Jump to content
Masatenisi.org Forum

2009 Qatar Open, Doha, Qat, Şub17 - Şub 21

Guest dogancanu

Recommended Posts

• İleti 55
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Kanımca, devşirme sistemi temelde iyi bir sistemdir. Sizden daha yetenekli, daha bilgili insanları bünyenize alıp uzun vadede oradan bir sinerji çıkarmak mümkün. Burada önemli olan o bilgi, beceri, parasal, popülerlik vb. başarı unsurlarını bünyenize uyduracak/aktaracak bir mekanizma oluşturmanız şart. Bu mekanizma tasarlanmazsa gelen başarı dahi kısa süreli olur. Sporcu yetiştirmek de uzun vadeli bir iş olduğundan bu mekanizmayı iyi tasarlamak gerekiyor. Görebildiğim kadarı ile ilk hamlemiz doğru, ancak uzun vadede başarılı sporcular yetiştirecek mekanizmada ciddi eksiklikler var gibi. Halter sporumuzu hatırlıyorum. Naim'le birlikte bir atağa geçmiştik. Bu uzun bir süre devam etti. Sonradan iyi sporcular da yetişti. İnşallah benzer bir başarıyı (şimdilik çok zayıf gözükse de) uzun vadede yakalar ve bizden de ilk 100'de 5-6 oyuncuyu görürüz.

Bu arada Melek HU'yu da takdir ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cidden ya ne cem zeng ne wang bora hiçbirşey yapamıyorlar , kötü bence bu Bora Vang daha 14 yaşındaki velete yenildi , ondan sonra qualification daki 2. şansını seribaşı olarak orda yazılmasına rağmen yine kaybetti ilk defa ilk 100 de bir oyuncumuz vardı yine düşüşe geçiceğiz erkeklerde, Melek Hu ise u-21 2.si oldu tebrikler..

Arkadaşlar bu oyuncu işinde gerçekten bazı vatandaşlığımıza geçen oyuncuların yatmaya başladığını düşünüyorum , Bora Çin'in bi eyaletinin 1.siydi yanlış bilmiyorsam ve o zamanlar Ma Long ile antreman resimlerinin olduğunu 4-2 civarında maçlarının bitttiğini Mti li arkadaşlarım söylüyordu , o sürekli çalışas böyle olmaz ; burda da federasyon-kulüp-oyuncu üçgeni iyi oluşturulmalı. Kulüp başkanı oyuncuyu çalıştıracak , FEd. başkanı kulübe oyuncuyu daha iyi noktaya taşımak için elinden geleni kulüple işbirliği içinde yapmaya çalışmalı ve bunları gören oyuncu da çalışmak zorunda olduğunu hissetmelidir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Youtube'dan aldığımız yüksek kalite video dosyasını hangi program veya codec'le çalıştırabiliriz, bilgisi olan var mı?

Bu maçı saklamak istiyorum, dosyayı aldım ama çalıştıran bir program tesbit edemedim. Help!

Real Player

aynı zamanda video dosyalarını da bu programla rahatça alabilirsin. youtube da çalışmakta olan video başladıktan sonra sağ üstte "download this" yazısı çıkıyor. (firefox'un yeni sürümünde çalışmıyor, video indireceğin zaman internet explorer'i kullan)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Real Player

aynı zamanda video dosyalarını da bu programla rahatça alabilirsin. youtube da çalışmakta olan video başladıktan sonra sağ üstte "download this" yazısı çıkıyor. (firefox'un yeni sürümünde çalışmıyor, video indireceğin zaman internet explorer'i kullan)

Çok teşekkürler. İlkel yöntemlerle (geçici internet dosyaları klasöründen) normal kalite video dosyalarını alıp flv player ile seyredebiliyordum. Ama bu HQ videoları açmadı o flv player.

Bu çok daha pratikmiş, güzel oldu. Saolun.

Bu arada maç gerçekten güzel. Hem yüksek kalite izlenmesi bakımından, hem iyi bir özet yapmışlar, hem de iyi bir müsabaka olmuş.

Bu maçın tamamının megaupload linkini gören olursa bekleriz. :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Youtube'dan aldığımız yüksek kalite video dosyasını hangi program veya codec'le çalıştırabiliriz, bilgisi olan var mı?

Bu maçı saklamak istiyorum, dosyayı aldım ama çalıştıran bir program tesbit edemedim. Help!

Gom Player.. Googledan yaz indir.. bütün codecları açıyor harika ve en iyi program ;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

flv player indireceksin. google'la bulursun.

bu arada

şu maça bakın beyler bayanlar... son sayı MUHTEŞEM!..

not: katar açıkta millet çoşmuş ya...

timo bol- ma lin: timo artık abarttı adam yere oturup oynayacak yakında :)

1:53 te Jun'un son sayıya verdiği tepki çok hoş =) hikmeti nedir bilinmez, fırsatını bulan yere atıyor kendini.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de k-lite codec pack tavsiye ederim. Şu ana kadar açamadığım video dosyası olmadı. Bu arada turnuvadaki maçların megaupload linklerini bulup buraya yazan olursa çok sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1:53 te Jun'un son sayıya verdiği tepki çok hoş =) hikmeti nedir bilinmez, fırsatını bulan yere atıyor kendini.

Maçın sonunda nerdeyse yarım dakika süren bir ralli. 40'ın üzerinde vuruş var. Top fileden sekip sayı oluyor. Kendini yere atmış, az bile yapmış. Hiç olmazsa hakem masasına çıkıp atlamalıydı. :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Boll-Lin maçında Boll'un yerde otururken vurduğu toplar mükemmeldi bence.

Tüm maçlar mı 4. sette bitiyor yoksa final olduğu için mi?

uluslararası turnuvalarda ferdi maçların tamamında 4 set alan maçı almış oluyor.

takım maçlarında 3 set.

pro tur larda zaten bu sistem uygulanıyor.

bizde oyuncular fazla yorulmasın, hakemlere de çok iş düşmesin diye son maçlarda 4 alan galip uygulamasına geçiyorlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Boll-Lin maçında Boll'un yerde otururken vurduğu toplar mükemmeldi bence.

Bence de harikaydı ama o ralliden sonra Ma Lin'den acayip soğudum. Timo o kadar şey yaptı topu kurtarmak için Ma Lin sayıyı aldıktan sonra yüzünde sıfır duygu ve mimik. İnsan biraz neşeli olur ya. Wang Hao ile Wang Liqin öyle değil. Olimpiyatlardaki çiftli finalde Timo neredeyse yerdeki topa spin çekip sayı aldı çinliler güldü ve Timo'yu tebrik etti. Tamam askersiniz ama bu kadar da abartmayın lütfen !!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..