Jump to content
Masatenisi.org Forum

Değerlendirme: Sriver G3

Guest Mekansız666

Recommended Posts

Sriver G3'ü,KLH SpeciaL tahta üzerine bugün 2.defa kuLLandım backhand Lastiği olarak..

(Fh Tenergy 05)

Her ne kadar G3 fx e göre sert bir lastik olsa da Tenergy ile mukayese edilemez..

Sadece 38 derece (o:

Yüzey çok gergin değil

(Gramı 1TL ye fln da gelmiyor hani)

Bugün lastik iyice kurudu ve tam kendini buldu tahta üzerinde.. Spinler Tenergy ya da top tutan yapışkan Çin lastikleri kadar iyi olmasa da oldukça iyi. Zaten Sriver serisini bilen lastiğe kesinlikle yabancılık çekmiyor..

Ancak Bryce,Bryce Fx gibi lastikleri seven ve Tenergy akımına kapılıp da sonradan G3 sevdasına yenik düşen arkadaşlar yeterli bulmayabilir de.. Yeterli bulmayabilir derken garipserler sadece; tabi ki antrenman herşeyin ilacı.. Ekipmanla bi yere kadar..

Servisten gelen toplar ve akabindeki flip,drop,loop gibi durumlarda çok sıkıntı yaşatmadı 2 gündür..

Lakin masadan azcık açılınca ilk top yine iyi ancak ikinci topları masaya atamadım bir türlü..

Tabi bu benim adam gibi antrenman yapmadığımdan,atroskopik diz durumumdan ve yaşlılığımdan(!) da kaynaklanıyor olabilir..

Yarın Photino üzerinde deniycem ve sonra lastiğin akıbetine karar vericem (o:

İlgilenenlere duyrulur..

Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tabi bu benim adam gibi antrenman yapmadığımdan,atroskopik diz durumumdan ve yaşlılığımdan(!) da kaynaklanıyor olabilir..

artık üniversite öğrencileri de yaşlandık diyorsa biz napalım yaş 32 ?????? :protesto::spam:

İlahi Kürşad agabey :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..