Jump to content
Masatenisi.org Forum

Joola Chen Wei Xing Tahta Hk..

Recommended Posts

Merhaba

Uzun süre bu tahtayı kullandım , alış sebebim..kontrol edemediğiniz hız hız değildir deyişine dayanarak aldım ve ne kadar isabetli karar vermiş olduğumu gördüm ve2 sene boyunca aynı tahtayla oynadım .Aslında defans tahtası olarak gözükmesine rağmen forehand tarafından çok güzel topspin atak yapılabiliyor .Ortadaki siyah katman aklınızı karıştırmasınkarbon tabaka gibi durmasına rağmen değil kumaş parçasına benzer madde amacı rakibin hızlı ataklarını eritmek ayrıca vibrasyon kontrolü sağlamak böylece topu raket yüzeyinde çok rahat hissedebiliyorsunuz.Bu tahtanı backhand tarafıda forehande göer biraz daha yavaş.Maksimum randıman alınabilecek lastik kombinasyonları .Fabrika verilerine ve biraz ekonomik olanlara bakacak olursak forehand joola drum 2.1 backhand joola octopus uzun tırtıl 1.0 ama benim tavsiye edebileceğim fgorehandde butt tackifire drive 1.9 backhand tsp curl p 1 r tırtıl alışkanlığınıza göre ox,0.6 veya en fazla 1.0 daha kalın süngerliler profesyoneller için düşünülmüş olup bir ömür boyu antreman gerektiriyor:).Sonuç olarak oynarken çok seveceğiniz bir tahta hem kontrol ederim hem gerektiğinde hucum ederim diyorsanız denemeniz gereken bi r tahta fiyatıda high tech tahtalara göre bayağı makul.Hali hazırda tahtaya adını veren kişi şu an dünya sıralamasında ve aktif devam ediyor..aynı tahtayla oynandığı söyleniyor....

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 80 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..