) deniyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..